Skocz do zawartości
S_Y_N_E_K

Znikające posty

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się do cholery dowiedzieć kto usuwa wszystkie moje posty? Nawet nie dostanę info, że dam się stało. Może niech się pochwali szanowny skład, ze statutem powyżej klubowicza, komu zaiwniłem?

Czekam łaskawie na odpowiedź


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synek witaj w klubie.:cursin. ostatno kilka, dzisiaj jeden. Do tej pory sie nie odzywalem bo moze nie mialo sensu. Przeczytalem jeszcze raz regulamin no i faktycznie jest tam napisane ze moderator ma prawo usunac posta bez ostrzezenia, czy komentarza.

Czy to jest profesjonalne? Korona by zglowy nikomu nie spadla skrobnac dwa slowa na priva odnosnie kasowanego posta.

A tak to takie zachowanie odbija sie na wszystkich spoko moderatorach.

PS siebie tez nie bronie. Niektore posty sam skasuje bo moze faktycznie nie zawsze wszystko jest super na temat


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, chciałem sprzedać pompę, która pozostała mi po poprzednim akwa bo grosza potrzebuje, a ogłoszenia nie ma od razu:) Cóż fajnie tak usunąć i się nie ujawniać... a jaka satysfakcja musi być, że oni nie wiedzą, że to ja i dlaczego HA HA HA


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S_Y_N_E_K o które ogłoszenie ci chodzi, co zgłaszałeś do sprzedaży?


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synek wszystkie ogłoszenia o sprzedaży przedmiotów używanych,nie zawierające zdjęcia są z automatu usuwane.

Inicjatywa wyszła zresztą od osód wystawiających przedmioty na "targowisku",więc nie ma co wieszać psów na moderatorach :)

pozdrawiam


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę. Ok fajnie tylko tak ja mieszkam teraz w Warszawie a pompa jest u mnie w domu to raczej będę musiał się teleportować bo 6-8 godz. pociągiem w jedną stronę jechał nie będę, żeby zrobić zdjęcie pompy do sprzedania. Akurat nie wszystkie ogłoszenia bez zdjęć znikają, więc dziękuję za życzliwość.


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj fotke pogladowa z internetu. I spelniasz warunki regulaminu :-)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smithpl,a Ty byś chciał otrzymać fotę nowego przdmiotu,gdybyś chciał kupić taki sam używany??? Wątpię

pozdr


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dlatego daje fote pogladowa z neta, a w opisie daje info ze jak ktos potrzebuje wysylam zdjecia lampy na maila. Jak narazie moje ogloszenie jest wiec chyba spelnia wymogi, mam nadzieje...

Pozdro


A miało być tak pięknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mozemy poprosic Was moderatorow o pisanie krotkich wiadomosci na priv w sprawie kasowanych postow.

Mozna Was spotkac na forum praktycznie przez caly dzien,wiec napisanie krotkiej informacji do uzytkownika nie wiaze sie z poswieceniam ekstra czasu.

Wtedy ewentualne kontrowersyjne dyskusje klubowicz moderator mozna sobie kontynuowac na privie i ewentualne zale miec do jednego moderatora a nie po cichu smarowac do wszystkich

Pozdrawiam


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest problem znikajacych postow to jest problem znikajacych calych topicow !!

Napisalem kilka topicow ostatnimi czasy na nano i gdy szukam ich w wyszukiwarce to ich nie ma.

W pierwszym byla sprzeczka z Panem moderatorem o podbijanie KH tak zeby glony mialy zle warunki do rozwoju.

Drugi temat byl o poldlaczeniu balastu z profiluxem z pominieciem Lighting Unit Control Blank


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie rozni sie od oryginalu to w sumie co za roznica? Pare glono na pompie?

Czesto tak kupuje... a na allegro to w sumie prawie standard.

No chyba ze s jakies uszkodzenia...


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marius ,nie mam pojęcia z kim dyskutowałeś i kto usunął topik.

Co do targowiska,to wspólnie ustaliliśmy zasady i trzymajmy się ich.Wstawianie zdjęć pomoże uniknąć rozczarowań i niedomówień po zawartej tranzakcji.

pozdr


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bigwalker :

Marius ,nie mam pojęcia z kim dyskutowałeś i kto usunął topik.

Co do targowiska,to wspólnie ustaliliśmy zasady i trzymajmy się ich.Wstawianie zdjęć pomoże uniknąć rozczarowań i niedomówień po zawartej tranzakcji.

pozdr

OK super! Skoro w sprawie targowiska doszlismy do ladu to swietnie.Patrzac rok wstecz to na dzien dzisiejszy niebo a ziemia, jest o wiele lepiej, mimo ze zdarzaja sie sporadyczne przypadki.

Jezli ginie caly topic lub post to do kogo mozna sie zwrocic skoro nie wiadomo kto i co usunal. Potem niepotrzebnie odbija sie to zlym echem na wszystkich moderatorach. Gdzie i do kogo sie zwrocic i czy wogole jest sens.

Mysle ze warto cos zmienic i kwasow nie bedzie


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marius :

To nie jest problem znikajacych postow to jest problem znikajacych calych topicow !!

Napisalem kilka topicow ostatnimi czasy na nano i gdy szukam ich w wyszukiwarce to ich nie ma.

W pierwszym byla sprzeczka z Panem moderatorem o podbijanie KH tak zeby glony mialy zle warunki do rozwoju.

Drugi temat byl o poldlaczeniu balastu z profiluxem z pominieciem Lighting Unit Control Blank

To raczej wina wyszukiwarki. Często mam tak, że szukając jakiegoś swojego tematu wyszukiwarka go nie pokazuje, a na piechotę znaleść się da.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko nieśmiało zasugerował...

Nie wiem czy to forum ma taka opcje ale na niektórych forach jest po prostu "log mod'ow" z ich aktywności na forum lub posty osunięte trafiają do kosza na kilka dni i tam z reguły jest opis dlaczego.

Fakt usuwania "w kosmos" postów bez informacji/powodu są chyba najbardziej irytującym elementem tego forum i najfajniejszą zabawką niektórych modów ( tuż po ostrzeżeniach :) )


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soncho, bo ta wyszukiwarka jest zwalona,

Mimo wielu sygnałów podnoszonych w tej kwestii - nikomu nie chce się tego poprawić.

W efekcie zebrana tutaj wiedza jest nie do odnalezienia.

Proponuje szukać w http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl podając domenę nano-reef.pl


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem,usuwane są posty , w których piszący łamią regulamin forum,posty pisane nie na temat,kryptoreklamy itp.

Myślę ,ze najlepszym sposobem dowiedzenia się czegoś o losach "zaginionego" posta jest napisanie na priv.,do któregoś z moderatorów.

pozdr


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko ze tej informacji nie ma :-)

aktualnie cenzura jak za PRL. Coś było, ktoś usunął, nikt nic nie wie - a może w ogóle nie było ?

tak jak w tym wątku - ktoś usunął post i 2 modów pisze ze to nie oni... :-)

To po co pisać do modów skoro sami nie wiedza...

a na większości forum są ...

np.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/mods.php

mods.jpg

http://www.swiatelka.pl/index.php?sid=bfb0312f38d21661b0a9c535b8b1cb6a (KOSZ)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o znikajace posty, ktos usunal caly moj temat, z moim zbiornikiem :)(

czy tez bylo w nim cos nie tak, a moze gdzies sie zawieruszyl? prosze o jego odszukanie, chcialem dodac jakies aktualizacje a tu przyslowiowa d*pa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, przepraszam znalazlem swoje posty. Wyszukiwarka jest do d**y


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LiZaRd :

jesli chodzi o znikajace posty, ktos usunal caly moj temat, z moim zbiornikiem :)(

czy tez bylo w nim cos nie tak, a moze gdzies sie zawieruszyl? prosze o jego odszukanie, chcialem dodac jakies aktualizacje a tu przyslowiowa d*pa :)

Ja w obawie przed tego typu akcjami założyłem se bloga na googlach. Mod Ci nie wlezie, napiszesz co zechcesz i sam sobie dyktujesz regulamin... na forum wystarczy podać link - najwyzej wytną Ci stopke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sami sprawdzcie, link w stopce zawsze dzialal, a teraz nie, nie wiem, czy zostal temat gdzies przesuniety czy jak .. jesli usuniety, to prosze o info ehh, najwyzej nie rzucajac sie zaloze na nowo i po krotce opisze jak u mnie przebiegalo stawianie nano rafy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawil sie nowy topic "Jak dziala pudelko przelewowe" Po kilku odpowiedziach na temat pudelka temat zszedl troche na kominy i hydraulike. Kiedy zapytalem chodiego dlaczego komin praktyczniejszy zrobila sie czarna dziura i watek zupelnie sie urwal.

Fakt komin to nie pudelko, ale nowa osoba napewno bylaby bardziej usatysfakcjonowana wiedzac jak dziala jedno i drugie Jakie warunki nalezy spelnic zeby wszystko dzialalo poprawnie jakie sa wady i zalety, problemy mogace wystapic w przyszlosci decydujac sie na jedno z rozwiazan.

Zalu nie mam, chcialbym tylko wiedziec kto ma pewnosc oceniajac cos merytorycznie kiedy ma sie inny punkt widzenia


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.