Skocz do zawartości
adrianpotocki

jaka wkrętarko-wiertarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prosze o rade. Jaki ze lubie sobie samemu w domu pomajsterkowac.

A mm juz porzadna wiertarke na 220V - to chcialem kupic MOCNY wkretak akumulatorowy okolo 18V.

MOCNY poniewaz czasami aby zrobic dziurke nie chce mi sie wyciagac duzego sprzetu.

Mozecie cos polecic aby bylo trwale i MOCNE ???

Zastanawialem sie nad Makita lub DeWalt'em a moze Metabo ?

Pozdrawiam Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak sięgasz na tak wysoką półkę,to polecam te trzy firmy.

Poz.

Jacek


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Boscha PSR 14,4 i jestem zadowolony. Wiercę, wkręcam itp. W zestawie były dwa akumulatory.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makita myślę że jest No 1 zestaw dwa akumulatory + latarka


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy do czego ma być stosowany,cze do majsterkowania czy do pracy ciągłej

Jak tylko do majsterkowania to szkoda kasy na taki sprzęt.


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#244776 j@cek :

wszystko zależy do czego ma być stosowany,cze do majsterkowania czy do pracy ciągłej

Jak tylko do majsterkowania to szkoda kasy na taki sprzęt.

Też tak kiedyś myślałem. Taki zestaw kupuje się raz. W domu od kilku lat nie użyłem wiertarki

tylko wkrętarkę.

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od mikolaja pod choinke dostalem wlasnie bosha prs 14,4 i uwazam ze jest rewelacyjna. Dwa akumulary, latarka. Najlepsze chyba jest to, ze akumulator laduje sie w tym samym czasie co uzywany rozladowuje wiec wlasciwie mozna wiercic bez przerwy :-)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam makitę z udarem i wbudowaną latarką, dwie baterie i szybka ładowarka. Super sprawa w pracy

(kupiliśmy ją ze wspólnikiem na spółę) myślę jednak, że do domu nie jest aż taka potrzebna a 1800 pln. drogą też nie chodzi. Moim zdaniem do domu wystarczy AEG czy jakoś tak. Poza tym jak jej nie będziesz często używał bakterie zdechną a nowych nie opłaca się dokupywać lepiej zakupić kpl. wkrętarkę.


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę, jaki lakier do tipsów? Chciałabym sama w domu pomajsterkować...:googleye czy ktoś może mi polecić jakiś trwały i mocny?


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#245690 Magdalena7 :

Proszę o radę, jaki lakier do tipsów? Chciałabym sama w domu pomajsterkować...:googleye czy ktoś może mi polecić jakiś trwały i mocny?

MEKSYKAŃSKA CZERWIEŃ super do akwa.

Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@XXC- rozumiem, że wypróbowany? Ale..czy skoro nadaje się do akwa.nada się i do tipsów...:googleye


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaleno oczywiście i druga połówka będzie zadowolona, raczej na pewno z takiego agresywnego koloru:shocking


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wracajac do tematu chyba sie szarpne na: Makita 6281

ma duza moc w stosunku do gabarytow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makita to nr 1 pozniej De Walt ,warto wziasc model z wymiennymi sczotkami,jesli masz jakiegos znajomego w Uk to sa super deale czasem,polecam przejrzec oferte screwfix,wickes.b&q,pozdrawiam


350 litrow Rena Aqualife,tunze 4*6045 ,deltec mce 600 turbo,266w t5 mix lps i miekkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam B&D z 2 aku, latarka i fajnym kompletem narzedzi i koncowek. Bardzo fajny zestaw za ok 200 zl


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam DeWalta 18V wlasnie i jest super. Moge polecic, nie zawiodla mnie jeszcze nigdy a swoje juz przezyla.

Pozdro


A miało być tak pięknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.