Skocz do zawartości
SkoczekPL

MMA: Pudzianowski i Najman - obstawiamy ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

#225338 Kevlar :

Pudzian przegrał....

z sędzią po założeniu dźwigni na rękę. hihihihi

hahaha dokladnie, juz myslalem, ze Pudzian klepie mate :)

swoja droga Pudzian ma ambicje i predyspozycje, ma szybkosc i sile, to czego brakowalo Nastuli, pozostaje nam wierzyc w to co powiedzial, ze jak sie za cos bierze, robi to na 100%. Jesli wyrobi technike chcialbym go zobaczyc tak za rok z Fiodorem Jemieljanienko;) powodzenia chlopakowi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o tehnike o IMO Pudzian pokazal klase. Low kicki 1 klasa - kopane nie samą nogą a ze skrętem bioder. To musiało boleć. Chciałbym zobaczyć Najmana tak z godzine po walce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym go tam za wczesnie nie chwalil az nadto, widzimy jakim jest/bedzie strikerem, ale nie wiemy co w parterze, sila mu narazie nie wystarczy bo i na to znajda sie madrzejsi..

kick'i sa chyba najlatwiejszym elementem, ale widac, ze chlopak ma pare, bo najman juz po pierwszym wycofywal sie do obrony i uciekal po ringu, widac poczul.

Chlopak musi duzo trenowac, a moze kiedys wyjedzie do kraju wschodzacego jena i kompotu z wisni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#225342 LiZaRd :

...kick'i sa chyba najlatwiejszym elementem, ...

Najłatwiejsze ale skuteczne i często niedoceniane.

Pudzian to wykorzystał.

A kto przed walką obstawiał że Pudzian przyjmie taką technikę? Zaskoczył wszystkich. :)

Co do dalszych walk to raczej nie będzie tak łatwo bo Pudzian nie jest na tyle szybki żeby przeciwnik nie widział jego ruchów. No ale może znów czymś potrafi zaskoczyć.

Co by nie pisać to ma wolę walki i to daje efekty.


akwa 98 ltr + sump 57 ltr - takie maleństwo.delfin02.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym z tą techniką nie przesadzał :) Przy tych lowkickach to takie wiatraki robił, że gdyby Najman nie był zajęty robieniem w portki... Skrętu bioder tez tam nie widziałem, raczej skręt tułowia jak mu ręce na boki leciały. Generalnie zaskoczył mnie dynamiką - jak zrzuci trochę mięsa z klaty to kto wie. Tylko nie wiadomo nic o tym jak się zachowa jak ktoś mu faktycznie jakiś cios zada (Najman go nie drasnął - sam też zresztą przegrał bardziej ze strachu niż z obrażeń).


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#225372 Jader :

...Najman go nie drasnął - sam też zresztą przegrał bardziej ze strachu niż z obrażeń).

Fakt że Najman już był obsrany gdy szedł do ringu. To było widać.....

Choć niektórzy nazwą to pewnie skupieniem przed walką.


akwa 98 ltr + sump 57 ltr - takie maleństwo.delfin02.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"żenada, zero klasy, widać kim był Pudzianowski zanim został srong menem... " do luka: stary a na co liczyłes ze będą się głaskać bzdury wypisujesz osiągnij tyle co pudzian a pozniej komentuj..


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"
czyli pod miejskimi lepiej się biją? Co niektórzy za dużo naoglądali się filmów karate, w MMA tak się walczy tzn. obezwładnić przeciwnika jak najszybciej i jak najprostszymi środkami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie według was Budzian powinien odwalic figury baletowe wowczas pokazalby klase. Niestety w tej dyscycyplinie tak walczy sie Proponuje obejrzec sobie troche walk na extreme sport. Powiem szczerze ze nie spodziewalem sie ze Budzian skurczybyk jest taki szybki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki Budzian?! Pudzian - Pudzianowski! :) :) Żeby takie błędy robić... :)


112l 80x35x40 12,5kg LR 6kg LS HQI 150W 1xJVP 101 + Koralia nano Stożkowy odpieniacz DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka wypas , tak właśnie wygląda real , dla niektórych jak tu czytam technika to pewnie filmowy balet van dama czy podskoki Czaka .Jak widzicie w tym coś żenującego to spróbujcie sami posiłować się z kimś o podobnych umiejętnościach i zobaczycie czy to takie proste pokazać "czysty styl " :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az zajrzajem na youtuba :) moim zdaniem tekst komentatora bardzo dosadnie oddal klase zawodnikow :) 'mamy nowa gwiazde. Napewno gwiazde medialna. Kto bedzie nastepnym przeciwnikiem? Na nastule jest zdecydowanie za wczesnie dla dominatora ale jest na dobrej drodze.'.


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja życze chłopu jak najlepiej niech zarabia miliony.......... a na starość może zostanie akwarystą


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yy jakie nowe drzwi się przed Pudzianem otwierają ? , co wy za bzdury piszecie ?to że Pudzian wyszedł do walki z Najmanem , nie oznacza że od razu będzie robił karierę w mma , ludzie o czym wy piszecie, nie takie kozaki nie dawały rady w mma, Nastula wielki kozak, miszcz olimpijski ,mistrz świata i nie dał rady. A wy obstawiacie że Pudzian będzie robił od razu karierę w mma ? , poczekajcie aż dojedzie go któryś z czołowych zawodników Z UFC, Pride , czy choćby Dreamu , wątpię żeby Pudzian sobie poradził.


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"""

"

jak pod wiejska dyskoteka. żenua

"

czyli pod miejskimi lepiej się biją? Co niektórzy za dużo naoglądali się filmów karate, w MMA tak się walczy tzn. obezwładnić przeciwnika jak najszybciej i jak najprostszymi środkami.

"""

a ja nie twierdze ze pod miejskim sie lepiej bija, ogolnie idea mma jest dla mnie dosyc żenujaca, zawodnicy w stylu - za bardzo przykoksowalem, nauka mi nie idzie, to sobie ponapierdalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w przyszlym sezonie pudzian zostanie skoczkiem narciarskim :):):)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#225471 Natan :

wystapi w mam talent i bedzie głową wbijal gwozdzie w beton.

Takie teksty odnośnie Pudziana to z zazdrości czy jak?


akwa 98 ltr + sump 57 ltr - takie maleństwo.delfin02.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było nie było można różne rzeczy opowiadać o Pudzianie dla mnie facet ma jaja


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Konrad: Dla mnie technika to jest np. w K1. Nie przepadam za walką w parterze, więc MMA specjalnie nie oglądam, ale niektórzy tam też potrafią wyprowadzić poprawne kopnięcie, dzięki czemu unikają nagłej śmierci np. od sierpa w dziub :)


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#225507 Kevlar :
#225471 Natan :

wystapi w mam talent i bedzie głową wbijal gwozdzie w beton.

Takie teksty odnośnie Pudziana to z zazdrości czy jak?

nie bardziej tak ogolnie a propo posta o skokach narciarskich... tancu z gwiazdami juz wystapil, czas poszerzac horyzonty.

a zazdroscic chyba nie mam czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem... Jak mnie sie coś nie podoba, nie akceptuję zasad czy cokolwiek innego, to po prostu zmieniam program...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.