Skocz do zawartości
ratpol

[k] kupię pompe, skale , zywy piach

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej. Pompa, skala, piach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratpol proponuję opisać swoje potrzeby bardziej szczegółowo:)


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę ci to sprzedać za 1000zł.


---------------------------

1100 w obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 kg skały, 10 kg piachu - tego potrzebuję. 1000 zł to chyba za złoty piach i skałę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież nigdzie nie napisałem ile tego ma być, tak jak ty nie pomyślałeś żeby napisać ile i czego chcesz! A kwota może jest dobra bo sama pompa może kosztować więcej. Ale ty nawet nie reagujesz na post modera który sugeruje abyś sprecyzował co chcesz! Życzę wiec udanych transakcji.


---------------------------

1100 w obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratpol,po ilości postów widać,że jesteś nowy więc powiem Ci tak : cieszymy się z Każdego nowego morszczaka,ale musisz sam sobie też pomóc.jeśli masz pytania to na pewno ktoś ci pomoże,ale jak Koledzy piszą musisz sprecyzować pytania.Tutaj koledzy mają pompy za 5 tyś. zł a skały za 10tyś.Jeśli tak będziesz odpowiadał to zrazisz do siebie nas i sam siebie do akwarystyki.Nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale miecza mieczem nie powinno się niszczyć. Potrzebuje 20 kg skały najlepiej z Indonezji i jakiś piasek żywy. Czekam na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że przyjąłeś to ze spokojem.A do czego żywy piach i dlaczego akurat ta skała ? Czy już miałeś kiedyś morskie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi doradzono i tego się trzymam. Widzę też, że dużo osób ma to w swoim akwarium to i ja postanowiłem zakupić coś takiego. Co źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy piasek do akwa jako DSB ? Ja miałem żywy w baniaku i ja akurat wywaliłem,potem DSB w sumpie i wywaliłem.Skała jak skała,nie ważne skąd tylko jaka(może nie do końca),powinna być lekka i porowata.Generalnie są różne zdania na wszystko i nawet starzy wyjadacze mają odmienne zdania.W pewnych sprawach będziesz musiał po czasie sam sobie wyrobić zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skała to skała - zwłaszcza jeżeli chcesz kupić "używaną"(tak zakładam). Ważniejsze w jak utrzymanym zbiorniku była, jak długo i co ktoś do niego lał. Nie sądzę żeby mając dwa kawałki świeżej skały np. z Indonezji i Bali ktoś je odróżnił. Ważne żeby była jak najbardziej porowata i lekka. Życia z Indonezji(w przypadku "używanej") to też już za wiele w niej nie będzie. Chyba że interesuje cię świeża skała z frachtu no to musisz chyba sklep odwiedzić. Co do piachu to pewnie chciałbyś go włożyć do akwarium więc najlepiej świeży a jak już używany to jak najkrócej(oczywiście w dobrych warunkach).

Poza tym powinieneś zacząć temat w dziale dla nowicjuszy i jak już będziesz wiedział co chcesz kupić, w jakiej ilości, w jakiej orientacyjnie cenie, jaka pompe , jakiej mocy cyrkulacyjna czy obiegową, to wtedy zamieść ogłoszenie.


---------------------------

1100 w obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale i tak ponawiam temat bo jej potrzebuję. Już mniej więcej wiem co i jak i ile. Teraz czekam na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregorowicz ma piach zapytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 200 l i potrzebuje koło 20 kg na początek a jak dobra cena to ze 25 kg. Jeśli chodzi o piach to 10 kg potrzebnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.