Skocz do zawartości
wrsdz

Filtr RO - jaki ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam prosbe/pytanie jaki filtr najlepiej kupic ? jaki to koszt ?

akwa 27l

Czy taki FILTR bedzie dobry?

ps na co zwracac uwage przy szukaniu/ zakupie?


160 litrow OW Cube, T5 , RW 4/ Koralia, DYI Skimmer, NJ2300 na obiegu, Ebtech, glownie SPS , zbiornik oparty na metodzie DSR !!!

"Metoda DSR jako suplementacja mikroelementow " artykul kolegi Jacka (PL wersja)

2538563_logo_wrsdz.png

4d760e1d13df470d8bf412a072665d93u1048a917.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania , a jak byś się zdecydował to polecam obu sprzedających :goofy Miałem kilkukrotny konktakt z nimi i zawsze duży pozytyw !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtr akwarystyczny za 300zł to chyba lekka przesada ( w kuchni mam RO6 za 300 z mineralizatorem), w łazience do akwarium mam za 84zł i śmiga elegancko.Przypominają mi się czasy kiedy byłem audiofilem i jak na forum dla audiomaniaków zadało się pytanie jaki interkonekt? -- padała odpowiedź ,że jak się nie wyda 500zł za 0,5m kabla to nic w głośnikach nie słychać:goofy

Jak masz kasę kup jak polecają koledzy , jak nie masz kup najtańszy, tymbardziej do akwarium takiej pojemności.


ReefMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 litrów potrzeba 10 litrów wody tygodniowo, wiec ro3 z allegro w zupełności wystarczy, możesz do tego dokupić di i będzie idealna woda.

a jeśli się mu zechce większe akwa czyli >150 l to wtedy kupi ro4.

......

ktos tam kiedystam wrzucal taki filtr ro3 ale od razu ze zbiornikiem na di na koncu i kosztowalo to bodajze 149 pln na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#234685 Natan :

ktos tam kiedystam wrzucal taki filtr ro3 ale od razu ze zbiornikiem na di na koncu i kosztowalo to bodajze 149 pln na allegro.

Mam i polecam- nie wiem czy regulamin pozwala podać nazwę sprzedawcy, więc nie podam :goofy


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#234756 Natan :

...... zywice wymienic na mb20 i bedzie lux

Dokładnie tak, chociaż narazie TDS - 000 :goofy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam co krzych,tylko ze narazie 3 mies ale smiga:)tds 000 tylko ze u nas woda ma 50ppm wiec moze dłuzej pochodzi :goofy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#234766 krzysiek26 :

..... tylko ze u nas woda ma 50ppm ..........

Sprawdziłem u mnie, kranówa 198ppm, i daje rede nawet na MB400 :goofy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jeszcze nie jest zle,czytałem ze w Warszawie maja kolo 300ppm nawet ponad :)a my mamy od pepików dlatego taka czysta:playing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.