Skocz do zawartości
UNSU

Polak vs Polak

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam co sądzicie o nadchodzących pojedynkach Gołota-Adamek, Pudzianowski-Najman?, macie jakieś typy?, ciekawe przemyślenia?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Pudzian będzie gryzł dechy, oprócz siły w tym sporcie trzeba mieć technikę i doświadczenie, a tego mu brakuje.

A Adamek z Gołotą może być ciekawie.

pozdro

maciek


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamek jak zwykle górą ;)


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

walka Gołota-Adamek zupełnie nie potrzebna, a już napewno temu drugiemu lepiej niech się szykuje na walkę z Hopkinsem w styczniu. Na tą walke wybieram się z kumplem. Kibicować bede Andrzejowi ;) jakoś ostatnio do Tomek zrobił się jakiś taki gburowaty i mało sympatyczny no i tylko o pieniądzach gada. Napewno Tomek rzuci się od pierwszych sekund na Andrzeja, a jak Andrzej to przetrzyma i będzie wyluzowany to Adamek nie ma szans:) A tak naprawde to sercem jestem zjednym i drugim w końcu to POLACY.

Jeśli chodzi o walke Pudzian-Najman to mnie śmiech ogarnia, powiem krótko szacunek dla Najmana za to że sie zgodził na tą walke ;) bokser z niego żaden, ale może w MMA będzie dawał sobie lepiej rade. Tutaj stawiam na Pudziana:)

Nie wiem czy wiecie, ale jak i jedna tak i druga walka to są porachunki osobiste, może się o tym nie mówi ale tak jest.


...jeszcze tu wróce...

Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 lat karate dało Pudzianowi niezłą dynamike, ciekawe jaką wydolność przy tej masie ma, żeby to była bokserska walka to ciężko by mu było ale z parterem jak go złapie uuuuuu a i myśle ze niezłą wytrzymałość na ciosy ma, a różnica wagi? 34kg!!!???

a co do drugiego starcia to zapowiada się jeszcze bardziej nieprzewidywalnie, góral jest świetny ale mocno świeży w wagach ciężkich, z drugiej strony gołota niespina się jak z mniejszymi walczy(ciekawe jak ta jego ręka), niewiem chyba wolałbym by do tej walki wogóle niedoszło....zabardzo obydwu lubie i szanuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oba starcia to jak rzut monetą. Pudzian niby to karate trenował, ale trudno powiedzieć na ile poważnie i kiedy, szybkościowo i boksersko na pewno szans nie ma. Jedyna dla niego nadzieja to parter, ale tam akurat doświadczenia z karate niewiele mu dadzą. Tym nie mniej kto wie, jak mu się spodoba to może pójdzie w tym kierunku i czegoś się nauczy. Tylko oby nie było jak z Bobem Sapem. Te wycieczki osobiste to chyba raczej marketing.

W drugiej walce stawiałbym na Adamka - niby mniejszy, ale Gołota to już dziad i skończony jako bokser. Parę lat temu stawiałbym w ciemno, że Adamkowi łeb urwie, ale teraz...


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o walkę Pudzian vs Najman zdecydowanie stawiam na Pudziana , co do walki Gołota vs Adamek hmmm tez bym wolał żeby tej walki nie było bo jest trochę bez sensu , obu pięściarzy lubię i myślę że Tomek będzie miał spore problemy z Andrzejem


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
habol :

Nie wiem czy wiecie, ale jak i jedna tak i druga walka to są porachunki osobiste, może się o tym nie mówi ale tak jest.

nietrzymaj nas w niewiedzy i powiedz coś więcej szczególnie o bokserach

a tak na marginesie żeby to był ktoś inny z pudzianem to jeszcze jeszcze bym się zastanawial ale najman niejest mi zabardzo znany jako bokser.(bez urazy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No wlasnie habol powiedz cos wiecej, bo tez ciekaw jestem jak diabli o co biega miedzy panami ;)

Pozdro


A miało być tak pięknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cz2

a przy okazji niewiem czy zauważyliście jak nam się ładnie ta federacja rozrasta(KSW) byłem na ich pierwszych zawodach(mój kolega z karate był wtedy jeszcze współorganizatorem) i to nawet nawet było(pomine milczeniem że w rekawicach do WKF`u(formule karate o lekkim kontakcie) walczyli a teraz prosz własne obważany(rekawice) z green hillem szyją TV i takie nazwiska brawo, ktoś to ładnie zaczoł marketingowo prowadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wywiad wszystko wyjaśni:

http://polskatimes.pl/sport/157111,wszystkie-przypadki-andrzeja-g,id,t.html

no i wszystkim fanom i maniakom takim jak ja:) polecam strone www.bokser.org jest the best zawsze świeże i sprawdzone wiadomości, dużo wywiadów

A tutaj macie "popis" Marcina Najmana ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Cs8tOk2U3iM


...jeszcze tu wróce...

Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jak go Pudzian raz trafi w jakies czule miejsce, to bedzie po zawdach ;) Problem w jego wyszkoleniu technicznym, chociaz przeciwnik tez nim nie grzeszy ;) to jednak bokser trenuje cale zycie obrone i kontre, Pudzian jeszcze 100 innych rzeczy. Jesli Pudzian bedzie ustawia dobra obrone - a ma na to spore szanse bo ma olbrzymia mase miesniowa ramion - i spokojnie poczeka na okazje na kontre, to powinien wygrac. Jesli rzuci sie na niego od razu, to ma spore szanse ze po nietrafionym uderzeniu sam dostanie kontre i jesli bedzie ona czysta to tez bedzie po walce ale wynik odmienny ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.