Skocz do zawartości
alexw200

Nowa solniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gratulacje, za wytrwałość, no zobaczymy co z tego wyrośnie, mam wrażenie tak jakby skała była położona bardzo blisko przedniej szyby a tył masz niebłożony, czy tak jest ?

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, masz słuszność. Poprostu niezdążyłem jeszcze poukładac niczego. To jest poprostu faza przejściowa. Teraz szukam pomysłu jak to wszystko zagospodarować, a pozatym czekam jeszcze na skałe, pod koniec przyszłego tygodnia może troszke później dotrze jakieś 50 kg skały pierwszego gatunku i dopiero wtedy wezmę się za układanie.


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego sobie zbiorniczek.... Ile ma literkow? Widze 3 palniki wiec pewnie ze 2m. dlugosci?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alexw200

Chyba nie jestem w temacie. Czy cos sie stalo z "basenem"? :(


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze!! Wspolczuje jak nie wiem co!!

Co sie stalo? A moze jest juz gdzies watek o tej katastrofie?!


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to zlikwidowałem bo podczas zakładania popełniłem wiele błędów konstrukcyjnych i trzeba by wszysto przeprojektować i od zera zacząć. 2 sprawa to niestety poraz kolejny coś nie wytrzymało i zaczęło podciekać. Na chwilę obecną mam dość projektu durzego akwa. Postawiłem mniejsze i mam zamiar cieszyć się nim. Jak mi coś odbije, a prawdopodobnie tak się stanie:d to za jakiś czas, może za rok albo i więcej podejde do sprawy raz jeszcze. W chwili obecnej to jest temat tabu i przyprawia mnie o palpitacje.


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alexw200

no to pogratulowac kolego..:())....sie sprawiles fju fju....jak widac ciagnie wilka do lasu....

kurcze a ja w Watorowie cholera panie teraz w sobote bylem....ale czau niestety na odwiedziny nie bylo.....w maju sie tez wybieram

pozdrowki


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.