Skocz do zawartości
LUK4344

III Łódzkie spotkanie morszczaków

Rekomendowane odpowiedzi

#302422 kapuhy :

Na wstępie musiałby się Marcin (XXC) wypowiedzieć, czy w ogóle chce nas na oczy oglądać :) Chyba, że wypad byłby gdzieś indziej (bez baniaka :)).

heh kiedyś powiedział że zawsze będziemy mile widziani :) a gdyby coś nie wypaliło u niego to zawsze jest Akwa w manu gdzie masz stoliki i krzesła i zbiorników kilka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się postaram dostosować. Myślę, że zamiast od konkretnego terminu powinniśmy zacząć od tego ile osób i czy w ogóle jest chętnych na spotkanie. Termin można zawsze ustalić.

A jak nie, to się będziemy kisić w chałupach przed baniakami :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo to idzie... aż wstyd że morszczaki w łódzkim nie mogą się zebrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po prostu wszyscy są mocno zabiegani i zapracowani i każdą wolną chwilę wolimy spędzić wsposób na który nie pozwala codzienne życie.

Proponuję odłożyć spotkanie na jakiś wiosenny ciepły wieczór, w piwnym ogródku przy grillu

pozdrawiam


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak pisałem zawsze jesteście mile widzianymi gośćmi w lokalu, jednak zbiornika niema a szkoda ale w lato będzie reaktywacja, ustalcie datę spotkania to pogadamy. pozdrawiam marcin


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

III Łódzkie Spotkanie Morszczaków

Piątek 18.03.2011 godzina 18:00

Stała miejscówka Łódź ul. Łagiewnicka 140

Jak trafić: Zumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co się stało z baniakiem Marcinie?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-Marbecz

niby ja z Łomży ale może przygarniecie mnie i pewnie Tofik się będzie pisał na wypad do Łodzi:strutin

mi piątek też pasuje


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Marbecz

2. sPRYTny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Marbecz

2. sPRYTny

3. Tofik

4. Marcin

5. Intryg


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie golonka ??


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa93

1. Marbecz

2. sPRYTny

3. Tofik

4. Marcin

5. Intryg

6. kawa93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mnie na spocie morszczaków w łodzi nie było choć w innych zlotach uczestniczyłem, macie jakieś stałe miejsce spotkań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#333784 skiper :

Jeszcze mnie na spocie morszczaków w łodzi nie było choć w innych zlotach uczestniczyłem, macie jakieś stałe miejsce spotkań?

Owszem mamy, prześledź kilka stron do tyłu, a wszystko Ci się wyjaśni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chłopaki jest obojętne byle by nie przed zjazdami w Szkole bo mam trochę nauki czyli 19,20 Marca,2,3,16,17 Kwietnia :) a tak się dostosuje może być zarówno Piątek jak i Sobota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#333788 sPRYTny :
#333784 skiper :

Jeszcze mnie na spocie morszczaków w łodzi nie było choć w innych zlotach uczestniczyłem, macie jakieś stałe miejsce spotkań?

Owszem mamy, prześledź kilka stron do tyłu, a wszystko Ci się wyjaśni

sPRYTny "jak pragne nobla" nie takiej odpowiedzi oczekiwałem, wiem wiem lenistwo nie chce mi się przeglądać 17 stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#333909 skiper :

sPRYTny "jak pragne nobla" nie takiej odpowiedzi oczekiwałem, wiem wiem lenistwo nie chce mi się przeglądać 17 stron.

Tak dokładnie to wystarczyło przewrócić jedną stronę :)

III Łódzkie Spotkanie Morszczaków

Piątek 18.03.2011 godzina 18:00

Stała miejscówka Łódź ul. Łagiewnicka 140

Jak trafić: Zumi

1. Marbecz

2. sPRYTny

3. Tofik

4. Marcin

5. Intryg

6. kawa93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że data 18.03.2011 co raz bardziej mi nie odpowiada wszystko wskazuje na to że będę miał montaż Altany w Ciechocinku i nie zdążę na czas wrócić do Łodzi a jak wrócimy to będzie już późna Godzina no ale czas pokażę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie ukrywam, że ja pojadę, jak Marcin pojedzie, bo jestem od niego zależny - on prowadzi :) :)

A z tego co wiem, to może okazać się że on raczej nie da rady....

A mi samemu grzać się nie chce na drugi koniec polski bo to było by moje najdroższe piwko hehe

Jeśli on pojedzie, to na moje towarzycho możecie liczyć :D

A spotkanie w białymstoku... bez komentarza :D do dziś pamiętam ten ból jak do wyboru miałem tylko kranówkę nad ranem a w gardle Sahara :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 6 osób ???

Może trzeba termin przełożyć albo ..... sam nie wiem.

Dziewczyny i chłopaki - lokal fajny, ludzie ok, co więcej ??


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.