Skocz do zawartości
mani80

Vortech MP10 Propeller Pump gdzie można kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki masz rozmiar tenku?Sa one dosyc drogie.Ale ze swojego doswiatrzenia bardzo wydajne.Zalozylem u siebie 40stke.Wspaniala sprawa.

Zawsze walczylem z tz martwymi puktami w tenku,teraz juz tego problemu nie ma.Cyrkulacja jest o wielle wieksza,ryby sa bardzej zywsze.Zaczynaja nawet laczyc sie w pary.Po wlaczeniu pompy po raz pierwszy wtedy okazalo sie ile dziadostwa jest na skalach i piasku.

Jedynie tylko 40stka ma mozliwosc byc poloczona z dodatkowymi 40stkami.Nie miale za wiele czsu sie bawic z wszyskimi mozliwosciami

jak ona ma w programacji.narazie wlaczylem ja na tz zolty.Jedyna wada jest ze nie mozna je na poczatku dawac na pelna pare(100%).

Zajmuje okolo miesaca zeby sie magnesy dotarly.12500L/H to dosyc wydajna pompa.Mozna ja ustawic na pulsowanie ktore powduja fale,

ale trzeba uwarzac bo tenki moga stracic szczelnosc.Dopiero nie dawno wyszla nowa wersja,stara miala klopoty z teperatura silnika i mechanizmem wirujacym.Na stronie produceta znajdziesz firmy ktore sprzedaja w Europie.Czesi i Ruscy jak narazie.To moze Przemek do nich dolaczy.U nas ida jak woda.A kazdego reefowca w Us to marzenie.

http://picasaweb.google.com/acutehomecare/UntitledAlbum#5399714620945900402


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Witam widziałem gdzies na sklepie internetowy te pomy cena około 1600zł :banghead "do morskiego to drogie" +- jak pamietam

Poszukam to podam linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj koleś sprzedaje za 230 dołków na Ebay'u.

Napisz aby wysłał Ci jako prezent i nie będzie cła - ja tak robię :clowning i jeszcze nie musiałem płacić celnikowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korespondowałem z miłym gościem z EcoTech Marine jakiś czas temu. Napisał wprost - MP10 nadają się wyłącznie do naprawdę małych zbiorników. Np. do moich 180-190l polecił od razu jedną MP40, twierdząc, że sprawdzi się 100% lepiej niż dwie MP10 - cena ta sama, możliwości serowania dużo większe. Pompy są drogie, no cóż - cena techniki niespotykanej nigdzie indziej. Z drugiej strony któreś duże Tunze z kontrolerem taniej wyjdzie? A w MP40 w zasadzie pełen kontroler (plus sterowanie bezprzewodowe kolejnych pomp) jest w cenie pierwszej jednostki. Jeśli mój chytry plan się powiedzie, będę za jakiś czas miał MP40 u siebie, i na pewno podzielę się wrażeniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnT: ale Ty podales do pompy MP40W, a w poscie chodzilo o MP10 - ta 2-ga jest duzo slabsza i do mniejszych zbiornikow.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje akwa ma 216 litrów i z tego co wyczytałem to mp10 nadaje sie idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 galonów (maksimum dla tej pompy) to tylko 180 litrów... Jeśli masz zbiornik dłuższy niż 80cm, wolałbym włożyć do niego MP20... Bo inaczej będziesz musiał włożyć 2xMP10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#219690 Radek Ch :

50 galonów (maksimum dla tej pompy) to tylko 180 litrów... Jeśli masz zbiornik dłuższy niż 80cm, wolałbym włożyć do niego MP20... Bo inaczej będziesz musiał włożyć 2xMP10.

20stka I 40stka rozni sie tylko elektronikom I

wydajnoscia(takI Sam turbiny rozmiar)

Ja mysle ze za 290 Zl wiecej to jest lepiej

kupic 40stke.Lepiej jak sie nie daje na calom pare

Bo zywotnosc sprzetu sie bardzo skruca.


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś taką pompę do sprzedania ale chodzi mi tylko o wersję mp10


140l SHALLOW TANK :p 100x55 28h, Vortech MP10 es, Oswietlenie led 80w (*** loccutus),odpieniacz Deltec MCE300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ozi,poszukaj w erybce.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam. Widział ktoś gdzieś tą pompę? Orientacyjne koszta?


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie modele sa w acroporze.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompa wraz z Nowym sterownikiem.

VorTech MP10wES EcoSMART

Nowy sterownik posiada:

-zwiększony zasięg kontroli bezprzewodowej

-przycisk włącz / wyłącz

-automatyczne ściemniane

-ulepszona działanie podzespołów takich jak tryb nocny

Przepływ na /h 757 &


250L Korali 7, oświetlenie 6x39W, Profilux II Plus EX, 450L jeden samp na oba zbiorniki 160 l. obiegowa OR3500, cyrkulacja 1 x koralia 7(10500 L.) i Tunze 6105 (13000 L.), oświetlenie 7x80 W. ATI ściemnialne, mikser AM 500, reaktor butlą sterowany profiluxem, Odpieniacz Reef Octopus 5000

200 L. +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omfg:googleye Ale dzięki za info:)


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie mieszadelko polecam mam naprawde sporo funkcji i warta jest swojej ceny. W trybie wave buja calym zbiornikiem co eliminuje martwe strefy ryby i corale wygladaja na szczesliwe z tego powodu. ja swoj kupilem za 170f koszty przesylki niemam pojecia jakie trzeba im wyslac zapytanie a napewno odpisza i wcale nie sa takie tragiczne ja zaplacilem cos kolo 7funtow to adres :

http://coventryaquatics.com/marinepowerheadssparesecotechvortech-c-27_70_133.html?osCsid=7093c5c388c375c1c5e6ba25d7270162

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym badz razie polecam jak narazie to chyba byla moja najlepsza inwestycja. :) jako ze z morskim bawie sie od niedawna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.