Skocz do zawartości
LUK4344

III Łódzkie spotkanie morszczaków

Rekomendowane odpowiedzi

Było by super :playing będę ok 18 jeśli możesz to daj tel to zadzwonie i się umówimy,

szukam jeszcze jakiegoś hoteliku nie daleko spotkania.

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek, znalazłem coś takiego:

http://www.123noclegi.info/pusbbk.html - dzwoniłem, brak miejsc.

Jeszcze nie dzwoniłem, bo z Krzyskiem muszę uzgodnić.

Na tej samej ulicy, więc blisko.

A Twój pociąg to chyba na Kaliskiej albo na Widzewie się zatrzymuje. Na Fabryczny z Gdańska żaden nie wjeżdża, chyba że z przesiadką w Warszawie.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek

Jak będziesz rezerwował to daj znać dla mnie jedynka.

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sławek, jak ustalimy z Krzyśkiem to zarezerwuję i dam znać.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slawomirdyl,

Ja startuje z Widzewa jadę na Janów po TAKU,

wiec z dworca Widzew jeszcze lepiej pasuje :playing.

794-346-387

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem PKP

Widzew 18.01

Kaliska 17.42

Jeszcze myślę czy nie samochodę może ktoś chętny zabiorę po drodze ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek, o 18.01 to już będzie po imprezie:bump1, chyba, że chcesz przyjechać w czwartek wieczorem.:playing

Nie pamiętasz co się działo w Milówce jak otworzyli drinkbar?:strutin


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:playing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs co się cieszysz, może byś podjechał pomóc... butelki opróżniać:strutin mamy wątroby stracić?:playing


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam akwarium więc chyba mi nie wolno :playing

A mówiąc poważnie to myślałem o tym. Tym bardziej, że do Łodzi mam dość blisko i zdaża mi się tam nawet na chwilę wyskakiwac.

No i sam nie wiem. Przyjmiecie akwarystę bez akwarium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ważne że kiedyś było zapraszamy :playing


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest choroba nieuleczalna. Potraktuj to jak spotkanie AA(kwarystów). Najwyżej pogadamy o foto:goofy


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że o foto :playing

Jutro powinno się wszystko wyjaśnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#250490 Włodzimierz :

Sławek, o 18.01 to już będzie po imprezie:bump1, chyba, że chcesz przyjechać w czwartek wieczorem.:playing

Nie pamiętasz co się działo w Milówce jak otworzyli drinkbar?:strutin

Ty już nie strasz :D pamiętaj stara zasada obowiązuje /kto pierwszy dojedzie ten stawia/


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę samochodem jeżeli są chętni mogę zabrać po drodze wyjazd z Gdańska 10-11


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek będziecie ? znalazłem nocleg tu: ok kilometra od miejsca spotkania

ul. Marysińska 92 bl. 42 91-851 Łódź tel./fax (42) 657 38 74


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą na chwilę obecną 3 osoby na godz.19 dopiero. Co do noclegu to na razie nie planujemy. Jeden ma nie stosować Vodka method:clowning i ma przywieźć nasze zwłoki do Płocka.:D


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zabrać kogoś z okolic górnej, retkini, śródmieścia mogę zabrać trzy osoby i również po imprezie będę mógł porozwozić trzy osoby (żonka prowadzi)

Chciałbym uprzedzić uczestników że nie spotykamy się w restauracji tylko w osiedlowej pijalce na 20-kilka miejsc, lokal jeszcze nie działa i będzie otwarty specjalnie dla nas.

Co do alkoholu to będziemy mogli kupować normalnie przy barze piwo i jakieś napoje niealkoholowe, natomiast jeśli chodzi o wódeczkę to jeśli ktoś zamierza spożywać (oczywiście wskazane) to trzeba sobie zorganizować we własnym zakresie.

Jeśli chodzi o jedzenie to ja ze swojej strony zapewnie "sychy prowiant" typu ciastka, paluszki itp. natomiast z poważniejszych przekąsek to właściciel baru obiecał grilla i jakieś kiełbaski czy mięso (ale w tej sprawie proszę o wypowiedź właściciela lokalu) żeby podróżni wiedzieli na czym stoją i ewentualnie przekąsili coś wcześniej.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piona będę po Ciebio o 18:00


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś miał jakieś ciekawe malutkie szczepki zoa (mogą być bez skałek) to chętnie przygarne do mojej nowej nano rafki:waving


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, być może również będę się pisał na transport, dam znać jutro :D


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.