Skocz do zawartości
slawomirdyl

Pytanie do Przemka

Rekomendowane odpowiedzi

Już któryś ras z rzędu doszło do takiej sytuacji że przedstawiony przez Ciebie harmonogram dostaw ulega zmianie. Jest to zrozumiałe z powodu wiadomych dla wszystkich to jest żywy towar i są

różne sytuacje które można zrozumieć. Natomiast zaczyna mnie niepokoić fakt że zaczyna się to normą.

Ostatnia dostawa z 29 marca do dzisiaj nie dotarła. Rozumiem komplikację i różne nagłe zdarzenia jak

strajki w liniach lotniczych itp. Natomiast nie mogę zrozumieć Twojej ignorancji co do klientów.

Masz forum i wystarczy napisać /sorrki dostawa opóźniona o tydzień/ i wszyscy to zrozumieją. I dziwi mnie fakt że na zwykłe pytanie kiedy będą w dniu wczorajszym w harmonogramie Twoich dostaw mój posst dzisiaj znikną

pozdrawiam i nie negatywnie

Z poważaniem Sławomir Dyl

tel 888 111 445


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławku - jeśli ten temat naprawdę Cię interesuje, to możesz do mnie zadzwonić - informacje które będe uważał za stosowne na pewno Ci przekażę i rozjaśni Tobie to obraz całej sprawy.

Cieszę się że zdajesz sobie sprawę z tego ze to żywy towar - jednak bez bliższej znajomości praw i możliwych zdarzeń które mogą wystąpić przy imporcie - trudno jest dyskutować o tym na forum(i nie bardzo widzę też sens tego)

Już pisałem ostatnio, że po każdej dostawie którą FIZYCZNIE już otrzymamy - taka informacja pojawi się kilka dni później na stronach sklepu.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.