Skocz do zawartości
goliat

Londyn sklep akwarystyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktos moze gdzie jest w Londynie dobry sklep z akwarystyka morska?

z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukaj sobie na stronie pet at home , w UK jest 15 wyspecjalizowanych sklepow tej sieci gdzie masz SaltWater

Maja wszystkie certyfikaty a wyposazenie jest boskie ...

Ja mieszkam w manchesterze mam 1 tej sieci i jeszcze dwa prywatne ale cenowo pet at home najlepiej wypada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pets at Home cenowo najlepeiej wypada?

Az jestem ciekaw, bo napeno nie w Londynie. Owszem sklepy wypasione, ale nie w kazdym stoisko dla posolonych. A doswiadczenie sprzedawcow wola o pomste do nieba. Jeden z tych sklepow gdzie sa solniczki jest na Westend-zie w okolicach Chiswick. Najfajnieszy sklep jak dla mnie jest w dzielnicy Richmond. Od stacji kolejki Mortlake 2 minuty piechota. Z dostawami bywa roznie, ale malzenstwo ktore je prowadzi zna sie na rzeczy.

Jest tez sklep w centrum, niedaleko Oxford Street, nazywa sie Aquatic-Design tam tez mozna cos fajnego wypatrzec.

Kolejny sklep tez najlepszy jak dla mnie jest w Welington za Croydon. Jest na takiej wiosce ze bez nawigacji i samochodu nie dojedziesz:D ale maja spoko staff, dobry asortyment i ceny jak normalne. Pod koniec stycznia wybieramy sie STM-u jakby co to dam znac


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie, znalazlem juz pet at home :) teraz biore sie za polecane sklepy przez kolege z Londynu (ps wiec wiad. na private jest juz nieaktualna).

Mam nadzieje, ze planowany jutrzejszy wypad bedzie owocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#228319 Grzegorz Dyzma :

Pets at Home cenowo najlepeiej wypada?

Az jestem ciekaw, bo napeno nie w Londynie. Owszem sklepy wypasione, ale nie w kazdym stoisko dla posolonych. A doswiadczenie sprzedawcow wola o pomste do nieba. Jeden z tych sklepow gdzie sa solniczki jest na Westend-zie w okolicach Chiswick. Najfajnieszy sklep jak dla mnie jest w dzielnicy Richmond. Od stacji kolejki Mortlake 2 minuty piechota. Z dostawami bywa roznie, ale malzenstwo ktore je prowadzi zna sie na rzeczy.

Jest tez sklep w centrum, niedaleko Oxford Street, nazywa sie Aquatic-Design tam tez mozna cos fajnego wypatrzec.

Kolejny sklep tez najlepszy jak dla mnie jest w Welington za Croydon. Jest na takiej wiosce ze bez nawigacji i samochodu nie dojedziesz:D ale maja spoko staff, dobry asortyment i ceny jak normalne. Pod koniec stycznia wybieramy sie STM-u jakby co to dam znac

no mam troszke problem ze znalezieniem dotarlem do danych, najlatwiej po nazwie trafilem na Aquatic-Design. Znasz moze ulice przy jakiej sie mieszcza lub nazwy sklepow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponizej kilka linkow

Tutaj mozna zlapac okazje, sprzet zycie i inne specyfiki do morskiego i tropikalnego. Strona sponsorowana przez firmy ktorych raklemy wyswietlaja sie na okraglo i tez moge polecic.

http://www.aquarist-classifieds.co.uk/

Jezeli chodzi o sklepy internetowe na ktorych jeszcze sie nie zawiodlem tzn.sprzedaja towar ktory maja na stanie, duzy wybor asortymentu. Jezeli nie maja czegos na stanie poinformuja Cie, powyzej 50funtow darmowe dostawy bardzo czesto w 24godzinny.

http://www.charterhouse-aquatics.co.uk/

http://www.reefstore.co.uk/

http://www.coralculture.co.uk/shop/

Oczywiscie sklepow internetowych jest cala masa, ale zazwyczaj po sprawdzeniu cen okazywalo sie ze na tych stronkach ceny sa najkorzystniejsze. Zycia z sieci nigdy nie zamawialem. Wole widziec w sklepie co kupuje.

Sklepy w Londynie gdzie robie zakupy:

sklep przy Oxford Street

Tropicals & Marines, 71 Lower Richmond Road, Mortlake, London, SW14 7HJ

I tutaj sklep o ktorym tez wspominalem za Croydon http://www.heritageaquatics.com/

Jest jeszcze kilka sklepow w rejonie Heatrow, ceny spoko, ale tam zazwyczaj zawozi mnie kolega i nie znam adresow.

Wiem ze mamy regulamin, ale to chyba zadana konkurencja. Z gory przeprzaszam jezeli trzeba to usune


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze polnocny Londyn-Enfield-Crews Hill, sklepy z gadami, akwarystyczne i inne zoologiczne i ogrodnicze cuda.


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#228347 Grzegorz Dyzma :

I tutaj sklep o ktorym tez wspominalem za Croydon http://www.heritageaquatics.com/

/quote]

witam dzisiaj właśnie odwiedziłem ten sklep, poza sprzętem, rybami słodkowodnymi nie ma nic z morszczyzny.

ogólnie mały sklepik, ceny zbiorników również mało atrakcyjne

pozdrawiam


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarku chyba nie dorales do trzeciej hali:D

Przez sklep ze slodkowodnymi sie tylko przechodzi potem so sprawy i ryby do sadzawek ogrodowych, apotem jest kolejna hala poswiecona calkowicie morszczyznie. Chyba musimy sie wybrac razem

Pozdrawiam Grzesiek


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być możne coś przegapiłem, ale trudno następnym razem możne faktycznie jak będę się wybierał to umówimy się na jakiś wspólny dzień jeżdżenia po sklepach, chętnie pooglądam, bo po woli klarują się warunki na nowy zbiornik wiec trzeba już powoli kompletować sprzęt.

pozdrawiam Jarek


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.