Skocz do zawartości
Olek

Centropyge bicolor- predator?

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo razy słyszałem o nadzwyczajniej pomocy centropyg w zwalczaniu glonów(korali też:)), tak więc pytam się czy na pewno ten gatunek(Bicolor) będzie wcinał glonki?

Pozdr Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olek, sorry ale dzisiaj daj sobie spokoj z pytaniami ok?

Nie wiem, czy ktos jest w nastroju dyskutowac dzisiaj o centropygach...

:)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, sorki jesli kogos uraziłem, rzeczywiście poczekam na takie dyskusję...

Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olek moja na początku nie chciała jeść nic poza glonami - w tydzien ogołociła moj zbiornik z glonów nitkowatych.

:) Dzień niesamowicie smutny ale niestety zanosiło się na to już od kilku dni - to był wielki człowiek :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie go sprawię...

pozdr Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na bicolora bo podobno bardziej lubi podgryzać korale niż moj flameback - ale jak to z każdą rybką zależy od danej rybki (a nie tylko od gatunku)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zmówię w sirenie- bo jest tam tani a przede wszystkim mały- co zwiększy szanse że przejdzie na glony i granulki.

Pozdr Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olek ..zanim tam cos zamowisz...to wykonaj kilka telefonow do nich.(za kazdym razem mozesz inna odpowiedz otrzymac...pani jet mila...ale nie bardzo sie orientuje)....bo strona ma sie nijak do rzeczywistosci.....

kupowalem ostatnio u nich sol TM Pro Special Mineral...przez telefon dowiedzialem sie ze niema tej soli.....pani za chwile mi powiedziala ze moga mi sprzedac ta sol na kilogramy z workow 40-kilowych......jak sie zapytalem czy wie dokladnie o jak sol mi chodzi....pani zamilkla.....i po chwili powiedziala ze jednak soli nie ma....

pofatygowalem sie osobiscie do nich...i sol na polce byla...a na moje pytanie ..dlaczego udzielono mi informacji telefonicznej ze soli nie ma...pani pomrugala oczkami...iiii byla zdziwiona bardzo......ale caly czas mila...:)....

pozdr


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja z nimi porozmawiam, nawet jeśli nie w rafie to ściągnę u znajomego sprzedawcy.

Pozdr Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja z nimi porozmawiam, nawet jeśli nie w rafie to ściągnę u znajomego sprzedawcy.

Pozdr Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Moja po pol roku zaczyla podgryzac korale,najbardziej lubi xenie ale gorgonia tez nie pogardzi :) Sitko caly czas lezy kolo akwa wiec jak co baaaaaardzo tanio sprzedam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Olek

ja swoja tez z checia sprzedam 25E cena wywolawcza.

Jedna uwaga: ruca sie od czasu do czasu na koralowce!! :D


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w AM http://www.aquamedic.pl/ maja Centropyge loriculus pisze ze jest bezpieczna dla rafy. Jak znasz angielski poczytaj sobie opinie ludzi ktorzy ja maja http://www.aquahobby.com/marine/e_loriculus.php


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie dam za cherubinka w moim dole finansowym 210zł...:), w sirenie chca 64 zł, Yoki- taaanio sprzedasz?? , bierzesz pod uwagę że w sirenie tylko 64:>??

Gdzie mieszkasz- może kupię:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.