Skocz do zawartości
Lizard

Nano-Reef / uzależnienie

Rekomendowane odpowiedzi

zdAJE SIE ZE JEST 4:25, WLASNIE SKONCZYLEM PIC WODKE AZ KOLEGA, I USIALEM ZAJRZEC NA FORUM RPOZED SNEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) No dziś szkoła 8 godzin (:/) i po powrocie robie burdel (czyt. przemeblowanie) w pokoju na nową szafkę i baniaczek i w końcu po grubo ponad miesiącu odpalam 225l. :)


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#241982 KIDULT :

zdAJE SIE ZE JEST 4:25, WLASNIE SKONCZYLEM PIC WODKE AZ KOLEGA, I USIALEM ZAJRZEC NA FORUM RPOZED SNEM

haha Kidult, widze, ze juz z trudnoscia trafiales w klawisze :) musialo byc grubo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, ciężko z Wami, uwierzcie mi... Całe szczęście, że ja tak nie mam. Forum sprawdzam tylko sporadycznie: rano w pracy, później w pracy cały czas, po powrocie do domu, cały wieczór, pół nocy no i weekend obowiązkowo, więc chyba w normie, prawda?


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzejanc, ja mam podobnie jak Ty, ale koledzy faktycznie mocno przeginają... :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje aby Przemek włączył czasowe blokowanie forum np w porach :śniadania ,obiadu i kolacji(libacji):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe coś w tym jest..

siedzisz w pracy i tylko odśwież.. po 5 min znów i myśl dlaczego nikt nic w tym czasie nie napisał :)


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień bez NR - dniem straconym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie,ale wiecie co jest najgorsze?

jak widac jakis czas temu zlikwidowalem akwarium z zamiarem powrotu-ale pomimo tego ze solniczki nie ma w domu to i tak tu zagadam.....

fakt mniej niz jak mialem akwarium ale nadal...

pomimo tego forum sa jeszcze 2-3 inne na ktorych tez czlowiek przesiaduje-nie zwiazane z akwa.

pozdr

darek


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LiZaRd: Jak cię wezwie to wal prosto z mostu że jesteś uzależniony od tejże stronki może kobita zrozumie albo jeszcze dopytaj czy ona również ma fioła na jakimś punkcie ;] może się zgadacie :)


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast przed kompem wole siedzieć przed zbiornikami ale z domu nie wyjde jak na NR lub AR nie zerkne.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, myślałem, że tylko ze mną coś nie tak. Teraz widzę, że łapię się w normie. Ufff, aż mi ulżyło. Pozdrowionka


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:strutinwitam,coz kolejny dzinek sie zaczal i pierwsza mysl jaka?"ciekawe co tam nowego na forum",jak dla mnie cos tam zawsze sie znajdzie,pozdrawiam zakreconych


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tu nie wchodzic na N-R skoro tyle tu bezcennej wiedzy? Przeciez nigdzie indziej nie znajdziesz tak wielu koniecznych informacji by nie wysadzic sobie baniaka. W biurze zagladam co kiladziesiat minut a w domq juz nie tak czesto ale przed wyjsciem i wieczorkiem zawsze.

Szkoda tylko, ze tak wiele ciekawych tematow umiera nagle, praktycznie bez przyczyny :/


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#242257 LiZaRd :

basterek , z tego co widze, to Ty rzadzisz w dziale humor :) dzieki za to :)

Ano się tak złożyło, akwa miało być na dniach ale się przesunęło w czasie. Jestem świeżo po rozwodzie, sporo rzeczy musimy z córkami pokupić więc wiadomo - trzeba wybierać...puki co humor mi pozostał i nadzieja. Pozdrawiam


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#242254 basterek-4 :

Bez kitu, myślałem, że tylko ze mną coś nie tak. Teraz widzę, że łapię się w normie. Ufff, aż mi ulżyło. Pozdrowionka

Ale co to za norma? :) sami uzależnieni i świry


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@basterek-4,no to nas juz dwoch rozwodnikow na forum,co nie maja co z wolnym czasem robic.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peniek wolnego czasu mam jak na lekarstwo i "użeram" się z moimi "maluchami" które wszystko wiedzą lepiej i kucharzem nawet musiałem zostać,poza tym ciągle praca, wywiadówki,zakupy i wychodzenie na dwór ze skowyrem, generalnie nuda mi nie grozi. Ale na czytanie nano reefki czas znajduję bo może wreszcie kiedyś wystartuję z morskim akwa.

Ps. Jeszcze sezon motocyklowy się zbliża więc witaj w klubie Kawalerów z Odzysku !!!


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tymi koszulkami? bedziemy cos robic wspolnie? czy nie :)

beerbig.gif

toooldbig.gif

vodkabig.gif

moze ktos wymysli cos konkretnego, fajnie byloby miec jakas naklejke na aucie typu:

moj brat wpadl na haslo: Uwaga! słono popie******y :)

chyba poprostu nie podziela mojej pasji :)

tymczasem dzis siedze z wami tylko do 21, pozniej weekend i opuszczam biuro! :strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#243126 LiZaRd :

tymczasem dzis siedze z wami tylko do 21, pozniej weekend i opuszczam biuro! :strutin

Szefowa czy urlop? :)


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lizard co jak co ale na taka koszulke z "logo" naszego forum z checia sie pisze juz dzis,te hobby naprawde na swoj sposob jest INNE ,i w to mo graj,pozdrawiam morszczakow


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.