Skocz do zawartości
klamson

Piasek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kolejne z serii głupich pytań.Czy ktoś próbował mieszac żółty piasek z białym.Jeśli tak,czy biały nie pobrudzi się (nie zajdzie tym zółtym piaskiem)?Pytam,bo bardzo chcialem miec biały piasek,ale niestety jeden ze "znanych" sklepów ,niepotrafi przeczytac zamowienia i uporczywie wysylal mi zolty.A ja mieszkam za granica i gdy przyszedł mi znowu ten kolor,o malo co nierozbilem akwa ze zlosci,gdyz wyslanie go z powrotem niema juz zadnego sensu.więc wsypałem,i teraz mysle czy nie kupic białego i troszeczke dosypać.Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wsypales wogole ten piasek do akwa?

ja bym sie specjalnie nie sugerowal kolorem piasku w worku wsypany wyglada zupelnie inaczej , tez zreszta zrobielm o to dym :) a po czasie wygladal zupelnie inaczej


Zbiornik 95x50x50 os 7x17W + actinica Led APF600 ,2x Koralia 3, sump 80L einheim 1250 start 10.2009

akwar1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsypałem.Normalny żółty piasek.Wogle nawet sobie niezdawalem sprawy ze mam zolty piasek,a nie biały,gdyz przyszedł mi w paczce razem z żywą skała.Podniecony skała szybka schowałem piasek do schowka ,nawet niespojrzawszy i lezał tam miesiac,i wczoraj przezylem szok.Kurde,ten sklep,w kazdym zamowieniu cos pokręcił,nie mam sił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ale faktycznie głupie pytanie.W każdym razie kto pyta nie błądzi więc nie przejmuj się czasem głupimi odpowiedziami.(jak moja)

Piasek jak piasek,żywy,martwy,biały,czarny...Kto co lubi to wkłada (bez sugesti !)Jak pomieszasz dwa kolory to będzie kolor pośredni.

Jak kolega wspomniał w wodzie wygląda inaczej,ale też jego kolor zależy od oświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam tak jak poprzednicy piszą, ja tez kupowałem piasek i w worku był żółty, a jak włożyłem do akwa to jest biały jak śnieg :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#249541 leoni :

potwierdzam tak jak poprzednicy piszą, ja tez kupowałem piasek i w worku był żółty, a jak włożyłem do akwa to jest biały jak śnieg :)

I o to chodzi :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.