Skocz do zawartości
hepatus

instrukcja wklejania fotek

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli nie działa to jest ten temat przyklejony w "Ogólnym"

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz uprawnień do tej operacji. Tak mi wyświetla na czerwono!


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wyświetla na czerwono,że nie mam uprawnień do tej operacji.


90*50*50,sump96l,30kg LR,Deltec AP600,Eheim 1250 obiegowa,cyrkulacja Marea 3200 i koralia evolution 4000,oświetlenie DIY 6*39W,Lajon112,dolewka SP 300,filtr przepływowy diy na absorber fosforanów i węgiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie tylko służy moderatorom może niech sie wypowiedzą bo im wchodzi a ja dalej nie wiem jak wkleić fote niestety nie jestem informatykiem ani biegłym w takich tematach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia dlaczego nie działa. Hepatus, przecież Ci napisałem że ten link to temat przyklejony w dziale ogólnym, nie możesz do niego doptrzeć "na piechotę"?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego już trzeci raz usuwacie moje posty z TARGOWISKA i winą obarczacie mnie bo nie wklejam fotki a co wy zrobiliście w tym temacie żeby ta instrukcja była dostępna dla innych.chyba troche to jest niewporządku.czy mi sie tylko tak wydaje??a może tylko mnie?przez takie niedopatrzenie z waszej strony nadal nie moge sprzedać tego co chce ,a jeśli chodzi o regulamin to tak jak już pisałem jest egzekwowany bardzo wybiórczo,jestem zdegustowany takim działaniem tego forum.pozdrawiam ,zadbajcie czasami o zwykłych forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb, ale hepatus ma rację, coś jest nie tak. Po wejściu z działu ogólnego w temat "Wgrywanie zdjęć do galerii klubowej..." jest krótki tekst wyjaśniający Przemka z podanym na końcu linkiem i ten link działa owszem, ale tylko w ten sposób, że kończy się tekstem "Brak dostępu" i na czerwono " Nie masz uprawnień do tej operacji." więc, jak jeszcze dowiedzieć się, jak wklejać zdjęcia?


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hepatus, spuść ciśnienie! Jakim cudem miałem wiedzieć że nie można wejść do tego tematu skoro nikt tego nie zgłaszał??? Napisz do Przemka bezpośrednio w tej sprawie. Co do regulaminu i jego egzekwowania to właśnie toczy się dyskusja na ten temat. Przez jakiś czas było dobrze to już trzeba rozkręcić zadymę żeby wszystko wrócilo do normy?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tu mówi o zadymie ??? moge pomóc ?mam w tym doświadczenie!:clowning


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#222169 seb :

Hepatus, spuść ciśnienie! Jakim cudem miałem wiedzieć że nie można wejść do tego tematu skoro nikt tego nie zgłaszał??? Napisz do Przemka bezpośrednio w tej sprawie. Co do regulaminu i jego egzekwowania to właśnie toczy się dyskusja na ten temat. Przez jakiś czas było dobrze to już trzeba rozkręcić zadymę żeby wszystko wrócilo do normy?

Pozdrawiam

seb

jak to nikt nie zgłaszał! JA zgłaszałem w swoim poście.poprostu macie straszny bałagan tutaj,nigdzie nie bede pisał w tej sprawie odnośnie regulaminu bo to świadczy o tym forum jak podchodzxicie do nas forumowiczów ręce opadają jak w PRL-u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma co tworzyć nerwowej atmosfery. Strona od 4 dni oczekiwała na akceptację ze względu na zmianę organizacji plików na stronach serwisu - w tej chwili już bez przeszkód można ją wyświetlić.

Moderatorzy mieli do niej dostęp, więc stąd do nieporozumienie.

W razie problemów technicznych - proszę pisać bezpośrednio do mnie, czasem problemem może być jakaś sprawa techniczna, o której moderatorzy nie mogą nie mieć wiedzy.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.