Skocz do zawartości
SkoczekPL

Prośba do wszytskich [S], [K], [O], [P]

Rekomendowane odpowiedzi

#249999 rs :

Na Allegro nie ma obowiązku wstawiania zdjęć.

Czytamy ze zrozumieniem :) ??

Napisałem że by wstawił a nie musi wstawić.

Jak nie wstawi to raczej nie sprzeda.......


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#250003 SkoczekPL :
#249999 rs :

Na Allegro nie ma obowiązku wstawiania zdjęć.

Czytamy ze zrozumieniem :) ??

Napisałem że by wstawił a nie musi wstawić.

Jak nie wstawi to raczej nie sprzeda.......

Staramy się.

To samo napisałem trochę wczesniej - bez fotki trudniej sprzedać ale jestem za pozwoleniem ludziom wybierać czy chcą sprzedać towar łatwo czy nie.

Dla mnie to proste.

Dobra, już nic więcej nie napiszę bo to i tak niczego nie zmieni.

Nie wiem tylko skąd u niektórych taki pęd do tworzenia bezsensownych reguł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, część regulaminu targowiska tworzyliśmy MY i z tego co pamiętam to większość społeczności właśnie była za zdjęciami......


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczenie zdjęcia powoduje zmniejszenie bałaganu, uwiarygadnia sprzedającego i możemy przypuszczać że sprzedający jest rzeczywiście w posiadaniu rzeczy którą sprzedaje. Zdarza się że sprzedający odpisuje po otrzymaniu przelewu że wyśle sprzęt jak tylko do niego dotrze bo leci np z Anglii czy z Chin i już powinien być na miejscu ale się przesyłka zawieruszyła (miałem taki przypadek).

Skoro stworzyliśmy regulamin to go przestrzegajmy. Moja propozycja dla Moderów aby najlepiej blokowali takie ogłoszenia z krótką uwagą o powodzie zablokowania. Wówczas będzie dla wszystkich wszystko jasne, a sprzedający/kupujący będą sobie na privach pogaduchy urządzać.


---------------------------

1100 w obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądałem targowisko i uważam, że obok symbolu jakie mamy zamiary [K] czy itp. fajnie by było umieszczać symbol miasta albo województwo. Często widzę jakieś ogłoszenia typu sprzedam zwierzaka i dopiero po wejściu na wątek widzę, że to np. Gdańsk, więc dla mnie odpada, bo nie chcę męczyć rybek czy korali.

Format w stylu [K][WRO]Ferrari byłby super :clowning


108L, 60x40x45cm, miniflotor, 2 x JVP-101, oświetlenie 6x24W, poki co skała dojrzewa :)

Start zbiornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram [Krak]. Jeszcze trafiają się ogłoszenia bez [K] czy kasował bym je automatycznie :clowning


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rękami i nogami popieram Kaktus-a,

ogłoszenia na forum ogólnopolskim +, a skierowane do akwarystów w zasięgu swojego miasta,

strata czasu by to przeglądać...


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden Mod się nie wypowie?

Szkoda, żeby temat umarł bez jakiegos ustalenia.


108L, 60x40x45cm, miniflotor, 2 x JVP-101, oświetlenie 6x24W, poki co skała dojrzewa :)

Start zbiornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#280486 Mikegtr7 :

Żaden Mod się nie wypowie?

Szkoda, żeby temat umarł bez jakiegos ustalenia.

ale realnie Panowie, realnie proszę :clowning

pomysł fajny i przydatny, tylko jeżeli ciężko niektórym stosować się do już obowiązującego regulaminu (czyli fotki i zdjęcie), to myślicie, że tak gładko "dodamy" nazwę miasta?

oczywiście, że byłoby fajnie i pomocnie, tak samo jak pomocna i przydatna jest REAL-FOTKA (zresztą wymagana zgodnie z Regulaminem) i niestety, nie dość że spora część ma to gdzieś... to jeszcze "pyszczy" na PW, po modowych korektach :p

proszę bardzo , zróbcie głosowanie i możemy taki pkt. wprowadzić i go egzekwować. bo jeżeli wprowadzamy to i egzekwujemy.

mi w sumie jest obojętne jak "nieczytaty" forumowicz pyszczy za fotki, to może i dołożyć kilka "miłych słów" i za usuwanie za brak nazwy miejscowości.

Tylko realnie oceńcie sytuację :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealne rozwiązanie to konieczność wybrania typu ogłoszenia i miasta/woj. z jakiejś listy.

Nie wiem tylko na czym hula to forum i jakie są w tej kwestii możliwości techniczne.

Poza tym będzie tak jak z fotkami i resztą wymagań, jeśli chociaż 80% sie dostosuje i tak będzie lepiej :clowning


108L, 60x40x45cm, miniflotor, 2 x JVP-101, oświetlenie 6x24W, poki co skała dojrzewa :)

Start zbiornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mikegtr7 :

Jeśli byłaby możliwość ja bym dodał jeszcze opcję: odbiór osobisty / wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy -[K/S/O/Z] - bardzo pomocne

Miasto Kraków od początku daje - bo to w moim interesie ("swój na swojego łatwiej trafi")

Co do postulatów zdjęć - kto ma aparat i ochotę ten robi - ale nic na siłę.

Co do pierwszeństwa rezerwowania - jako pierwszy zarezerwowałem przedwczoraj żywą skałę z Warszawy. Człowiek powiedział mi, że jednak sprzeda ją komuś z Warszawy bo tak mu łatwiej - i ja to rozumiem. Nie ma kolegi z niewolnika. Możemy jedynie wyrobić w sobie odruchy lepszej woli np. pisząc bardziej dokładne info typu "pierwszeństwo mają odbierający osobiście". Nasze targowisko to nie kup teraz w allegro. Postrzegam to jako przyjazne miejsce wymiany, gdzie kupię coś dobrego i sam zarazem nie wcisnę komuś bubla.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#280501 luft :

...

Co do postulatów zdjęć - kto ma aparat i ochotę ten robi - ale nic na siłę.

Co do pierwszeństwa rezerwowania - jako pierwszy zarezerwowałem przedwczoraj żywą skałę z Warszawy. Człowiek powiedział mi, że jednak sprzeda ją komuś z Warszawy bo tak mu łatwiej - i ja to rozumiem. ...

nie @luft, fotki sprzedawanych przedmiotów wstawiamy wszyscy :p to tak dla wyprostowania - Regulamin Targowiska

o "rezerwacji" też jest wspomniane w w. Regulaminie -> Pkt. 3.

posty nierugulaminowe są i będą :clowning usuwane -> również Regulamin.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, na szczęście jest to miejsce/wątek

gdzie wpisujemy swoje postulaty, prywatne zdanie

gdy coś wystawię na targowisko umieszczę fotkę (mam aparat:) )

mówię jedynie, że nie popieram 3 punktu regulaminu:) jest zbyt restrykcyjny

niemniej szanuję wolę większości. pewnie został umieszczony nie bez przyczyny. pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zabieram głos ale mam taką propozycje... mianowicie w "targowisku" są już"zakładki ; [Z]... itd. Proponuję aby dopisywać skąd jest ogłoszenie, przynajmniej jeżeli odbiór jest tylko osobisty, tak np: ja ze wsi Chrzanów nie otwieram wiadomości, od Kolegi z Trójmiasta, który ma do sprzedania to i owo pod warunkiem, że odbiór jest tylko osobisty...

Skąd ten postulat, ano stąd, nie nie wiemy skąd jast dany urzytkownik wystawiający ogłoszenie, a gdy to będzie w tytule przynajmniej niektórym ułatwi to przeglądanie ofert (zanim sie "przypala" na jakiś okaz):nono

Pozdrawiam

ort. do poprawy,

pkt. 8 Regulaminu


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.