Jump to content

michalzgierz1989

Szlachta Morska
 • Content Count

  1353
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

1 Follower

Kontakt

 • Strona WWW
  akwarysci.com
 • Skype
  cebul111

Informacje o profilu

 • Imię
  Michał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zgierz
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo,Komputery,Akwarystyka,Fotografia,Rowery i wiele innych :)
 • Akwarium
  120x55x53 + Sump od 20.10.2018

Recent Profile Visitors

6579 profile views
 1. Zorzynek rzeżuchowiec - Anthocharis cardamines, tym razem w obiektyw trafiła samica. Jak widać nie jest tak pięknie ubarwiona jak samiec. Osadnik Egeria - Pararge aegeria
 2. Nie testowałem to się nie wypowiadam. Jedyne na co zwrócił bym uwagę przy zakupie, to czy posiada już czujniki ze wszystkich stron przed przeszkodami bo to się przydaje. Jak uczyłem swojego kolegę obsługi Mini 2, to wleciał w choinkę u mnie na podwórku i śmigło całkowicie się złamało. Ale na szczęście śmigła to nie jest duży koszt. Ja planuje za jakiś czas potestować Mini 3.
 3. Wreszcie zrobiło się nieco cieplej. Wybrałem się dzisiaj na wycieczkę rowerową. I już owady się obudziły, jak również w lesie kwitną pierwsze kwiaty. Co ciekawe widziałem sporą grupę Cytrynków, ale same samce. Samice jakoś się nie pokazały. Pszczoła - Apis mellifera Podbiał pospolity - Tussilago farfara Listkowiec Cytrynek (Samiec) - Gonepteryx rhamni Rusałka Ceik - Polygonia c-album
 4. 1. dadario 2. AnT ( jednoosobowy) 3.katani z rodziną trójka dla nas. 4.michalzgierz1989 oraz Woju (Dwuosobowy)
 5. To raczej jest ciężki ostatnio temat, w Krakowie był Tropical Spot z czterema zbiornikami morskimi i też niestety punkt nie przetrwał. Jeżeli nawet gdzieś jakieś akwarium będzie to w jakiejś restauracji lub hotelu. Ale czy zadbane to już inna sprawa.
 6. Wystarczyło kilka dni z wyższą temperaturą, i śniegu praktycznie już nie ma. Choć w samym mieście jeszcze jest. Ale jak widać poza miastem już go praktycznie nie ma wcale.
 7. U mnie w centrum jeszcze jest sporo śniegu. Ale też czekam, aż trochę zelżeje mróz żeby móc przewody z domu do drugiego licznika wyprowadzić. Ale to za pewne nie koniec jeszcze zimy w tym roku, jak ma mrozić to lepiej teraz, niż później jak rośliny już rozpoczną wegetację.
 8. Też w zeszłym tygodniu nagrałem widoki. Choć w górze był nieco silniejszy wiatr Ale za to przejrzystość, się znacznie poprawiła.
 9. Korzystając z pięknej pogody wybrałem się w poniedziałek na wycieczkę rowerową, do lasu ale że już w styczniu motyle się obudzą to tego się nie spodziewałem. A jednak kilka ciepłych dni wystarczyło żeby przyroda zwariowała, poza tym motylem widziałem też pszczoły. Listkowiec Cytrynek - Gonepteryx rhamni (Samiec)
 10. Marku jak pisałem to miałem na myśli miasto, jak ktoś już tam będzie w Krakowie.
 11. Jako że właściciel wpadł na oryginalny pomysł z miejscem gdzie znajdują się cztery akwaria morskie i każde z osobnym stolikiem, przy którym można usiąść i spokojnie porozmawiać czy napić się piwka i gdzie mogą się odbywać również spotkania tematyczne. To uznałem że warto założyć osobny wątek, im więcej osób się o tym miejscu dowie, tym lepiej też dla zwierzaków. Lokalizacja moim zdaniem jest bardzo dobra, gdyż z każdego końca miasta można się tam bez problemu dostać komunikacją miejską. Zbiornik 1200 Litrów.
 12. Żeby nikt z was nie pocałował przysłowiowej klamki to napiszę informację że Tropical Spot od 31 Października, jest normalnie czynny tylko od Piątku do Niedzieli. W pozostałe dni możliwa rezerwacja lokalu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.