Jump to content

azamax

Klubowicz
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Elbląg

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam.Jest możliwość wysyłki PKP lub PKS ?

 2. Nieoczekiwanie wyskoczył mi wyjazd do Anglii.Moje auto jest w warsztacie więc chcę jechać samochodem teścia.Czy muszę mieć notarialną umowę użyczenia pojazdu lub coś innego ?
 3. Czy ktoś użytkujący pompę Newa BP 1202 mógłby zwymiarować zwężkę venturi i podać jej wymiary ? Moja w wyniku wielu modyfikacji wyzioneła ducha.
 4. Po blisko miesiącu sklep łaskawie zwrócił wpłacone pieniądze.Czy korzystać z jego usług pozostawiam wam do oceny.
 5. Może są jeszcze poszkodowani przez sklep internetowy Reef Spot ?
 6. Pomimo niezbyt pochlebnych opinii o sklepie internetowym Reef Spot zdecydowałem się zakupić tam wirnik do pompy Newa BP 1202 (tylko tam znalazłem).Po blisko dwóch tygodniach od zakupu,zaniepokojony brakiem dostawy zakupionego towaru,wysłałem im e-mail z zapytaniem czy paczkę wysłali.Niestety w ciągu dwóch dni nie doczekałem się odpowiedzi.Zadzwoniłem więc na jeden z dwóch numerów tel.podanych na ich stronie interetowej ale ten okazał się nieaktualny (prawdopodobnie odebrał go były właściciel), pod drugim podanym nr tel.zgłosiła się osoba twierdząca, że nie jest już pracownikiem firmy Reef Spot. Post zamieszczam aby ustrzec innych przed stratą nerwów i pieniędzy.
 7. Ilu dniową podróż wytrzymają glony spaghetti ? .Ma ktoś doświdczenia w tej sprawie ?
 8. "Wysłano wczoraj, 08:24 wszystko wyjasnilem w dziale ostrzezenia pieniadze mysle do czwartku bede u Pana .. akurat w tej sprawie ja zawalilem " Taką oto wiadomość przesłał mi bahama. Kontakt z nim mam tylko poprzez forum.
 9. Zapewnienia "kolegi" bahama o zwrocie pieniędzy w Poniedziałek (czyli dzisiaj) nie zostały zrealizowane.
 10. 31 Stycznia tego roku zakupiłem na tutejszym forum od użytkownika bahama (sprzedawał zbiornik na części) automatyczną dolewkę za łączną kwotę 95 zł.Uzgodniono ,że sprzęt ma zostać wysłany w przeciągu tygodnia.Do dnia dzisiejszego dolewka do mnie nie dotarła.Kilkakrotnie próbowałem sprawę wyjaśnić.Sprzedający twierdzi ,że opóżnienie wynika z charakteru wykonywanej pracy.Z powodu nie wywiązania się z umowy zażądałem zwrotu pieniędzy i powiadomiłem go , że jeżeli tego nie zrobi to zgłoszę sprawę na Policję (pomimo niskiej kwoty - tak dla zasady).Dalej cisza.Celem tego posta jest przestroga dla wszystkich a dla kolegi bahama szansa na wyjście z twarzą.
 11. Chciałem się przypomnieć w sprawie dolewki.Zaraz minie drugi tydzień a dolewka nie dojechała.Pisałem na pr ale cisza.
 12. Witam.Chciałbym zarezerwować dolewkę.
 13. Witam.Chciałbym zarezerwować dolewkę.
 14. Kupię automatyczną dolewkę,może być używana.
 15. Kupię używaną dolewkę Aqua Trend lub Dr.Witta.Może być też z jednym pływakiem. Temat przenoszę z działu "Sprzedam" i jeszcze raz uczulam na to, aby zakładać wątki w odpowiednich działach
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.