Skocz do zawartości
PanMandaryn

[S] Korale miękkie - Olsztyn

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania kilka prostych w utrzymaniu korali miękkich. Doskonałe do akwarium dla początkującego akwarysty morskiego. Przechodzę na twarde i dlatego ograniczam liczebnośc miękkich w moim zbiorniku.

Istnieje możliwość wysyłki PKP jeżeli jest bezpośrednie połączenie miejsca docelowego z Olsztynem (w ludzkich godzinach..). Koszt wysyłki PKP to 25zl.

Przy wysyłce PKS nie daje gwarancji, że zwierzęta dotrą żywe. Odradzam wysyłanie autobusem w taką pogodę.

Istnieje także możliwośc odbioru osobistego.

Do każdego korala mogę dodać GRATIS kilka "drzewek" Xenii w kilku odmianach (mam chyba 3 odmiany). Na koralach brak jakichkolwiek pasożytów, nie mam w akwarium aiptasii.

Przepraszam za jakość zdjęć (były robione telefonem). Nie mam aktualnie dostępu do dobrego aparatu. Kolory nieco wyblakły. W rzeczywistości korale wyglądają nieco lepiej.

Do sprzedania kolejno:

Sarco XXL SPRZEDANE

Zakupiony jakiś zcas temu na forum. Przez ostatnie pół roku bardzo się rozrósł. Cięzko mi podać jego wymiary, gdyż są silnie uzależnione od jego "nastroju". Zazwyczaj jest to średnica około 30-40cm. W dobrych warunkach dla miękkich (nieco mniejsza cyrkulacja i słabsze światło niż u mnie - przechodzę na twarde) zapewne będzie naprawdę duży po napompowaniu. Koral łatwy w utrzymaniu. Nigdy nie miałem z nim problemów. Przytwierdzony do dużego kawałka skały ( na oko około 1-1,5 kg). Wysyłka w wiadrze 15 litrowym, dodatkowo zabezpieczonym przed wyziębieniem. Po prostu nie zmieści się do worka. Na zdjęciu nie jest w pelni otwarty (silna cyrkulacja) Cena: 150zl

zdjcie1478.jpg

Sarco M/L SPRZEDANE

Ładna, długopolipowa odmiana, moje błazenki chciały w nim mieszkać zanim w akwa pojawiła się cladiella. Prosty w utrzymaniu. Z tego co widzę to chyba jest w trakcie podziału. Przytwierdzony do małej skałki. Wielkośc po napompowaniu ok 15:12 cm. Po wypompowaniu 8:5 cm. Cena 50zl.

zdjcie1484.jpg

Sarco L SPRZEDANE

Również odmiana z długimi polipami. Koral na małej skałce. Stał blisko żarnika i miał silną cyrkulację. Dłuższe polipy niż poprzedni i wg. mnie ładniejszy kolor. Małe wymagania - nigdy nie miałem z nim problemów. Cena 70zl.

zdjcie1486.jpg

Cladiella L DUŻA SPZREDANA, SZCZEPKI SPRZEDANE

Rosła pod żarnikiem 20kK dzięki zcemu nabrała intensywnej, ciemnej barwy (ciemno-fioletowa). KOral bardzo prosty w utrzymaniu. Rośnie bardzo szybko. Do sprzedania jest 2/3 tego co widać na zdjęciu. Są tam 2 cladielle, a jedną - mniejszą chcę sobie zostawić. Nie jest w pełni otwarta gdyż stoi pod pompą cyrkulacyjną :) Wielkośc w tej chwili około 20-25cm. Cena 40zl. Mam też szczepki, które z niej zrobiłem (wielkość ~10cm) po 20zl (3szt. bez skałki) i 25zl (1 szt. na skałce).

zdjcie1485.jpg

Przepiekne, zielone grzybowieńce SPRZEDANE

Naprawdę bardzo intensywnie wybarwione, zielone grzyby. Nie otwierają sie u mnie w pełni gdyż na 100cm akwarium mam 2x250W HQI i najwyraźniej jest dla nich za jasno. Mimo to regularnie się dzielą. Proste w utrzymaniu.Wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciu.Cena za dwie małe skałki widoczne na zdjęciu to 50zl.

zdjcie1482.jpg

Jak już wspomniałem do każdego zamówienia dokładam troche xenii (2-4 drzewka). Jeżeli jednak ktoś chce większą ilość tego korala to mogę dodać ok. 10 drzewek za dopłatą ok. 30 zl :)

Zdjęcie kolonii z xenią:

zdjcie1489.jpg

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

priv


585 litrów, 150x60x65, POWER LED 3x50W + 4x10W, cyrkulacja 3 x Tunze 6105, obieg AM OR 3500, Bubble King Mini 200, Profilux Plus II EX, Ozonator Sander, 70 kg LR, 35 kg LS,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie nieaktualne. Dziękuje wszystkim kupującym za zainteresowanie. Korale już jadą pkp. Cieszę się, że udało mi się wszystko sprzedać jednego dnia, właściwie przez kilka godzin. :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.