Skocz do zawartości
Swirlej2

MAM NOWY BANIAK ! ! !

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki ze na ogolnym , najwyzej przeniesiecie :p ale nie moglem sie powstrzymac :p

Przywiezli baniaczek , przywiezli , dopracowany, wyglaskany , kochany ! :p komin z grubej szyby szlifowanej po skosach , srodkiem wklejona szyba wzmacniajaca ! :p:love

( i w dadatku znalazlem za polowe ceny tego co chcieli u mnie w Zürichu :p )

zjadlem nerwow ,ale przynajmniej otrzymalem wreszcie to co chcialem (po mojemu zrobione ) :p

Wymiary baniaka -150x50x50 cm (375l) (waga 150 kg)

Ide pomierze szyby , moze to z 12 mm ..? cos za ciezki ..(?)

DSC03844.JPG

DSC03845.JPG

Radosci nieda sie opisac :p


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie z toba :}

ja tez niedlugo cos przy swoim podlubie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Zbyszek, wczoraj się okazało że za jakieś pół roku tez nowe zalewam:), tez wreszcie się doczekałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piknie, panocku, piknie. Gratulacje.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Zbyszku jak ja ci zazdroszczę, też chęnie zacząłbym wszystko od początku... ale na razie nie mam szans.

pozdrawiam i liczę na bieżące sprawozdania z prac (szczególnie mnie interesuje co żeś wymyślił z tą ramą pod akwarium)


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie lubie zaczynac, tyyyle rzeczy trzeba przemyslec, ustalic, zalatwic, zrobic...

Wole jak wszystko samo gra i buczy a ja tylko patrze


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , wygodny jestes :p:P

Marx to zalezy od toku myslenia (TYYYLE ) a ja mowie sobei inaczej (tyle fajnych ciekawych przemyslen ) i leci to wszystko o wiele inaczej.

Na szkalnke wody stojaca na stole , ktora jest nalana tylko do polowy mozna spojrzec i zinterpretowac to dwojako ;

Mozna pomyslec naprzyklad tak ... o kurcze ktos tu byl ! nadpil ze szklanki wode , dostac ataku paniki i wyleciec z meiszkania na ulice :p

A mozna popatrzec na szklanke , wypelniona do polowy woda i pomyslec ;

O! woda w szklance , czysta przejrzysta , mineralna .... napije sie jej zobacze czy dobra :p:P

Uwazasz moze naprzyklad , ze mnie zmeczyla budowa DownDrafta czy tez w miedzy czasie Reaktorka dla kolegi Wildtom`a ..?

Absolutnie NIE ! poniewaz ja mysle inaczej :p nie to ze musze zrobic , ilez to roboty ..NIE :p poprostu lubie to robic t oraz , drugie to nie tlumacze sobei ze jest to jakas praca tyko przyjemnosc z pozytecznym :p:P

Ty jestes dla swojego ciala Panem , od Ciebei zalezy jak sie czujesz i niezapominaj ze mysli maja zaiwanista MOC !

Jak sobie dobrze wmowisz to sie polozysz myslac ze jestes chory :p

I jeszcze cos ceikawego , to nienalezy myslec o tym co bylo wczoraj , co bedzei jutro , tylko nalezy myslec o tym co jest TU i TERAZ :p jak bedziesz sie tego trzymal , to nigdy nie bedziesz mial mysli tego typu jak ; TYLE RZECZY , TYLE ROBOTY............

Ide konczyc dalej DD :p

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegająć od tematu. to mnie nawet Cieszy jak wode w butelce sie ladnie pieni:) potrafie na nia patrzec i patrzec i patrzec:) Takie malutkie bąbelki z tej kostki lipowej lecą ze potrafi to uspokoic kazdego nerwusa:)

Chyba sie wezme za jakies projekty DIY to dopiero cieszy jak sam zrobisz i działa :p

Pozdrawiam

Tomek


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do pracy trzeba miec czas sprzet i warunki

jesli mialbym to zapewnione, to klecenie downdraftow nie byloby problemem

Jesli ktorejkolwiek z tych rzeczy brakuje - to mi sie nie chce


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej, nie kazdy ma takie warunki jak ty czy waldek K.

Powiedzialbym raczej ze jestescie wyjatkami


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh:) kazdy ma prawo do zycia Marx :p:)

Zyj , rob cos ... dlaczego inni moga miec a Ty nie ?

Ja Ci powiem dlaczego , bo juz Ci wczesniej powiedzialem , Ty wolisz sie przyglondac jak inni maja , bo od myslaenia Cie glowa boli :p hehe

Jakby tak wszyscy mysleli ze to duz oroboty itd..woleli sie przyglondac ...wlasnie Ty wolisz sie przyglondac :]

pozdr...

Ps; Ja sie nie przyglondam tylko cos zawsze staram sie robic :p i nie mow mi ze to jest trudne bo mnie czekal wozek inwalidzki a popatrz jakis zdrowy byczek wyroslem :p(nie poddalem sie)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniutki zbiorniczek tylko go nie spapraj wiesz, co mam na myśli.

Jeśli mogę coś poradzić to teraz dokładnie jego wypieść (jak kobietę satysfakcja będzie obopólna) począwszy od szafki, poprzez oprzyrządowanie, a skończywszy na zasiedleniu.

Masz dużą praktykę i bardzo duże możliwości majsterkowania.

Jest to najpiękniejszy okres w życiu akwarysty, tyle nowego przed Tobą, mogę tylko zazdrościć.

@Marx@-->cyt:Swirlej, nie kazdy ma takie warunki jak ty czy waldek K.

Powiedzialbym raczej ze jestescie wyjatkami

Oj Marx, Marx ciągle niezadowolony jak czytam Twoje posty to czasami przypominasz mi tego SMERFA ciągłego malkontenta (jak on się nazywał?? MARUDA??), poczekaj chwilę i Ty będziesz miał większe możliwości.:p


http://rafa.koralowa.pl Katalog przyrodniczych stron --> http://katalog-www.eu Serdecznie pozdrawia, Waldek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypraszam sobie nazywanie mnie malkontentem, w zadnym momencie tego watku nie narzekam na to co mam i kim jestem.

Po prostu stwierdzam fakty - sa ludzie dla ktorych morski zbiornik jest druga polowa, lub ktorych stawianie baniaka bardziej podnieca niz podziwanie zycia ktore sie w nim toczy.

Ja nie mam warunkow do robienia DYI i robie to glownie z oszczednosci a nie zamilowania. I nie jest moim celem takie warunki stworzyc, choc jak sie pojawia - to czemu nie, pomajsterkowac mozna.

Jestem chyba wyjatkiem, bo wielkosc mojego akwarium mnie zadowala i nie planuje postawic wiekszego.

Rozumiem ze to co napisalem to dla Was herezje, ale uwierzcie, jest jeszcze inny swiat, ten nadwodny :p


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relax Marx , wszyscy Cie lubimy :p

Ps; Po zatym niewierze ze nie masz tam jakiegos kawalka piewnicy :p narzedzi do tego specjalnych tez nie potrzebujesz , widziales czym ja to robie :p


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no , mysle ze to juz do klopa sie nadaje ten aparat :]

Zobacz jakie teraz zdjecai robi , przestawai sie co 5 minut .

DSC03848.JPG


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.