Skocz do zawartości
piona

REEF CONSTRUCT

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was używał reef construct firmy AM.Posiadam ten klej lecz chciałbym zasiegnać kilku informacj na temat tego produktu - Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrzuc go odrazu do klopa :Satisfied rozpuszcza sie w wodzie ze az caly baniak siwieje , wku...bylem na maxa ! ! ! :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziew IMO. knop albo aquarium system lepszy. AM długo twardnieje i sie rozpływa na początku. dodam, ze jak dla mnie to ogólnie klejenie korali podwoą nie jest łatwe:|

pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wywalsz do klopa to przynajmniej masz pewność, że się nie zapcha:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ,prosze nie pisać , bo mi pecyna peknie !!Jak coś robie to wy mnie od razu topicie.To na jasną cholere to produkują????:con

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jakoś się sprzedaje a do lepszego nie mają dostępu albo jest za drogi :Satisfied. a może Twój jest lepszy, świeży!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLECIŁ mi pan co jest jego w morszczakach nr 1 str 13 To jak bede z nim sie widział w poniedziałek to co mu powiedzieć że dał mi g....!!?:Satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymień na aquarium system powinien mieć:Satisfied ale i tak powtarzam, że klejenie nie jest łatwe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyżucić , kupić droższy i lepszy a możesz też spróbować kleić. Ja min przyklejałem pod wodą kilka korali i ani się rozpływał ani nie syfił wody . Nie sprawdzałem jak długo twardnieje więc się nie wypowiadam. MOżna lepszy dostać napewno i drożej też . Ja może miałem świeży :con


Nareszcie przesiadka na 540 litrów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez dal popalic. jak zacisnalem pod woda ten klej miedzy dwiema skalami to momentalnie mialem mleko w akwarium. dobrze przynajmniej ze dla zwierzakow nieszkodliwy bo krewetki oczywiscie mi spacerowaly po rece przy klejeniu i sie zdrowo nalykaly. a - po stwardnieciu kleju klejony kawalek odpadl od rafy. klej zostal przyklejony na beton - niestety tylko jednostronnie. ma ktos jakis patent na zbyciu jak pod woda kleic np. kamyki z koralami do skaly ?


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

Ja zrobiłem zakup zycia tydzien temu w AM kupujac reef construct .Co za g.....Strasznie długo twardnieje i zabarwia wode:-(

Odradzam!!!!!!!!!!!!!!


400L 50kgLR 40kgLS 2x18W T8 1x250W TurboSkimmer 1250 Kalkwasser KM500 grzałka 2x150W, cyrkulacja (3000L/h), DT Niveaumat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce to moge go oddac w precencie:)


400L 50kgLR 40kgLS 2x18W T8 1x250W TurboSkimmer 1250 Kalkwasser KM500 grzałka 2x150W, cyrkulacja (3000L/h), DT Niveaumat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piona pozbieraj to cudo od wszystkich, ulep wielka kule i zrzuc z dachu na merca szefa AM


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam merca 124 -na zachód robione ,i co ty mi proponujesz??? nie wykazałes się wiedzą-lipa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piona :

JA przyjme odbiór na mój koszt!

Podaj mi dane a ja Ci ti wysle

techmex@tlen.pl


400L 50kgLR 40kgLS 2x18W T8 1x250W TurboSkimmer 1250 Kalkwasser KM500 grzałka 2x150W, cyrkulacja (3000L/h), DT Niveaumat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Piona

reelaxxx, wez relanium jakies ... ze tez on wszystko musi zaraz jako atak na swoja osobe odbierac ...


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:Satisfied polecam herbatke z ziółek - podobno pomaga :D

550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dobre doświadczenie z tym klejem. Trzeba tylko wprawy. Najpierw dobrze wymieszaj dwie równe ilości tego kleju. Potem przygotuj sobie odpowiedniej wielkości kulkę. Oczyszcz szczoteczką skałkę i koralowca, którego chcesz przykleić, czy co tam planujesz. Pamiętaj, żeby nie ugniatać bez pojęcia tej kulki pod wodą, bo szybko staje się miękka i faktycznie rozpuszcza się, ale bez żadnego wpływu na ryby, czy koralowce. Jedynie efekt klejenia może być niedostateczny, bo miękka kulka słabo już trzyma. Jeśli chcesz przyczepić koralowca, to po oczyszczeniu obu powierzchni przyciśnij kulkę do skałki, następnie dociśnij skałkę z koralowcem, czy szkielet koralowca, mocno jednym ruchem i kilkoma ruchami przyciśnij rozchodzący się na łączeniu klej. Musisz na początku wszystko zaplanować, gdzie dokładnie na skałce przyłożyć klej, w jakim położeniu ma być koralowiec, żeby potem już nie manipulować. To podstawa i będzie dobrze.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pier... to dobry klej uzywalem bardzo duzo klei lacznie z poksylina i naprawde za 30 zl nie znajdziesz lepszego jestescie jacys dziwni albo nie macie wprawy bo u mnie caly baniak jest nim wyklejony i jest ok nic mi nie metni a klei bardzo dobrze mysle ze czepiacie sie produktow AM a tak naprawde to ta firma przyczynila sie do rozwoju akwarystyki morskiej i pozwolila ludziom mniej zamoznym zalozyc i cieszyc sie z zycia WIEC odpier**l.. SIE WKONCU OD TEJ FIRMY bo juz sluchcac sie nie da a jak ktos chce to przesle zdjecia akwa na sprzecie AM lub rafe na soli AM reef salt co kosztuje tyle co cukier w sklepie pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.