Skocz do zawartości
tomik

Kupie ukwiała symbiotycznego

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie kupie ukwiala symbiotycznego dla blazenka

Heteractis magnifika albo stichodactyla martensii- zielonego

prosze o informacje na priv lub gg 1376961


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomik a możesz mi powiedzieć jak duzy rośnie ten stichodactyla martensii bo sam szukam symbionta a tego nie zanm . Słyszałem o stichodactyla haddoni i gigantea ale to byki rosną.


Nareszcie przesiadka na 540 litrów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tu jest problem, o tym drugim ukwiale wyczytalem wlasnie na portalu , ale nic wiecej o nim nie znalazlem w necie oprocz wymienienia go jako symbiotycznego, bardzo mi sie podaoba ale chyba marne szanase:).

Dzisiaj jak bylem w niemczech to wlasnie w sklepie gigantea wyciagal facet z akwa , ale niestety martwego,zreszta chyb amieli pecha bo akurat w tym akwa byly blazenki cale w bialych kropeczkach , jeden to wogole byl juz bialy, i strasznia nieruchomy


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomik

rosnie do Ø150 cm, zalecana dlugosc akwarium powyzej 250 cm. Do rafy ukwial ten sie nie nadaje.

(gdzie byles w sklepie?)


"===""never change a winning team""!==="

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przecież błazenki przyzwyczają się i do innego ukwiała więc chyba symbiotyczny nie musi być ??

i chyba symbiotyczne są trudniejsze do utrzymania od tych najłatwiejszych (chyba smk miał/ma ukwiała i nie jest to symbiotyczny więc się jego trzeba spytać :()


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzeiki Leszku za info, wiec na pewno pozycja nt 2 odpada, chetnie kupie ukwaiala niekoniecznie z tych ktore wymienilem, te raczej byly dla przykladu, warunkiem jest to , zeby ocelaris sie w nim dobrze czol, najchetniej kupil bym wlasnie jakiegos zielonego ukwaiala

sklep w Cottbus, ale dzisiaj stracilem o nim dobre zdanie- z resztek ukwiala wygladalo mi to na gigantea, ale ja ma jesczze bardzo malo doswiadczenia wiec moze zle ocenilem zwloki. za niescislosc przepraszam z gory i pozdrawiam tomek


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cos , jesli cie interesoje mam do sprzedania 6 takich. tutaj jest zdjecie jak to wyglada (czerwony). Bede jechal koniec kwietnia z hollandi do warszawy http://www.morskie.org/album_pic.php?pic_id=31

Moze urosnac do sporych rozmaiarow nawet dwuch (rozpientych) dloni , widzialem w prywatnym akwarium. To sa male okazy 10-15-20 cm przy otwarciu . jesli znajada wygodne miejsce to pozostaja dlugo nie ruszajac sie. Anemony uwielbiaja je wyplywaja tylko jak podaje jedzenie.


"<?))))><`?...¸??´?`?.¸Morskie¸.?´?`?...¸.?´><((((?>"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poloherb a często do Polski jeździsz ?? :(


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wy sie dogadujecie , ja ze swojej strony zamykam ogloszenie bo juz znalazlem tego czego szukalem :(

Bardzo dziekuje za wszystkie oferty i info na priva

pozdrowienia tomek


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 27 kwietnia wyjezdzam. przydalo sie zrobic troche miejsca .W tamtym tygodniu zakupilem ponad 50 gatunkow korala twardego. Jestem w trakcie szybkiej budowie nowego zbiornika. Wiec ukwiaty, korale miekkie sa do kupienia , nawet male szczepki jak ktos chce.


"<?))))><`?...¸??´?`?.¸Morskie¸.?´?`?...¸.?´><((((?>"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrobnij na priv w sprawie niewielkiego okazu ukwiała - jesli jeszcze aktualne

Darek S


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.