Skocz do zawartości
nemo

[S] montipora

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam! moje smoki narobiły trochę szczepek łamiąc korale narazie sprzedają tą szczepkę, cena 45 zeta. Pogonili mnie z tym z Allegro (szok!!!) więc naumiłem się wstawiać tutaj fotki. YES! Pozdrawiam!

353-dsc00940.jpg


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiałbym wkleić tego maila od Alledro tutaj... nie dzisiaj... napisali, że zrobili to na czyjś wniosek, że takich zwierząt nie wolno sprzedawać i takie tam. Podejrzewam, że jakiś sklep to zrobił bo komu by na tym zależało ?


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką przyczynę podali? to jest chore, nie czepiają się oszustów którzy lewizną handlują na okrągło a człowiek z własnej hodowli nic wystawić nie może - paranoja


Start 03.08.2009 - Zbiornik 600 l, sump 200 i prawie wszystkie potrzebne rzeczy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cena do negocjacji...:kapelusz


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - u ciebie 45 - w sklepie pewnie ze 200 bo niby legal z citesem


Start 03.08.2009 - Zbiornik 600 l, sump 200 i prawie wszystkie potrzebne rzeczy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to wygląda na alegro - aukcje montipor są często usuwane chyba ze względu na drugą konwencje waszyngtońską-tym się zasłaniają

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to ze sa osoby na allegro, ktore moga sprzedawac korale i osoby, ktore nie moga przypuszczam ze jest tam jakis uklad ze tak powiem łapka w łapke osob, ktore usuwaja aukcje z tymi co moga sprzedawac. Na czym ten uklad polega nie wiem ale mozna domyslac sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam wiadomość od Allegro...

Witamy,

Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte z Serwisu Allegro:

Montipora digitata (815443807)

Wszystkie opłaty za te aukcje/przedmioty zostały automatycznie zwrócone.

Wystawiona aukcja naruszała zasady listy towarów zakazanych i dopuszczonych warunkowo na Allegro.

Zgodnie z powyższym załącznikiem do Regulaminu, od dnia 28 kwietnia 2008 r., w Serwisie obowiązuje zakaz sprzedaży żywych lub martwych okazów zwierząt (a także ich części lub produktów pochodnych), należących do gatunków umieszczonych w aktualnie obowiązujących aneksach A - D do rozporządzenia Rady (WE) nr 338/97 z dnia 9 grudnia 1996 r. w sprawie ochrony gatunkowej dzikiej fauny i flory w drodze regulacji handlu nimi.

Nasze działania opierają się głównie na zgłoszeniach od Użytkowników oraz firm i instytucji, których część uczestniczy w Programie Współpraca w Ochronie Praw Wystawianie podobnych aukcji/przedmiotów lub inne poważne naruszenia zasad mogą spowodować zawieszenie dostępu do Allegro (więcej informacji). Chcielibyśmy kontynuować współpracę z Tobą, dlatego prosimy Cię o przestrzeganie zasad Allegro w przyszłości. Z góry dziękujemy.


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję jw.

"Nasze działania opierają się głównie na zgłoszeniach od Użytkowników oraz firm i instytucji, których część uczestniczy w Programie Współpraca w Ochronie Praw"

Uprzejmie donoszę... ble ble ble...

Już mi się te szczepki nie mieszczą w zbiorniku jak bede miał czas to jeszcze pare fotek wsadzę...


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie walczcie z wiatrakami bo taki już był , ja miałem to samo i inni i jeszcze inni .Mam sklep na allegro i od kilku lat zostawiłem u nich , że tak powiem małą fortunę , a i tak czasem wywala moją ofertę bo coś tam (więc sprzedaż z prowizją 2 zł ma się nijak do tego co zostawiają tam firmy ).Musicie zrozumieć , że udostępniają wam swoje miejsce na serwie i robią z tym co chcą bo takie mają prawo , bo to ich , a Wy godzicie sie z tym zaznaczając akceptacje regulaminu przy rejestracji , to jest potężny kombinat i wolą nie zarobić 2,5 zł niż mieć sprawę w sądzie lub inne nieprzyjemności z prawem .Jeśli chodzi o zwierzęta , to jak allegro ma zweryfikować legalność pochodzenia , nie jest to możliwe wiec nawet nie starają się tego robić .Wywalają aukcje i problem z głowy , gdyby to był mój serwis pewnie robiłbym tak samo , mimo iż też sie wściekałem jak narobiłem sie przy aukcji i ciach po niej było . Dlatego ja się cieszyłem przez chwile jak Przemek otworzył swój portal do handlu , niestety nie miałem wtedy nic na sprzedaż , ale z przyjemnością oddałbym te kilka groszy za to , żeby moje ogłoszenie nie zgubiło się w natłoku ogłoszeń " kupię nic" . Pamiętam wtedy głosy oburzenia od użytkowników , że " wielka łapa położy działkę na moje szczepki ", a tak to już w życiu jest jak się chce zarobić to trzeba mieć koszty . Reasumując ja z uporem maniaka powielałem swoje szczepki na allegro i przy chyba 3 razie dostalem ofertę specjalną : albo dam spokój albo zbanuja mi konto (nie sprawdzałem czy nie żartują :) )

pozdrawiam i sorki za off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja nie zamierzam walczyć i przyznaję Ci całkowitą racje, poprostu pierwszy raz wystawiłem gada na Allegro i stąd moje zdziwienie, że jedni mogą a drudzy nie... Naszczęście na Tym portalu się możemy spotkać wirtualnie...

My tu gadu gadu a koral się moczy mam ich jeszcze parę sztuk więc może jakaś zamiana???


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... ciąg dalszy: montipora j.w. ponad 12 cm cena 80 zeta...353-dsc00970.jpg

a ta jest jeszcze jedna 40 zeta CDN...353-dsc00987.jpg


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.