Jump to content

michalzgierz1989

Szlachta Morska
 • Content Count

  1347
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

1 Follower

Kontakt

 • Strona WWW
  akwarysci.com
 • Skype
  cebul111

Informacje o profilu

 • Imię
  Michał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zgierz
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo,Komputery,Akwarystyka,Fotografia,Rowery i wiele innych :)
 • Akwarium
  120x55x53 + Sump od 20.10.2018

Recent Profile Visitors

6263 profile views
 1. Jak tak czytam, to widzę że zamiast pasja łączyć to zacznie dzielić na lepszych i gorszych. Jak w akwarium nie będzie ryb to mniej wymagające SPSy raczej sobie poradzą, z mniejszą ilością gratów prądożernych. Ja w Maju uruchomiłem kostkę 49 Litrów na samej kaskadzie i lampce z zestawu 3 miesiące nie było nic tam robione, dopiero po remoncie łazienki zrobiłem podmianę 20 Litrów, nie ma grzałki, temperatura waha się o kilka stopni w ciągu doby i są przyrosty. Akwarium dla Korali nie musi być ogromne. Ważne żeby cieszyło oko.
 2. Zgierz Os-650 Lecia Drugi odcinek drogi S14 Zgierz Kontrewers i Lućmierz Okolice Jeżewa tutaj latałem, podczas silniejszego wiatru, ale nie było problemów z utrudnionym sterowaniem. Rosanów, tutaj po raz pierwszy gimbal zaczął żyć swoim życiem. Nie reagował na komendy, ale po restarcie wróciło wszystko do normy. Zagajniki Sosnowe oraz las w okolicach Rosanowa.
 3. Dzisiaj przy okazji, spaceru pomiędzy drzewkami udało mi się jeszcze zaobserwować kilka motyli. Ale niestety powoli dla nich temperatury zaczynają być już nie odpowiednie, ale przy dobrych warunkach pogodowych do Listopada jeszcze powinny się pokazywać. Z kolei w lasach jest wysyp grzybów, co mnie osobiście cieszy. Rusałka Admirał - Vanessa atalanta Bielinek Rzepnik - Pieris rapae
 4. W zeszłym tygodniu ponownie wybrałem się na spacer z aparatem, z dala od zabudowań. I na efekty nie trzeba było długo czekać. Na zdjęciach i filmie to ten sam osobnik. Rusałka Ceik - Polygonia c-album L spodnia część skrzydeł Rusałka Kratkowiec - Araschnia levana pokolenie letnie.
 5. Stawy Krzywie na pograniczu Łodzi i Zgierza.
 6. Staw Miejski w Zgierzu, zdążyłem go oblecieć zanim się porządnie rozpadało
 7. Panorama Zgierza i okolic o godzinie 6:00 nad Górą Wilamowską. Ośrodek Malinka Zbiornik Jeziorsko - Zakwit wody, odsłonięte zalane dawniej budynki oraz okolica.
 8. Wczorajszy spacer z psem z dala od zabudowań zaowocował upolowaniem kolejnych Motyli. Tym razem jeden z rodziny Bielinkowatych oraz drugi z rusałkowatych. W obu przypadkach spodnia część skrzydeł. Rusałka się nie bała i chętnie na mojej koszulce siadała. Szlaczkoń Sylwetnik - Colias Croceus Rusałka Admirał - Vanessa Atalanta
 9. Pojezierze Kujawskie, Jezioro Ługowskie oraz w oddali Jezioro Borzymowskie w okolicach Uklejnicy.
 10. W Piątek wymieniłem przewód antenowy na TRISET 113-PE wraz z wtykami kompresyjnymi. I zrobiłem miernikiem pomiar na kilku TP z 5 W oraz 23.5, 19.2 E i 13 E. W Antenach radiowych również jest już ten przewód od tygodnia i jestem zadowolony z efektu. https://youtu.be/5l-kOjVwQO0
 11. Ja u siebie za równo w Malawi jak i w Kostce słonej postawiłem na jak najmniejszą ilość gratów prądożernych. A to co można było to pobiera prąd z akumulatora, naładuje raz na dwa tygodnie i zasilacze nie pobierają na bieżąco prądu z gniazdka. Gdy robię podmianę w Malawi ostatnio też raz na miesiąc to woda idzie na ogródek, żeby nie marnować, a gdy uzupełniam odparowaną wodę w kostce, to odpad leci również do beczki i później też podlewamy tym kwiaty.
 12. Uklejnica (Gawin) - Okolice Chodcza. Zbiornik Jeziorsko. 115 KM w obie strony na Rowerach. Zgierz po burzy.
 13. Piękne zdjęcia, w Łodzi masz rację była motylarnia, bo obecnie już z tego co wiem to jej nie ma. Gatunki na zdjęciach to typowe tropiki. Ale na Południu Europy, jest sporo gatunków, których u nas nie ma. U nas np pierwszym zwiastunem wiosny, jest Listkowiec (Latolistek) Cytrynek, a na Południu Francji, we Włoszech i Hiszpanii żyje inny gatunek Cytrynka który ma środkowe części przednich skrzydeł w kolorze pomarańczowym czyli Latolistek kleopatra.
 14. W Sumie to i tak dostał po tyłku, bo sól na pewno była w powietrzu Ja pamiętam, jak ciotka przywiozła mój odbiornik satelitarny z lazurowego wybrzeża po dwóch latach, to cały był w środku zardzewiały. Ja myślę jeszcze sobie nabyć drona podwodnego, żeby można było na bieżąco robić zdjęcia i nagrywać filmy z brzegu.
 15. Zgierz Stryków Dolina w Ustroniu, niestety nieco zamglona. Jasna Góra i Częstochowa, również warunki nie sprzyjały do pełnego widoku. Czantoria Wielka Góra Kamieńska, która została stworzona przez człowieka, jest to najwyższy punkt w centrum Polski
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.