Skocz do zawartości
Silver200

[K] Aiptasia killer

Rekomendowane odpowiedzi

Kupie coś, co zeżre mój las aiptasii, krewetki wundermanni, tą brzydką zieloną rybę, cokolwiek innego, byle byłe skuteczne. oczekuję gwarancji na skuteczność:shocking chętnie wypożyczę.

kontakt

tel. 502 705 536 priv lib silver200@wp.pl

pozdrawiam

a najchetniej Warszawa i okolice


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam drużynę2 krewet baniak 120 L pełny apitasi wyczyściły w jeden dzień roboczy 24 godz :shocking

Mogę wypożyczyć lub odsprzedać pisz na priv


Kupię żywą skałę i LPS y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam preparat Tropic Marine do wstrzykiwania, oddam za symboliczne piwko.


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten preparat też mam, ale jestem zbyt leniwy;)wole, żeby jakieś zwierzaki sobie pojadły, a ja się pozbedę problemu;)


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz trzecia "brzydka rybe" i dwie wendurmani, żrą wszystko tylko nie aptasje ile tych wendurmani trzeba???


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam 2 werdumani i 1 brzydka rybke i nic nie znika może jakieś małe to może jedzą ale duże wybijam sam kwaskiem .


Baniak 450l.Sump 100,Blau Aquaristic Scuma IT 110 .Cyrk.2*15000 +2*2000,Oswietlenie 4*hqi 150w.2* 36 t8.Skała 65kg.Pudełko przelewowe stal nierdzewna.P.obieg 2500 l/g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie argus ładnie wpierniczył wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argus? co to jest? to nazwa potoczna, czy jakas lacina?:shocking z tymi ktore sa dostepne, to jeszcze jakos dam rade wytepic, jednak szukam zwierzakow ktore dotra w miejsca dla mnie nie dostepne bez rozbierania skaly

Zenon - moze wyporzyzysz Argusa?:)


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nemo - Masz chyba pecha do zwierząt , moje 2 sztuki mają takie tempo w wcinaniu apitazji , że aż miło :shocking

choć to zależy dużo od sztuki jakie się ma . U mnie wcinają rurówki też i denerwują Xenie ale apitazji też nie ma i to bardzo szybko . Mogę wypożyczyć moja drużynę jeśli komuś potrzebna mam też do nich dostęp w dowolnej ilości


Kupię żywą skałę i LPS y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Silver - sorki, ale nie da rady, żona się nie zgodzi :shocking, poza tym żeby go złapać, to sam wiesz :). Ale można je niekiedy kupić w zwykłych sklepach akwarystycznych za kilkanaście zł. Generalnie wcina wszystko - poza glonami nitkowatymi, niestety. Ale tych to chyba nic nie żre :). No i korali się nie tyka.

http://www.thetropicaltank.co.uk/Fishindx/scat_argus.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja kupiłem od znajomego "Heniochus acuminatus"i aiptasie straciły się w kilka dni ,a miałem ich dziesiątki. Oczywiście nie jest regułą że jak go kupisz to będzie wcinał tego chwasta ,bo jak widać czasami wurdemanni je tez jedza a czasem nie .


375 L zbiornik 95 L sump / 480 W światełka - start -kwiecien 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam, bo juz mi k.wa ręce opadają.


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie aptazje zniknely same (tzn cos je zjadlo) podejrzewam Forcipiger flavissimus bo tylko go mialem i Blazenka. Po tygodniu od wpuszczenia nie moglem znalezc zadnej aptazji...


Akwarium 120x60x60,sump 80x40x35,cyr:SUNSUN 12000l/h + 6000l/h,AquaBee UP3000,2xMAXSPECT 160W,Bubble Magus BM110

Obsada:Forcipiger flavissimus,Zebrasoma flavescens,Zebrasome Xanthurum,Siganus vulpinus, Paracanthurus hepatus, 3 Anthiasy, 2 Occelarisy

http://mojarafa.blox.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.