Skocz do zawartości
UNSU

pytanko o wavebox`a

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam, mam pytanko czy nano wavebox będzie fajnie bujął w mojim baniaku?- 100,50,55h? baniak nie zamały?da się to cudo regulować?, i ile "luzu" muszę zostawić od krawędzi górnej akwa do tafli wody?

pozdro Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim (100x70x55) buja fajnie. jest możliwość regulacji, gdzie możesz ustawić sobie wedle życzenia. ja początkowo miałam tak, że byjało się wszystko i korale, ryby :clowning i tafla wody. teraz ustawiłam troszkę inaczej, korale falują ale tafla wody już nie tak bardzo. inna sprawa, ze przy max. natężeniu, wavebox rozbujał mi akwarium razem ze stelażem. minimalnie ale jednak się bujał :D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nika tez myśle nad Wave Boxem tylko zastanawiam się czy w akwa typu cube to wypali? 70x65 i czy u Ciebie słychać chlupot wody pwadającej do komina?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak jest z przepływem przez komin?(chciałbym zobaczyć na żywca jak to działa) chlupie mocno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, wypaliś to na pewno wypali :clowning u siebie próbowałam z różnymi położeniami waveboxa, ostatecznie wylądował na krótszej szybie przed samym kominem. dmucha więc na 100cm. ale wieszałam go też na tylnej szybie, na kominie więc miał "trasę krótszą" i jeszcze skałki przed sobą. i choć woda była bardziej rozporszona, to na krótszym odcinku - całym zbiornikiem bujało zdecydowanie lepiej. idealnie by było, gdybyś mógł pożyczyć na chwilę i spardzić czy nie będzie za silny, ale bazując na swoich testach uważam, że będzie super :D

dopiszę jeszcze, że przed waveboxem, w zbiorniku, w środku miałam masę różnych pomp, tj. 2xtunze 2500 + koralia4 + tunze 6060 + 2x jvp . po dołożeniu waveboxa zostały i jak na razie wystarczają 2xtunze 2500 + tunze 4500 :D

chlupotu do komina nie słychać, ale ja mam dość wysoki poziom wody w kominie.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika, a jak tam jest właściwie pompa (jaki symbol) i czy jest tylko Singlecontrolle czy jeszcze jakiś inny sterownik?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, zapyaj mnie o coś innego, np. o kolor obudowy :clowning Ty wiesz jak ja się w niektórych kwestiach pompowych orientuję :D jest duże pudeło a w nim pompa (wg. opisu to chyba 5000l/h, ale ja nie rozkręcałam)i kabelki do kontrolera singl-6091 i zasilacza

:D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pompa w nano wavebox'ie ma wydajnosc do 5500l/h natomiast kontroler jak juz to wczesniej zostalo napisane to 6091 sterujacy czestoscia pulsowania.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UNSU zobacz u mnie: wymiary baniaka 110x60x60

Także spokojnie u Ciebie da radę.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki piekne SkoczekPL a czy wszędzie faluje z taką samą mocą czy np. bliżej jest mocniejszy ruch wody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.