Skocz do zawartości
fionaa

polski lekarz w Hurghadzie

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjeżdżasz na wakacje do Hurghady? Nie zabieraj ze sobą całej apteczki medycznej. Przed wyjazdem zajrzyj na stronę kliniki z polskim lekarzem www.hurghadaglobalclinic.com i zanotuj telefon do polskiego przedstawiciela : +20 17 50 20 737. Możesz zadzwonić w każdej chwili, nasz samochód zabierze Cię do kliniki gdzie będzie czekał lekarz. Jeśli posiadasz ubezpieczenie turystyczne wizyta będzie dla Ciebie bezpłatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem zmuszony udać się do stomatologa w hurghadzie. Idąc byłem pełen obaw, miałem w głowie obraz jakiejś strasznej rzeźni z dentystą samoukiem i sprzętem ze sklepu budowlanego, ale bul uniemożliwiał nurkowanie więc się zmusiłem.

Z zewnątrz wyglądało jak wszystko w hurghadzie kolorowo bazarowo, ale gabinecik niczego sobie. Sprzęt nowiutki, obsługa miła i fachowa, czysto, lepiej niż nfz w polsce z 10 razy i do tego tanio. Nic nie bolało , a najważniejsze zostałem uleczony, plomba siedi w zębie już ze trzy lata i wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast ostatnio allach nie chce chyba już wiecej w Egipcie i daje chińskie ostrzeżenia, bo podczas "okrągłorocznicowej" 10 wizyty w tym kraju w październiku złamałem sobie rękę na kite surfingu i byłem zmuszony skorzystać z pobytu w szpitalu. Warunki o niebo lepsze niż u nas - prywatny pokój z wielka łazienką, TV, jedzonko, telefon ze stałym kontaktem z recepcją. Na turystę chuchają i dmuchają, sprzęt na sali operacyjnej dobry i obsługa wesoła i kompetentna. Oczywiście wszystko załatwili bezgotówkowo z ubezpieczalnią.

Po powrocie do Polski i tak poleciałem sprawdzić czy mi jakiś chusteczek w ręce nie zostawili :waving i wymienić opatrunek z ciężkiego gipsowego na tak zwany "lekki gips", ale po kontroli okazało się że poskładali mnie dobrze.

Dwa miesiące później w grudniu przy kolejnej wizycie allach stwierdził, że chyba nie zrozumiałem ostatnim razem że mam tam więcej nie przyjeźdzać i zesłał na mnie zapalenie oskrzeli, jednak tym razem wystarczyła "wizyta domowa" i antybiotyki.

Tak jak pisze Viridis - z zewnątrz wygląda to jak większość budynków w Egipcie, dość obskórnie, ale w środku wysoki poziom i dobry osprzęt.

...choć nikomu nie życze aby musiał sprawdzać to na własnej skórze :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viridis całe szczęście ,że zęby nie rozbolały Cię w Marakeszu,bo musiał byś skorzystać z jego usług:D

2751-dentysta.jpg


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fastfoody w Hurghadzie spełniają akurat ważne funkcje "turystyczne" niekoniecznie żywieniowe

Mc Donald to główny punkt orientacyjny w centrum Hurghady - wystarczy taksówkarzowi powiedzieć "sakkala center, mc donald" i wszystko jasne :waving

Za to burger king ma darmowe WiFi wiec za darmoszkę z telefonu przez skype mozna sobie pogadać z Polską, czy też sprawdzić prognozę wiatru na windguru :)

Ale zgadzam się że jedzonko najlepsze w mieście jest w El Mina. Ceny ostatnio tam trochę poszły w górę ale i tak jest jak dla europejczyka tanio. Ostatnio właściciel podobno otworzył drugą restaurację El Mina ale jak tam wolę sprawdzoną starą połozoną miedzy daharem i sakkalą.

@bigwalker - czy on w szczypczzykach twojego ząbka trzyma? Czy też dosztukowałeś sobie za pomocą tego kleju ze stolika jakiegoś brakującego ? :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie nie nie inmar

to nie nasza klinika, my jestesmy na Mubaraku 5

a to miejsce ktore przezentujesz na zdjeciu nie ma nic wspolnego z polakami ;)

zajrzalam tam kiedys z ciekawosci i jedyne co bylo po polsku to nazwa i opis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprosobu uzytkowania automatu z cola ;)

co do kapsuly dekopresyjnej to nie mamy na miejscu, ale mozemy dowiesc do miejsca gdzie ja maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#240461 inmar :

Fajna obsługa lekarska była w Ali Babie gdzie byłem,ładna ;)

Aaa to dla tego nie chciales sie z tamtad ruszac i mnie odwiedzic ;)

ps. co do Hurghardy to zmuszony bylem udac sie z wizyta do ..... fotografa. Niezapomniane przezycie ;)


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bigwalker

ta nowa szuflada jest tez z ceramiki?

Gosciu na zdjeciu wyglada tak, jakby okazjonalnie zdazal mu sie blad, i czasami, zamiast wyrwac jednego zeba, przypadkowo wyrywa cala szczene.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

jeszcze raz serdecznie w nowym sezonie zapraszam Panstwa do korzystania z naszych uslug.

W tym roku warunki niektorych ubezpiecznie ulegly zmianie, dlatego chetnie odpowiem na Panstwa maile pod adresem :

info@hurghadaglobalclinic.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fionaa,to Ty mnie opatrywałaś ? hehe.Tak naprawdę to chyba tam nie ma konkurencji i my Polacy i tak tam musimy się leczyć.

A tak na poważne jest tam bezpiecznie i można z rodziną przyjechać ? Ali Baba stoi dalej tam gdzie był ? Znów żart :help1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.