Jump to content

michalzgierz1989

Szlachta Morska
 • Content Count

  1351
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

1 Follower

Kontakt

 • Strona WWW
  akwarysci.com
 • Skype
  cebul111

Informacje o profilu

 • Imię
  Michał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zgierz
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo,Komputery,Akwarystyka,Fotografia,Rowery i wiele innych :)
 • Akwarium
  120x55x53 + Sump od 20.10.2018

Recent Profile Visitors

6523 profile views
 1. Korzystając z pięknej pogody wybrałem się w poniedziałek na wycieczkę rowerową, do lasu ale że już w styczniu motyle się obudzą to tego się nie spodziewałem. A jednak kilka ciepłych dni wystarczyło żeby przyroda zwariowała, poza tym motylem widziałem też pszczoły. Listkowiec Cytrynek - Gonepteryx rhamni (Samiec)
 2. Marku jak pisałem to miałem na myśli miasto, jak ktoś już tam będzie w Krakowie.
 3. Jako że właściciel wpadł na oryginalny pomysł z miejscem gdzie znajdują się cztery akwaria morskie i każde z osobnym stolikiem, przy którym można usiąść i spokojnie porozmawiać czy napić się piwka i gdzie mogą się odbywać również spotkania tematyczne. To uznałem że warto założyć osobny wątek, im więcej osób się o tym miejscu dowie, tym lepiej też dla zwierzaków. Lokalizacja moim zdaniem jest bardzo dobra, gdyż z każdego końca miasta można się tam bez problemu dostać komunikacją miejską. Zbiornik 1200 Litrów.
 4. Żeby nikt z was nie pocałował przysłowiowej klamki to napiszę informację że Tropical Spot od 31 Października, jest normalnie czynny tylko od Piątku do Niedzieli. W pozostałe dni możliwa rezerwacja lokalu.
 5. Kolory jesieni w Zgierzu Kraków o poranku z osiedla Żabiniec. Kraków okolice ogrodu Zoologicznego. Kraków centrum miasta przed zachodem słońca. Jak widać nawet kaczki nie chętnie tutaj przebywają.
 6. Kolory Jesieni uchwycone w mojej okolicy przy okazji zbioru grzybków i w Warszawie. Jeżewo oraz Dąbrówka Strumiany. Zgierz Piaskowice i Kontrewers Lorenki - Okolice moich korzeni rodzinnych, lasy pełne grzybów. Warszawa Białołęka Rzeka Wisła w Warszawie. Okolice Aleksandrowa Łódzkiego, film nagrywałem startując z lądowiska gdzie często korzystają inni pasjonaci modeli latających jak i czasami również Paralotniarze od 10:52 jest jedna uchwycona.
 7. Dzięki za pokazanie tej miejscówki. Nawet nie wiedziałem że u mojej Kuzynki takie ciekawie wystrojone lokale są, trzeba będzie się tam wybrać.
 8. Jak tak czytam, to widzę że zamiast pasja łączyć to zacznie dzielić na lepszych i gorszych. Jak w akwarium nie będzie ryb to mniej wymagające SPSy raczej sobie poradzą, z mniejszą ilością gratów prądożernych. Ja w Maju uruchomiłem kostkę 49 Litrów na samej kaskadzie i lampce z zestawu 3 miesiące nie było nic tam robione, dopiero po remoncie łazienki zrobiłem podmianę 20 Litrów, nie ma grzałki, temperatura waha się o kilka stopni w ciągu doby i są przyrosty. Akwarium dla Korali nie musi być ogromne. Ważne żeby cieszyło oko.
 9. Zgierz Os-650 Lecia Drugi odcinek drogi S14 Zgierz Kontrewers i Lućmierz Okolice Jeżewa tutaj latałem, podczas silniejszego wiatru, ale nie było problemów z utrudnionym sterowaniem. Rosanów, tutaj po raz pierwszy gimbal zaczął żyć swoim życiem. Nie reagował na komendy, ale po restarcie wróciło wszystko do normy. Zagajniki Sosnowe oraz las w okolicach Rosanowa.
 10. Dzisiaj przy okazji, spaceru pomiędzy drzewkami udało mi się jeszcze zaobserwować kilka motyli. Ale niestety powoli dla nich temperatury zaczynają być już nie odpowiednie, ale przy dobrych warunkach pogodowych do Listopada jeszcze powinny się pokazywać. Z kolei w lasach jest wysyp grzybów, co mnie osobiście cieszy. Rusałka Admirał - Vanessa atalanta Bielinek Rzepnik - Pieris rapae
 11. W zeszłym tygodniu ponownie wybrałem się na spacer z aparatem, z dala od zabudowań. I na efekty nie trzeba było długo czekać. Na zdjęciach i filmie to ten sam osobnik. Rusałka Ceik - Polygonia c-album L spodnia część skrzydeł Rusałka Kratkowiec - Araschnia levana pokolenie letnie.
 12. Stawy Krzywie na pograniczu Łodzi i Zgierza.
 13. Staw Miejski w Zgierzu, zdążyłem go oblecieć zanim się porządnie rozpadało
 14. Panorama Zgierza i okolic o godzinie 6:00 nad Górą Wilamowską. Ośrodek Malinka Zbiornik Jeziorsko - Zakwit wody, odsłonięte zalane dawniej budynki oraz okolica.
 15. Wczorajszy spacer z psem z dala od zabudowań zaowocował upolowaniem kolejnych Motyli. Tym razem jeden z rodziny Bielinkowatych oraz drugi z rusałkowatych. W obu przypadkach spodnia część skrzydeł. Rusałka się nie bała i chętnie na mojej koszulce siadała. Szlaczkoń Sylwetnik - Colias Croceus Rusałka Admirał - Vanessa Atalanta
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.