Skocz do zawartości
cyganus

Białobrody

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jaki jest duży, mój w dwa dni ustawił obsade w tym 3 inne Acanthurusy. Tyle że jest dość duży wcześniejszy mniejszy mimo prób nie ustawił obsady do konca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pływał bez stresu dwa lata niestety po potyczce i stracie dominacji zaraził cały zbiornik,ogólnie ryba piękna teraz zastąpił go sohal.

pozdr.Jarek


akwa 200*70*70 giessemann 3*150 HQI 6*80 T5,tunze mulicontroler 2*6100 +JVP+aqel circulator,calk reactor,obieg DELTEC HLP 8070,odpieniacz DELTEC AP702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tacy na forum co myślą utrzymać białobrodego w 130litrach.

Haaaa wiedziałem że temat się nie skończy, tak myślą utrzymać i jakoś im to narazie wychodzi:)

Co do tematu, piękna ryba i tak jak poprzednicy mówili zdrowy nabytek będzie cieszył oko długo:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RafałRadom Twój nocnik nawet jednemu pokolcowi nie zapewni odpowiednich warunków wiec mam prośbę o przemyślenie konwencji akwarium, zanim wprowadzisz rybkę która wymaga więcej niż kwadrat słonej przestrzeni, poczytaj trochę o tym co jest dobre dla rybci. A prywatnie życzę sobie żeby acanthurus leucosternon był kiedyś tej ceny co acanthurus achilles albo lepiej jak zebrasoma gemmatum wtedy prymitywy zanim kupią sobie białobrodego pomyślą mocno zanim sobie taką rybę kupią

Edytowane przez SirNick (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co się rozumie pod pojęciem jakoś wychodzi...miesiąc w zbiorniku, dwa, trzy? W przypadku Białobrodego, Idola lub Chelmona powiedziałbym, że minimum rok.


"When the wife gets preoccupied with other things make your move. Never place a new coral, fish or Berghia in the aquarium while anyone is watching and never reveal how much anything costs"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.