Skocz do zawartości
Edek Przybysz

Teraz do Egiptu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto teraz poleciec do Egiptu?

Mam troche wolnego i proponuja mi wyjazd do Sharm el sheik i nie wiem czy nie jest

za zimno na nurkowanie.

Moze byl ktos o tej porze roku?


Akwarium 360l sump 120l oświetlenie 2 X 150W HQI + 2 X 54W actynika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice wracaja dzis. Z tego co mowili bez pianki ani rusz. Dzien jest cieply pod 30 natomiast w nocy ziiimno.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wrocilem w niedziele z Marsa El Alam. W dzien masakra.. powyzej 30 stopni.

Wieczorem chodzilem w koszulce i krotkich spodenkach.

Nurkowalem w piance 5mm - bylo OK, zimno zaczynalo sie robic ponizej 30metrow ;)

Pozdrawiam Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie myslalem o nurkowaniu z rurka a pozniej by sie zobaczylo

Chyba sie zdecyduje, we wtorek wylot


Akwarium 360l sump 120l oświetlenie 2 X 150W HQI + 2 X 54W actynika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz są tam mimo wszystko upały jak chcesz snurkować to spokojnie bez żadnej pianki w wodach przybrzeżnych będzie z 20-25 stopni.

a ja jeszcze dwa miechy:cursin


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda przy brzegu spokojnie ma teraz 23-24st, więc pianka nie będzie ci potrzebna. Dobrym pomysłem na snorkling jest koszulka z lycry (taka jak na windsurfing czy kitea), albo choć zwykła koszulka, ponieważ na początku marca słoneczko już potrafi ostro grzać.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto brac pletwy bo wszystko do snurkowania mam, ostatnio bylem pare razy w Chorwacji


Akwarium 360l sump 120l oświetlenie 2 X 150W HQI + 2 X 54W actynika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Sharm na przełomie roku, pogoda idealna. Snurkować spokojnie możesz bez pianki bo woda ok 25 stopni. Jeśli jechać do Egiptu to właśnie w tym okresie bo nie ma takich tłumów. Płetwy możesz tam kupić dużo taniej niż w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy tak taniej ja zainwestowalem w zestaw w go sporcie za 100zl pletwy maska rurka sprzet sie sprawdzil.


63l + 14l i 27l cube po nich są już tylko wspomnienia (i graty po szafkach)

144 litry pasji 80x45x40h

pacific sun 120w + 2x24w

odpieniacz deltek mc500,

koralia 2+ jebao rw-4,

jager 200w, obieg tunze 2400

refugium z piachem +6w led

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeden zestaw też kupiłem w Polsce. W Egipcie kupiłem dla syna za ok. 30dol. i też był niczego sobie (tylko trzeba się targować bo na początku wołali 80dol.).Poza tym zestaw przynajmniej w jedną stronę nie zajmuje Ci miejsca w bagażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie pletwy zajuja najwiecej miejsca i sa ciezkie, to moze same pletwy kupic na miejscu


Akwarium 360l sump 120l oświetlenie 2 X 150W HQI + 2 X 54W actynika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno jak tam z alkoholem, piwko, wodka, czy da sie to pic?


Akwarium 360l sump 120l oświetlenie 2 X 150W HQI + 2 X 54W actynika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pić się da:D ale czy się da upić to jest pytanie.A tak serio niedawno wróciłem z sharmu byłem w hotelu Dreams Beach podawali tam lokalne piwo kiepskie no ale za darmo tylko po opróżnieniu kilkunastu szklanic nic mnie nie brało okazało się że piwo to jest bezalkoholowe:d. Są wódki i piwa ich lokalne trunki podłej jakości często podróbki markowych alkoholi za dodatkową opłatą są zagraniczne trunki Jak masz wykupione ultra all to będziesz miał za darmo zagraniczne alkohole tylko hotel musi być w miarę bo czasami się okazuje że nie mają lepszych alkoholi i trzeba pić ten ich syf:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja,ich piwem nie da się upić.Lokalne trunki do bani.Żałowałem,że nie kupiłem naszej na bezcłowym.Ja znów polecam kupić sobie sprzęt ABC tylko dla siebie,jakiś konkretniejszy i mieć go na lata.To co jest w wypożyczalniach to masakra.

Płetwy na dno walizki a fajkę i rurkę zawsze się gdzieś upchnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba bedzie kupic na bezclowym, sprzet mam sprawdzony pare razy

Dzieki za podzielenie sie widomosciami


Akwarium 360l sump 120l oświetlenie 2 X 150W HQI + 2 X 54W actynika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.