Skocz do zawartości
sPRYTny

Prezentacja Zestawu AQUAEL ReefMAX

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie ma rozrysowanego odpieniacza w przekroju.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej podobało mi się wsypywanie piasku :googleye


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie to proste nawet kobieta potrafi morskie założyć... hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale komercha typu "home-made"... już bardziej "pro" są reklamy media-markt :googleye Przypomina się stara reklama zestawu morskiego Sery (około 30-40litrów) i tam Pokolec królewski, nemo etc. Straszne :clowning

Od dziś moje marzenie to pracować w AquaEl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A druga część?

Zalane świeżą solanką, więc dojrzewanie kontra rozpływanie się korali?...

Kurcze, czemu to wycięli?... :googleye


420l, 35kg LR, światło 4 x LED Aquael 39W

Sterowanie: DIUNAX3

Odpieniacz Tunze4096,

cyrkulacja 3x3300l/h, bez sumpa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:banghead o masakra

Ale z nas wszystkich naiwniaki. My tu się bawimy w jakieś cykle azotowe, dojrzewanie, badanie parametrów, wyczekiwanie czy można już coś żywego wpakowac do baniaka, a tu proszę, rachu ciachu i mamy akwa jak się patrzy z pełną obsadą.

No cóż miałem zmieniać akwa na jakieś 500 litrów, ale jak patrzę na ten filmik to chyba się zdecyduję na Aqua-El'a

Jeden dzień i akwa jak się patrzy.

Moim zdaniem takie filmiki powinny być zakazane.

Potem jedno dziecko z drugim naoglądają się takich filmików a potem nemo cierpi.

Jak napisał @mufti, szkoda że nie ma drugiego odcinka, bo tam to pewnie nie byłoby już co pokazać.

Teraz tak sobie myślę, a może ten film to był film instruktażowy, jak nie powinno się zakładać akwarium morskiego.


pierwsze 45 litrów - start 30.08.2009

trwają prace nad czymś większym :D

start czegoś większego 18.09.2011 (710 litrów)

akwa 530 litrów + sump 180 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe na filmiku faktycznie wszystko wygląda jakby to było bardzo proste i nie wymagało aż tak dużego zaangażowania.

Z drugiej strony jak oglądamy film 1,5h to tez potrafimy uruchomić wyobraźnię i domyślić się, że wydarzenia w tym filmie pomimo tego, że trwa tylko 1,5h dzieją się przez pare dni, miesięcy, lat.

To jest film instruktażowy i reklama w jednym także trzeba dać im szansę.

Mi jako osobie zaczynającej przygodę z akwarystyką morską filmik ten się podoba ... a o to chyba autorowi chodziło :)

Oczywiście czytam to forum i to jest główne źródło zdobywania wiedzy o solance ale powiem Wam, że dobrze popatrzeć jak co się robi i w jakiej kolejności (dla początkującego).

Pozdrawiam


ReefMax 80L, 16kg LR, 9kg LS, Koralia 1,JVP-101, Chemi Pure Elite, Active Carbon, Purigen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#245683 PanMandaryn :

Ale komercha typu "home-made"... już bardziej "pro" są reklamy media-markt :D Przypomina się stara reklama zestawu morskiego Sery (około 30-40litrów) i tam Pokolec królewski, nemo etc. Straszne :)

Od dziś moje marzenie to pracować w AquaEl :)

a tak na serio to nie chciałbys :D zapraszam do lektury pracownikow aquaela ktorzy w necie wylewaja swe zale

widze ze wielu ludzi po raz pierwszy widzialo ten film propagandowy:)

zatkało kakao :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak czepiacie, nie podoba się to nie kupować. Inne firmy nie wysiliły się na podobny materiał.

Spójrzcie na siebie, na swój wkład w produkt :)


300L bez sumpa, Turboflotor multi sl z AB u3000 igła, 2x jvp 101, 2x150hqi + 2x54w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pani Kasia z Warszawskiej Acropory na filmie... ten film ma za zadanie po prostu pokazać kolejność i sposób zakładania akwarium... Kto tu mówi że trwa 2h??


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#245702 jackozaremba :

:banghead o masakra

Ale z nas wszystkich naiwniaki. My tu się bawimy w jakieś cykle azotowe, dojrzewanie, badanie parametrów, wyczekiwanie czy można już coś żywego wpakowac do baniaka, a tu proszę, rachu ciachu i mamy akwa jak się patrzy z pełną obsadą.

No cóż miałem zmieniać akwa na jakieś 500 litrów, ale jak patrzę na ten filmik to chyba się zdecyduję na Aqua-El'a

Jeden dzień i akwa jak się patrzy.

Moim zdaniem takie filmiki powinny być zakazane.

Potem jedno dziecko z drugim naoglądają się takich filmików a potem nemo cierpi.

Jak napisał @mufti, szkoda że nie ma drugiego odcinka, bo tam to pewnie nie byłoby już co pokazać.

Teraz tak sobie myślę, a może ten film to był film instruktażowy, jak nie powinno się zakładać akwarium morskiego.

Hm, a ja sie z Wami nie zgodzę. Akwarium morskie jak najbrarziej można założyc w sposób przedstawiony na fimie, czego przyklądem jest moje akwarium, czy akwaria szykowane na wystawy. Ale musi byc spełnionych kilka warunków (część wody pochodziło z działajacego zbiornika, skała była odgazowana i również trzymana w działajacych zbiornikach. Oczywiscie taka skała jest droższa, niż ta, którą kupuje wiekszosć z Was z tzw. frachtu... Ale przynajmniej można ominać całe dojrzewanie, jak również możliwosć przyniesienia nieporządanych gości...

Dodać należy, ze Pani Kasia z Acropory widoczna na filmie, zapewne wie o akwarysytyuce morskiej o wiele wiecej niż wiekszosć osób wypowiadajacych sie na tym forum :strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodać należy, ze Pani Kasia z Acropory widoczna na filmie, zapewne wie o akwarysytyuce morskiej o wiele wiecej niż wiekszosć osób wypowiadajacych sie na tym forum :(

No pani Kasi nie można niczego zarzucić, niczego jej nie brakuje :strutin


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.