Skocz do zawartości
fischer1

Diody power led 3 W

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie udało mi się znaleźć w Polsce człowieka (legalna firma z fakturą za towar), który sprowadzi diody power led 3 w białe na płytkach (gwiazdkach) o temperaturze barwowej 10 do 16 kk dające ok 150 lm. Ponieważ człowiek sprowadzi ten towar z poza auropy to rosną koszty przesyłki które muszę pokryć jako kupujący.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany takimi diodami to proszę o info na priv.

Cena diody na gotowo w Polsce nie powinna przekroczyć 10 PLN/sztuka - jeżeli znajdzie się nas więcej chętnych to cena spadnie. Wstępnie zamówiłem 100 sztuk do testów każda wielokrotność może znacząco obniżyć koszty transportu.

Informuję, że ja nie sprzedaję tego towaru więc temat zamieściłem tutaj a nie TARGOWISKU.

Pozdrawiam


124x60x60 -> OW; sump 100x40x45, Odpieniacz stożek DIY by Sebastian z igłą Tunze, obieg NJ6000, cyrkulacja 6 x 6000 l/g (cztery załączane cyklicznie po dwie na przemian), oświetlenie LED 300W ściemniane DIY. Automatyczna dolewka Aqua Trend + zbiornik 100x12x45, 60 LR, 40 kg LS

Planowa automatyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150lm z 3 wat to slaby wynik,na allegro widzialem diody 1w 13000K dajace 100lm,za chyba 13zl szt.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peniek a możesz podać link do tej aukcji (może być na prv). Wierz mi siedziałem nad ledami długi czas i w Polsce nie potrafię namierzyć kogoś kto ma w ofercie ledy luzem w temp. powyżej 10 kk i to bez względu na wydajność strumienia Będę wdzięczny za pomoc.


124x60x60 -> OW; sump 100x40x45, Odpieniacz stożek DIY by Sebastian z igłą Tunze, obieg NJ6000, cyrkulacja 6 x 6000 l/g (cztery załączane cyklicznie po dwie na przemian), oświetlenie LED 300W ściemniane DIY. Automatyczna dolewka Aqua Trend + zbiornik 100x12x45, 60 LR, 40 kg LS

Planowa automatyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna to tez poprosze link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a Wy to tak sobie robicie oświetlenie do kibelka :p


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Sławomirze ...... a zgasło Panu???? w kibelku :-)

Nie tylko sobie szukamy

Pol takie coś się nie nadaje

Ale poczekamy na link Pieńka....

Ja widziałem osobiście (a nawet mierzyłem) power ledy 1 W mające dawać 100 lm z Wata po pomiarach wyszło przy prądzie max 350 mA 48 lm a przy takim jak powinny być zasilone czyli 330 mA dawały jeszcze troszkę mniej......

Ale nie mówię, że ktoś może ma w Polsce ledy ponad 10 kk i takie mocne jak pisze Pieniek.

Jeżeli ktoś może pomódz to myślę że nie tylko ja będę wdzięczny a i Pan Sławek może skorzysta.

Bez sensu płacić za paczkę z chin czy innego tamtejszgo kraju kilka stówek aby potem się okazało, że to szajs.

I od razu aby nie było niedomowień - ledy potrzebuję na własny a nie komercyjny użytek.


124x60x60 -> OW; sump 100x40x45, Odpieniacz stożek DIY by Sebastian z igłą Tunze, obieg NJ6000, cyrkulacja 6 x 6000 l/g (cztery załączane cyklicznie po dwie na przemian), oświetlenie LED 300W ściemniane DIY. Automatyczna dolewka Aqua Trend + zbiornik 100x12x45, 60 LR, 40 kg LS

Planowa automatyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal myślę że te diody z allegro nadają się do kibelka :p

dobra dioda 3 W to koszt ok 16 $ i nie made in china


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych diud juz nie ma na allegro,wiec linka nie podam.Zagadajcie do Anrzeja58,bo on ma jakies diody na sprzedaz.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#233239 Peniek :

Tych diud juz nie ma na allegro,wiec linka nie podam.Zagadajcie do Anrzeja58,bo on ma jakies diody na sprzedaz.

A dlaczego sprzeszedawał nie nadają się ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.maritex.com.pl/pl/shop/productInfo/ggid/14592/pid/15254/page/1/backurl

Według wielu najlepsza na świecie - lekko ponad 3W, ok 130lm/W, grubo grubo poniżej 16$. W CHINACH kupisz tego samego leda na płytce star - http://kazwholesale.en.alibaba.com/ - JESZCZE TANIEJ

chińczyk kupuje między innymi Cree i klei je na swoich MCPCB co w rezultacie wychodzi taniej niż w Polsce bez stara, więc jak Sławek bo cała twoja teza w tym świetle "leży" :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#233326 loccutus :

http://www.maritex.com.pl/pl/shop/productInfo/ggid/14592/pid/15254/page/1/backurl

Według wielu najlepsza na świecie - lekko ponad 3W' date=' ok 130lm/W, grubo grubo poniżej 16$. W CHINACH kupisz tego samego leda na płytce star - http://kazwholesale.en.alibaba.com/ - JESZCZE TANIEJ

chińczyk kupuje między innymi Cree i klei je na swoich MCPCB co w rezultacie wychodzi taniej niż w Polsce bez stara, więc jak Sławek bo cała twoja teza w tym świetle "leży" :p

[/quote']

hahahahaha

Oczywiście masz rację ale chińskie, czekałem kiedy się włączysz do dyskusji.. poczekajmy.......


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważam nad oświetleniem led ale im więcej czytam tym głupszy się czuje. Pomóżcie jeśli potraficie odpowiedzieć na moje pytania bo sam odpowiedzi znaleźć nie mogę:

Ile w/l?

Skąd mam wiedzieć ile pojedyncza dioda ma mocy sklepy i producenci tego nie podają?

Jakiej firmy i jakim sklepie najlepiej kupić?

Czemu podstawki gwiazdki bardzo często to widze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam tylko proste pytanie do Loccotusa

Chodzi mi o lampę LED 120 W z BTX (tą sterowaną w której projektowaniu na pewnym etapie Ty czy Twoja firma byli obecni)

Napisz jeżeli to nie tajemnica (a nie powinna bo da się zmierzyć) ile max lumenów daje ta lampka (chodzi mi o tą co jest sprzedwana) nie pytam ile da się wyciągnąć tylko ile daje maxymalnie.

Tej danej nie ma w dokumentacji technicznej wystawionej w RS, a przynajmniej ja nie znalałem, a starałem się czytać uważnie.

To że tmp. barwowa jest strojona i w jakim zakresie to się da wyczytać, informacje i możliwości sterowania czasowego jak i pozostałe możliwości lampki też są ładnie opisane a nawet zaprezentowane w oprogramowaniu ale brak mi informacji dla mnie osobiście istotnej.

Dzięki za pomoc.


124x60x60 -> OW; sump 100x40x45, Odpieniacz stożek DIY by Sebastian z igłą Tunze, obieg NJ6000, cyrkulacja 6 x 6000 l/g (cztery załączane cyklicznie po dwie na przemian), oświetlenie LED 300W ściemniane DIY. Automatyczna dolewka Aqua Trend + zbiornik 100x12x45, 60 LR, 40 kg LS

Planowa automatyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.