Skocz do zawartości
piona

reaktor

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem reaktor AM -taki co w um-um trzeszczy 900 z groszem -I małe pytanko ??.Jak najlepiej dostarczyć mu wode,czy z żutu , czy jakies inne lepsze rozwiązanie ?? W tym reaktorze jest tylko pompka wolno obiegowa (tylko miesza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to go oddaj spowrotem skąd go wziąłeś, bo niestety do niczego innego się nie nadaje, no może do gromadzenia kurzu:p

A jak już koniecznie chcesz go podłączyć to zrób by-pass na powrocie wody do akwa, z małym zaworkiem żeby dobrze wyregulować ilość wody.


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alexw200 ma rację. Skoro jednak nie możesz go oddać to zrób mu twining - wymień mu wkład bo ten orginalny jest do d... (zresztą jak cały reaktor i całe ..) Reaktor ma pompkę wolnoobiegową zbyt małą ok. 300L/h z wirnikiem igełkowym, a więc w rzeczywisyości jeszcze mniej i w teori jest polecany do zbiorników 500 - 1000L. Jestem ciekawy jak zalecenia producenta mają się do praktyki? Zapewne kupiłeś go okazyjnie, ale to nie był interes życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz za zawór - i co to jest za zawór

MOże wymieniłbyś się na jakieś szczepki - najlepiej ??

Darek S


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to produkują to nie koniecznie musi być do bani kasy wydałem na to tyle że smiech mnie ogarnia- poprostu okazja przyczyniła się do kupna.Co do działania to działać musi ok,widać po rozpuszczonym wkładzie na dnie reaktora :wink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląta ten zaworek do regulacji ,taki zwykły plostikowy?Czy jakiś bardziej precyzyjny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za taką cenę jak dałem ty byś nie sprzedał ,:)A po drugie to sie z tym nie ożeniłem zawsze mogę zmienić. Napisz jaki to zaworek mam zamontować:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.