Skocz do zawartości
błażej

biostar flotor

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedam filtr AM biostar flotor nowy cena:225 zł

e-mail blajo@buziaczek.pl


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super miałem go zarezerwowanego i dziś się dowiaduje że zginął - super sprzedawca nie ma co polecam


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w identycznej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Almastar - a nie rezerwowałes go tez u mnie???

:p

Mam go bez pompy.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs: hehehehehe no to jest nas 2 a koleś mówił że ma 10 takich a dziś mi przysłał mejla że mu ktoś jednego zwinął

Przemek: napisałeś mi na GG że masz chętnego i że mam poczekać do końca miesiaca, więc uważam że do końca miesiąca nie jest zarezerwowany przezemnie tylko przez kogoś a ja go rezerwuję od 1.05.2005 :p a w zasadzie to mam nadzieję że mi go wyślesz po długim weekendzie (najlepiej na twój koszt :p) w każdym razie czekam na kontakt od 1.05 (choć od razu mówię że jestem nad zatoką bez netu do 4.05), ale na tą chwilę go biorę - jeśli będzie inaczej to cię powiadomię spoko. no chyba że pokręciłeś coś i ten kolega co zarezerwował to też ja :p

a przy ogłoszeniu 225PLN za kompletny flotor, to bym u ciebie zrezygnował jednak bo Twoja cena wiesz jaka jest i to bez pompy (choc nadal atrakcyjna)


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.