Jump to content

michalzgierz1989

Szlachta Morska
 • Content Count

  1328
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

1 Follower

Kontakt

 • Skype
  cebul111

Informacje o profilu

 • Imię
  Michał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zgierz
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo,Komputery,Akwarystyka,Fotografia,Rowery i wiele innych :)
 • Akwarium
  95*50*45 + Sump przeniesione 24.08.2016

Recent Profile Visitors

4088 profile views
 1. Motylek Niebieskolicy - Chaetodon Semilarvatus endemit który naturalnie występuje tylko w Morzu Czerwonym
 2. między innymi Płock kanał 6A Bartniki kanał 6B SFN z PKIN Częstochowa kanał 11A SFN z Katowicami i Wisłą Kalisz kanał 11B
 3. Rusałka Kratkowiec - Pokolenie letnie Rusałka Admirał Rusałka Pawik
 4. Caulerpa Taxifolia Caulerpa Prolifera Codium sp Caulerpa Serrulata Paleomon Serratus Lysmata Amboinensis Caulerpa Racemosa Chaetodon Semilarvatus Mała aktualizacja zbiornik cały czas w fazie porostu makroglonami. Tym samym można powiedzieć wróciłem do dominującego w Akwarystyce Słodkowodnej koloru zielonego :)
 5. Zależy co chcesz pod nią mieć, Algi i miękkie spoko, LPSy też, ale SPSy mogą nie chcieć pod nią rosnąć, i dodatkowo ci powiem że zasilacz strasznie zakłóca Radio na FM, szlak mnie trafia bo nie mogę tego wytłumić.
 6. Radio EXPRESS na kanale 5B Skan pasma VHF w Krakowie
 7. Zapraszamy na kolejną Akwarystyczną Niedziele. Tym razem będzie sporo o naszej łódzkiej wodzie i o nabywaniu zwierząt akwariowych i kwarantannie. Wykład I Powiemy wam jak i czym badać wodę tą która mamy w akwariach i jakie parametry należy utrzymywać w zbiornikach. Wykład II Kupowanie, nabywanie zwierząt akwariowych, transport, kwarantanna i aklimatyzacja, czyli wszystko to co powinniśmy wiedzieć by cieszyć się zdrową obsadą naszych zbiorników. Na miejscu będzie możliwość zbadania parametrów wody, osoby które będą chciały przynieść wodę do zbadania, proszone są do zgłaszania się do organizatora Łódzkie Stowarzyszenie Akwarystów i Terrarystów
 8. Nagrania z 1 i 2 Stycznia podczas propagacji. Radio Szczecin Extra Radio Szczecin MUX RBB Berlin Radio Gdańsk MUX DR DAB2 Bornholm MUX NDR MUX BCast Gdańsk Szybki skan DAB+ podczas propagacji Ja osobiście teraz korzystam z anteny firmy Technisat Combo czyli UHF i VHF ona ma tylko dwa elementy na to drugie pasmo, ale i tak odbiera znośnie, acz kolwiek planuje zmienić na antenę o zysku 11 dB FUBA DAT310 https://www.gpsgo.pl/anteny-zewnetrzne-dvb-t/151-fuba-dat-310-antena-dvb-t-vhf-pasmo-iii-i-dab.html
 9. Dawno nic nie dodawałem, od jakiegoś już czasu polowałem na tą Rybę z Filmu i się to udało. Ze zmian technicznych wyleciał Odpieniacz Sebastka Aquaspeec 200, a wstawiłem zamiast niego Red Star Fish model RS-230,ponad to doszedł filtr na Biopelety oraz złożę na bakterie, PO4 utrzymuje się około 0.12, a NO3 poniżej 25. Ze względu na szybki wzrost Alg wpuściłem pokolca żeby je trochę przycinał, ale zazwyczaj robi to pomiędzy koralami i oto mi chodziło.
 10. Tam jest Jacek, Imperator co nowego się włoży, to on zaraz to niszczy, Caulastree włożyłem kiedyś i Xenie to strzępy tylko zostały :-) trzeba dobierać korale które są niezjadliwe
 11. Tomek, ja tego typu imprezę to mam praktycznie co tydzień w mieszkaniu kolegi, projektor na ścianę i można pogadać i coś obejrzeć czy coś, wypić choć za tym nie przepadam, Ustroń lubię bo lubię kontakt z naturą i ogólnie góry, będę mobilizował inne osoby żeby pojechały, w Sobotę nastawie się tym razem na wypad rowerowy, do Wisły bo tam jeszcze nie byłem, a nie jest daleko to się wybiorę. Bo rower tym razem na pewno zabiorę :-)
 12. Nowości na kanale 10A w Warszawie Odbiór cyfrowy 130 KM od nadajnika
 13. Wraz z nastaniem jesieni, ponownie startujemy z otwartymi sobotami w Łódzkim Stowarzyszeniu Akwarystów i Terrarystów w Łódzkim domu Kultury ul. Traugutta 18 pokój 09 (w podziemiach), najbliższy termin to Sobota 23.11.2019 o godzinie 16:30, w planie luźne rozmowy na tematy akwarystyczne i nie tylko, zwiedzanie ekspozycji, pokaz filmów z naszej biblioteki. Kolejne terminy będą podawane później.
 14. Ja podejmę decyzję jak będzie wiadomo jaka będzie aura za Oknem, jak by miało padać to odpuszczę bo nastawiam się też na wyjście w góry.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.