Skocz do zawartości
Grzegorz Dyzma

Spotkanie z Sir Attenborough

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10 padziernika (nastepny wtorek) odbedzie sie spotkanie z Davidem Attenborugh. Z czlowiekiem ktoremu podrozowania,wiedzy nie tylko o rafie moglby pozazdroscic kazdy.

Spotkanie o 12:30 w ksiegarni na Leadanhall Market.

Bedzie krotki wyklad i premiera nowej nowej ksiazki.

Tak sobie pomyslalem ze zaprosic takiego czlowieka na jakis zlot nano-reef to by bylo cos.

Ide i zdam relacje. Moze spotkam jakis posolonych;-)

Pozdrawiam Grzesiek


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrów go od nas zespołowo :waving


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toby było COŚ !!!!!!!


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi juz o tytul Tylko o chobby ktore napisalo scenariusz dla jego calego zycia. Majac 26 lat zaaplikowal do radia, ale mu podziekowali, ktos na otarcie lez zaproponowal mu prace w BBC i tak sie ostalo. Prawie 60 lat poswiecone przyrodzie, odwiedziny najdzikszych zakatkow naszej planety odkrywanie nowych gatunkow.

I pomyslec ze cale zamilowanie do przyrody zrodzilo sie kiedy mial 5lat i przechadzajac sie po lace napotkal slimaka.

Ja sam pamietam kiedy bedac dzieckiem w niedzielne popoludnia siadalem z tata i nasza Krstyna z Panoramy czytala dostojnie kiedy on bral jakies owady do reki.

Mam pare jego ksiazek i filmow. Co mi ostatno przypadlo mi do gustu "State Of The Planet" Raport na temat obeznego stanu ziemi. Wraz innymi naukowcami chcieli policzyc ile wogole jest zywych stworzen na Ziemi. Jakie gatunki bezpowrotnie juz wyginely. Wplyw zmian klimatu i proba przewidzenia co stanie sie w przyszlosci. Polecam wszystkim.

Jak bedzie okazja zapytam czy nie wybiera sie czasem do Polski.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh - oczywiście, że nie o tytuł chodzi :waving Ale to "Sir" dostaje się z reguły za naprawdę wielką pracę życia... To człowiek kalibru podobnego chociażby do Sir Arthur C. Clarke'a... Jak ja bym chciał spotkać i jednego, i drugiego - szkoda, że w 50% to już kompletnie niemożliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala relacja na zywo:)

Wlasnie stoje w kolejce przed wejsciem.Przyszedlem godzine wczesniej. Ludzi mnostwo.dostalem czekoladke, kawe i numerek 146.

Kolejka jak po mieso 20 lat temu:D, zimno ale w kolejce sa jakies dziewczyny wiec nudow nie ma.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu

i co dalej........... opowiadaj dalej stoisz w tej kolejce ........

big a Ty z żoną na zlocik przyjedzuesz czy z jakąś nap.... zapaloną

alwarystką bo ja wybieram drugi wariant z wiadomych powodów :bow


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......no i stoje w tej kolejce, stoje i lipa. Salka pomiescila jakies od 80- 100 osob i na wyklad sie niezalapalem:( Ale na otarcie lez udalo sie dopchac zeby chociaz ksiazke podpisal i udalo sie zamienic pare slow.

Jezeli chodzi o zlocik to bardzo zaluje ze nie bede. Wize od Mojej dostalem, ale sprawa sie rypla o urlop w pracy. Przylot do Gdanska bez problemu, ale powrot w niedziele o 6 rano. Po takim zlocie choroba morska i awaryjne londowanie gwarantowane.

Co do napalonych rybek to na razie zostaje przy jednej. Chociaz patrzac na akwarium chcialo by sie wiecej:D

Jak to moja babcia powiadala.

"czasami klot psy jednej dziuze nie wyzyje"


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.