Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

no to ciesze się chłopaki że jedziecie i nie pożałujecie:)

czekamy na innych, zawsze możemy 3 budynek zarezerwować;)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232439 seb :

Namówiony ;) mam włóczęgę pod skórą wię c prosić mnie nie trzeba za długo ;)

Witamy na pokładzie koledzy:) Z racji posiadania dzieci zorganizowałem Wam nocleg w głównym pensjonacie.

Mam nadzieję że zgarniecie jeszcze paru morszczaków z Pomorza, bo gór to Wy tam za dużo nie macie:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Seb i Bigwalker jadą. Może dadzą się namówić na karaoke. Ostatnio oglądałem ich na you tube z I Zlotu:clowning:playing. Tylko krzysiek l będzie żałował że nie pojechał;)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może by jakiś autokar wynająć ;)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232456 slawomirdyl :

To może by jakiś autokar wynająć ;)

No nie wiem czy to dobry pomysł, będziecie mieli wstręt do alkoholu nim na zlot dotrzecie:clowning

A nad karaoke trzeba będzie poważnie pomyśleć;) Mamy rzutnik,ekran trzeba jeszcze odpowiedni program na laptopie i jesteśmy w domu:playing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie fajnie, czuję to ;) Trza by chyba już powoli ogarniać to na ostro bo euforia nas zgubi ;) A karaoke by się przydało, ale mi tam osobiście muzyka w śpiewaniu nie przeszkadza:clowning

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232447 Włodzimierz :

Fajnie, że Seb i Bigwalker jadą. Może dadzą się namówić na karaoke. Ostatnio oglądałem ich na you tube z I Zlotu:clowning:playing. Tylko krzysiek l będzie żałował że nie pojechał;)

Niestety szkoda że Krzysia nie będzie ale w tym terminie w Bieszczadach na niedzwiedzie poluje:clowning


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

Kurcze no i moja obecność jednak jest nie za pewna. Miałem jechać ojca samochodem lecz nie da radę mi go dać w piątek:/ Musiał bym pomykać starym polonezem któremu nie wiem czy taka długa trasa będzie na rękę;):)

No chyba że jedzie ktoś przez Jaworzno bądź z Jaworzna? oczywiście ze ściepą na paliwo:)?

Jak by co żeby nie przeciągać, proszę zająć dla mnie miejsce do środy, jeśli się nie wyjaśni to przerzucić kogoś chętnego na nie, jeszcze pokombinuje załatwić starego dieselka od Mej lubej.

Zrobię co mogę bo się już nakręciłem na to spotkanko nieźle, a widzę że się super szykuje:) troszke się boję o mojego polonezika bo różne ma hhumory musiał bym z nim długo na ten temat porozmawiać żeby sobie jaj na trasie nie robił;)


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

lece na zlot samemu więc w aucie 4 miejsca wolne. Jestem z Tarnowskich Gór więc mogę przyhaczyć Katowice i tych "po drodze", jak coś to na PW.

Na zlocie zostaje do niedzieli aż dojdę do siebie ;)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem na tropie programu do karaoke, najpóźniej pojutrze będę go miał;)

P.S. Skoro już jest nas wielu możemy powolutku zająć się sprawą napoi ( w tym alkoholowych:)) oraz drobiazgów ze sklepu jak ciastka czy paluszki. Czy jesteście za i jakie zakupy proponujecie?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232512 kiflu :

Witam,

lece na zlot samemu więc w aucie 4 miejsca wolne. Jestem z Tarnowskich Gór więc mogę przyhaczyć Katowice i tych "po drodze", jak coś to na PW.

Na zlocie zostaje do niedzieli aż dojdę do siebie ;)

A ta droga zachacza Gdańsk bym się zabrał po drodze ;)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wlasnie wysłałem przelew (2 os dorosłe + dziecko)

Pozdr.


450l+160l sump, 2xhqi150w+2xt5 54w,APF600,cyrkulacja40000,reaktor deltec, i trochę szczęścia... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slawomirdyl - no fest po drodze :banghead;)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232528 crab22 :

Już jestem na tropie programu do karaoke, najpóźniej pojutrze będę go miał;)

P.S. Skoro już jest nas wielu możemy powolutku zająć się sprawą napoi ( w tym alkoholowych:)) oraz drobiazgów ze sklepu jak ciastka czy paluszki. Czy jesteście za i jakie zakupy proponujecie?;)

Jak zawsze na zlotach. Każdy coś przywiezie i będziemy mieli szwedzki stół. Naczyń jednorazowych i worków na śmieci zwykle brakuje...


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232539 cyganus :

Witam wlasnie wysłałem przelew (2 os dorosłe + dziecko)

Pozdr.

Zabieram się za załatwianie koledze pokoju, czekam na potwierdzenie kilku wahających się osób. Ale niech kolega się nic nie boi, w razie czego odstąpię swój:)

Sprawę karaoke też już mamy rozwiązaną,bo @rysiu zadeklarował że przyniesie program + piosenki.

P.S. Kiflu niedziela to bardzo optymistyczna wersja, nie wiem czy realna:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, własnie wysłałem zaliczkę 2osoby dorosłe + 2 dwoje dzieci. Proszę o pokój blisko kolegi cyganusa. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232546 dmt_dar :

Witam, własnie wysłałem zaliczkę 2osoby dorosłe + 2 dwoje dzieci. Proszę o pokój blisko kolegi cyganusa. Pozdro

No powoli się zastanawiam jak my Was tam wszystkich w tym jednym pensjonacie pomieścimy:) Nie chcecie czasem mieszkać w jednym 80m pokoju?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jaki preparat proponujecie do "Vodka method" ;) ;) ;)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to jakaś łycha. Dla miłośników nieco lżejszych może być Jim Beam albo Jack Daniel's.

Wiem, wiem, pewnie nie spotka się z ogólną aprobatą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super by było jeśli będą 2 pokoje. mam małą Julcie i ona rządzi się swoimi prawami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs: Wiem, że kilka osób stosuje ten preparat ale mi nie pasuje. Wolę przezroczyste.;)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz ale kolorki wyciągniesz ;)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232552 Włodzimierz :

@rs: Wiem, że kilka osób stosuje ten preparat ale mi nie pasuje. Wolę przezroczyste.;)

Oj Ty to potrafiosz namówić ..........


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232549 Włodzimierz :

No to jaki preparat proponujecie do "Vodka method" ;) ;) ;)

ja proponuje mikroelementy następnego dnia najlepiej GROTECH ABCM:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.