Skocz do zawartości
daimen

otwornica/ koronka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś z morszczaków z pomorza miałby może do pożyczenia otwornice lub koronkę do szkła chciałbym wywiercić w akwarium 2 otwory na przeloty 32mm VDL czyli średnica w szkle by wnosiła 45 mm http://www.allegro.pl/item962448883_przelot_szczelny_zaciskowy_skrecany_32mm_vdl.html jeśli ktoś byłby skłonny mi pożyczyć na kilka dni to będę wdzięczny kontakt gg 2266797 , priv lub 692 133 579 .


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

@daimen

wyślij mi adres do wysyłi na priv

jak nie znajdziesz w okolicy to Ci wyślę koronkę 45mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo super by było dzięki Darku już pisze ...


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Ok

adres dotarł

przypomnij się jak nic nie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajmen, 45 bedzie za małe na przelot VDL 32 mm, nie sugeruj się opisami w sieci, 48 to minimum.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb, obyś nie miał racji bo włśnie zleciłem wiercenie otworów 45mm po śrubunek 32


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś bujasz seb, mierzyłem teflonową uszczelkę od śrubunku 32 i wewnątrz ma 43,5mm więc otwór 45mm będzie idealny.

pozdrawiam


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inmar jak ja mam słuchać tego ględzenia że akwarium może pęknąć itd, to szczerze dzięki jak by mi łaskę robili.. wole już to sobie sam zrobić, najwidoczniej nie ma u nas takiego szklarza jak TY ,a szkoda bo jednak co ręka fachowca to ręką fachowca ,a też nie chce jeździć do Gdańska bo samochodu nie mam, a akwarium 375 to do SKM trochę ciężko...


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem stolarz nie szklarz,ale u mnie mam taką firmę co robi co chcesz i niedrogo.Jak robiłem dolewkę grawitacyjną to powiercili i skleili za free bo to była dla nich pierdoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a u nas ,albo szklarz nie robi takiego czegoś ,to w większości, pytałem z 4 , a tego co znalazłem to już przy moim akwarium była gadka ze pęknie itd, to powiedziałem że to jest w końcu na moją odpowiedzialność , a gdy byłem 2 raz z innym akwarium ,aby mi trochę w szybce wycieli to odmówili ... :/ ewentualnie mogę jeszcze raz do nich podejść i zapytać bo akwarium stoi obecnie u dziewczyny ,gdyż likwidowała malawi i teraz dostałem za free zbiorniczek ,a to z 500 metrów od niej szklarz ma siedzibę ...


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, przy wierceniu otworów otwornicą diamentową to naprawdę trzeba się natrudzić żeby szkło pękło. Wywierciłem trochę już tych otworów, ostatni dzisiaj nawet i Ci, którzy się boją i mówią że pęknie to albo się nie znają albo po prostu im się nie chce, takie jest moje zdanie. No albo się boją :)


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie odniosłem wrażenie ,że po prostu lenie i tyle ... dobrze piszesz grzejanc


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest stare szkło to nie wiem czy wiecie,ale nawet cięcie może nie wyjść,tak słyszałem.A co do wycinania to nie dziwię im się bi jak mają zarobić 10,20 zł a ryzyko jest duże to wolą olać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luk, teraz mnie zmyliłeś:) masz przeloty VDL? To może ja mam inne? Sprawdź, ja też sprawdzę, wiem że u mnie 45 otwór był za mały.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam na 100% VDL


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb podałem aukcje skiby ,a on chyba wie co pisze :) hehe


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sprawdzę swoje, są dwie możliwości, albo nie mam VDL, albo szklarz się pieprznął ze średnicami.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.