Skocz do zawartości
SkoczekPL

Kot czyli nowa siatka na ryby :)

Rekomendowane odpowiedzi

proszę się nie śmiać ale mój pupil jest ciężko upośledzony umysłowo:

(mam takie wrażenie)

dsc05722ue.jpg

Zwierze nie pojętnie głupie i równie leniwe co taki słynny Garfield.

Głaskać się nie pozwala, śpi 20H na dobę a robi przerwę w tej morderczej pracy tylko na kupę i żeby coś przegryźć wracając z toalety.

W starciu z muchą wygrała mucha, aż przykro patrzeć :clowning jak naduszą ją łapą i to na tyle nie umiejętnie żeby jej nie rozpłaszczyć ani nawet pazura nie wyciągnie

Ale cóż przynajmniej ładnie wygląda gdyby nie ten kieł który jej wystaje z pyska i wraz z nim język co wygląda dość głupio

orty do poprawy,

pkt. 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja opowieść miażdży :clowning


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik - to to ten ta coś jest Zajefajne!!!!!!!


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też ładny na swój sposób


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo proszę się nie śmiać! :waving

Kotka może i jest nie miłosiernie głupia... BA! NAWET NIE POTRAFI MIAUCZEĆ! :banghead

Ale to też zwierze :clowning

Popatrzcie tylko na to:

dsc05724x.jpg

Ten kotek potrzebuje pomocy dlatego wszystkich ludzi o dobrym sercu proszę o wpłacanie (co łaska, ma się rozumieć)pieniędzy na nr konta który wszystkim zainteresowanym podeślę na PW.... :kapelusz

:waving

ort do poprawy,

pkt. 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam, a jak człowiek nie mówi to jest głupi ? Nie, po prostu jest albo nieśmiały albo jest niemową.

Teraz sobie wyobraź co ona myśli o Tobie ? Np: Mój właściciel jest głupi bo nie dosięga jęzorem do własnych ...... :waving A inne koty tak.

Także nie przesadzaj z tą głupotą :clowning


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310524 Tofik :

Kotka może i jest nie miłosiernie głupia... BA! NAWET NIE POTRAFI MIAUCZEĆ! :banghead

Ten kotek potrzebuje pomocy dlatego wszystkich ludzi o dobrym sercu proszę o wpłacanie (co łaska, ma się rozumieć)pieniędzy na nr konta który wszystkim zainteresowanym podeślę na PW.... :kapelusz

Wydaję mi się że ten kotek należy to Twoich rodziców, a ty masz go serdecznie dosyć :waving

Co do zbiórki pieniędzy to daje sobie rękę uciąć że przeznaczył byś je na koralowce itp. :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310529 Tofik :

bez przesady :clowning z tym lizaniem się po.... :waving

No stary :waving Dla Ciebie normalne wydaje się że kot ma miauczeć, a dla kota normalne wydaje się że po załatwieniu się należny się wylizać - ot cała filozofia :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj kogo chcesz z czym kojarzy się kot:

Miałczy, mruczy,łasi się, drapie, szuka myszy, walczy z nimi, chce być głaskanym...

Mój jedynie syczy jak chcesz go pogłaskać

Szczerze to zakichanego presa cenię niżej jak prostego dachowca który za miskę mleka będzie Ci wdzięczny do końca swych dni.

aha

mleka też nie lubi :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek mojej pociechy - rasowa dachówka :clowning

1-11.jpg

2-12.jpg

3-11.jpg

5-5.jpg

4-6.jpg


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik

A widzisz, bo teoria że koty kochają mleko to.... teoria.

Biedny dachowiec z parkingu, przyłazi do ciebie, łasi się i mruczy bo... ma w tym interes - jest głodny, zmarznięty itp.

Ale fakt, koty przeważnie miauczą :clowning

Różnica między kotem i psem jest taka:

- Pies ma Pana dla którego zrobi wszytko,

- Kot ma właściciela i to właściciel robi dla niego wszytko, a on i tak robi to co chce.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym Skoczek ja znam inne powiedzenie:

Pies myśli mniej więcej tak: "karmi mnie, bawi się ze mną myje i głaska - hymm musi być Bogiem?"

Kot myśli mniej więcej tak: "karmi mnie, bawi się ze mną myje i głaska - hymm muszę być jego Bogiem!"

:clowning

PS. trzecie foto od góry (daimena) przedstawia reakcję mego kota gdy biorę go na ręce :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SkoczekPL dobrze prawi. Mleko jest kotom jedynie potrzebne w pierwszych chwilach życia, później wystarcza im woda. To że dla kota mleko, dla myszy ser a dla bociana żaby to jest pomysł twórców bajek aby były ciekawsze :clowning no bo co za rewelacja kot pijący wodę? lepiej dać biały kolorek w misce aby się czymś wyróżniał. Owszem futrzak nie pogardzi mlekiem bo co jak co ale bardziej to to kaloryczne od wody ale z tego co poczytałem w "mądrych" książkach to kot "ponoć" bardziej woli wodę niż mleko


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście filmik o nazwie Kot kaskader...??

Cały dzień o tym słyszałem ale jak zobaczyłem ten filmik to mnie zamurowało...

Nie będę go tutaj wstawiał ale jeszcze jest do znalezienia w sieci.

Zastanawiam się kto kręcił ten filmik brat, siostra bo chyba nie rodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ich złapali. Film nakręcił 14-latek. Urwałbym mu łeb ....^#&^@&^#(@(#)^#@) jednemu.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich przypadków jest pewnie mnóstwo, a tylko nie liczne są tak rozdmuchiwane i pokazywane... :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#311128 matt321 :

&&($&($#^%@%#&*^# bym gówniarza gołymi rekami

Oczywiście mówisz o tym co kręcił a nie o tym co się znęcał. Bo ten biedny 3-latego nawet nie wiedział co robi.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kot jest tak zmaltretowany... widać po nienaturalnych reakacjach...braku reakcji obronnych, że kot od małego tak traktowany... co świadczy, że działo się to za przyzwoleniem dorosłych- ciekawe czy bekną w jakiś sposób za tą patologię. Niby prawo zostało zaostrzone w stosunku do maltretujących zwierzęta... a skończy się pewnie na dozorze kuratora. Mam nadzieję, że dzieciaki zrezygnują z tego typu zabaw.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnych obserwacji mogę stwierdzić że takie przypadki często zdarzają się na #%!@#$ wsiach, sam mieszkam na takiej więc wiem co mówię. Wieśniaki, i tu odwołuję się nie tyle do miejsca zamieszkania co to ciasnoty poglądów i ograniczenia psychicznego, jeszcze żyją w średniowieczu. Walenie wódy kiedy jest kasa, lanie żony bo na tą wóde nie ma, a dzieci bo się drą podczas kaca nie są ewenementami, więc jak pieprzony bachor zleje kota to w ich ciasnych mózgach "nic się nie stało". Kiedyś byłem świadkiem jak do sąsiada (powiedzmy) przyjechał znajomy, a kot tegoż sąsiada wlazł temu znajomemu na auto i zostawił jakieś tam ślady łap i sierść. Kumpel ten powiedział że "jakby mógł to by zabił tego kota", a sąsiad kota złapał i zwyczajnie złamał mu kark, ot tak sobie, martwego rzucił "w rów" i po temacie. Koleś był w szoku, ja zadzwoniłem na policje i powiem wam że gó@#$ z tego wyszło. Przyjechali, facet dostał pouczenie (jeśli w ogóle) a ja byłem persona non grata, co z kolei mnie waliło po całości. Wracając do meritum, pokazywanie takich wynaturzeń jest bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze jest publiczne piętnowanie takich zachowań, karanie "na wyrost" i dla przykładu. Wielkie kary finansowe, a jeśli rodzina nie ma pieniędzy to roboty społeczne (śniegu masa do odgarniania). Ktoś musi ponieść konsekwencje, inaczej nic w tych durnych łbach się nie zmieni...

I tak już nawiasem w nawiasie mówiąc, to tyczy się też poniekąd nas, jak widzę w niektórych dziennikach że w akwarium po 20 dniach od zalania siedzi pełna obsada dobita na maxa, a przeglądając fotki widać jak pewne ryby pojawiają się by już na zdjęciach z kolejnych wpisów nie wrócić, to krew mnie zalewa. Rozumiem że ktoś straci zwierzaka, taka jest czarna strona naszego hobby, Ale pamiętać warto że Zebrasoma czy Amphiprion to takie same zwierzęta jak ten biedny kot, więc wrzucając je do że sie wyrażę z d*py zrobionych zbiorników a potem robiąc im zdjęcia jesteście w jednej osobie tym sadystycznym 3 latkiem i niedorozwiniętym starszym kolegą..

Powiedziałem

HOWGH


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwego Nowego Roku 2011 dla wszystkich kociarzy życzy Jacek z bandą kotów

3640-kot%20nowy%20rok.jpg


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłótnia małżeńska - Kocia ale jakie to znajome :clapping


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.