Skocz do zawartości
grzejanc

Usprawnienia forum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Tak sobie leżę, czytam i myślę czasami. Spotkałem się z jednym utrudnieniem na forum, albo może jest taka możliwość a ja jestem za tępy żeby ją znaleźć. Chodzi mi o to, żeby wysłać np. prv do użytkownika, to trzeba kliknąć na jego nick, wyświetlą się wtedy jego informacje i pojawi się ikonka umożliwiająca taką operację. Jeżeli ktoś ma ustawioną swoją lokalizację, to trzeba troszkę czekać aż się profil wczyta. Trochę to denerwujące.

Mój pomysł jest taki: na postach, po lewej stronie, pod nickiem i avatarem zamieścić ikonkę koperty umożliwiającą szybkie wysłanie prv do użytkownika. Co o tym myślicie?

Pomysł nr 2, a może tak kiedyś małe okienko czatu po prawej stronie, na stronie głównej? Bo w sumie w tym miejscu mało się dzieje, albo wcale.


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popieram :googleye ale bardzo dobry pomysl

Wchodzac w profil kolegi zeby wyslac wiadomosc masz okazje cos sie o niem dowiedziec i zobaczyc gdzie mieszka. Wolno wczytujaca sie mapa to kwestia kompa.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram choć wysyłanie PW przez profil bywa przydatne


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#246485 Grzegorz Dyzma :

Nie popieram :clowning ale bardzo dobry pomysl

Wchodzac w profil kolegi zeby wyslac wiadomosc masz okazje cos sie o niem dowiedziec i zobaczyc gdzie mieszka. Wolno wczytujaca sie mapa to kwestia kompa.

grzesiek te wiadomości masz z boku czyli "skąd,zajęcie,wiek":googleye

ale czat by się przydał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze widział subskrypcję wątków- czasem tematów jest dużo, czasu mało i nie wiadomo co przeglądać. A ile razy ciekawe tematy zanikają w odmętach forum... :googleye


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolno wczytująca się mapa to kwestia kompa no nie wiem :/ , już bardziej na łączę bym zwalił ,ale na kompa ??

poopieram pomysł...


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również popieram, dodałbym jeszcze do priva archiwum wysłanych wiadomości.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#246485 Grzegorz Dyzma :

Wolno wczytujaca sie mapa to kwestia kompa.

Grzegorz, chyba Twojego :clowning Nie chcesz wiedzieć wiedzieć, ile Państwo wydało na mojego kompa :googleye:):) Na pewno wolny nie jest :)

#246499 zielony mintaj :

Ja bym jeszcze widział subskrypcję wątków- czasem tematów jest dużo, czasu mało i nie wiadomo co przeglądać. A ile razy ciekawe tematy zanikają w odmętach forum... :)

Tu przyznaję rację, bardzo by się to przydało, myślałem wcześniej o tym, ale jakoś mi uleciało.


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.