Skocz do zawartości
tomiooo

włacz TVN24

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli francuzi nie wiedzieć czemu dopuszczają myśl o zamachu, a Polacy nie... Ciekawe dlaczego? Przecież to tak grubymi nićmi szyte że śmiech bierze. Przypadek? A dlaczego zaraz po zamachu cały teren był zamknięty od razu, a wczoraj banda rusków łaziła sobie wśród szczątek i brała co ciekawsze fanty żeby w chacie na ścianie jako pamiątkę powiesić? I jaszcze tak wychwalany i opiewany do rangi wydarzenia dziejów uścisk Putina, kiedy Donek z kolan wstawał, jakież to podobno strasznie "ludzkie" było, szkoda że nikt nie wspomniał ile Włodek szkoleń ukończył żeby takie właśnie gesty, w odpowiednim momencie wykonywać. Ludźmi naprawdę nietrudno sterować, a co dopiero takimi pogrążonymi w bólu i żalobie. Nie twierdzę że to Rosjanie pomogli "wylądować" naszemu samolotowi, ale z całą pewnością mocno się starają żeby prawdzwe powody katastrofy nie ujrzały światła dziennego. Wiemy już ile razy pilot podchodził do lądowania? Najpierw cztery, potem dwa, teraz rozbił się przy pierwszym podejściu. Skąd te rozbieżności w sprawie tak oczywistych faktów??? Pilot nie mógł sie dogadaćz wieżą, będąc w wieku takim że pewnie od podstawówki uchył się rosyjskiego. Nie po0trafił podać cyferek, no bez jaj:D Jak to możliwe że pilot na tak niskim pułapie skręcał i czy w ogóle skręcał? Najpierw leciał przechylony i dlatego zawadził o wieżę czy najpierw zachaczył o wieżę? Masło maslane i burdel na kółkach. Samolot ruski, przez rusków serwisowany i rozbił się na ruskiej ziemi z całym pionem zarządzającym polską na pokładzie... Przypadek? Za dużo tych przypadków. No ale każdy wierzy w to w co chce, mamy swobodę. Zobaczymy tylko jakie państewko dostanie od Putina klapsa w pupę za jakieś pół roku...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb ja bym się nie doszukiwał aż takiego spisku (myślę że by się nie odważyli), raczej byłbym skłonny do tego że Rosjanie popełnili jakiś błąd i coś chcą ukryć (np. ich pseudo system naprowadzania radiowego z lat 60-tych pokazywał że pas lądowiska jest właśnie tam gdzie nasi wylądowali) Osobiście uważam, że i tak całej prawdy się nigdy nie dowiemy.

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, kurczę przecież ja nie twierdzę że to Ruscy ściągnęli w taki sposób na ziemię nasz samolot, ale Rosja ma wielu wrogów, a jak widać nietrudno było ją postawić w niekorzystnym świetle w światowej opinii publicznej. Może komuś na tym zależało?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy kolegami o wspólnym zainteresowaniu.

Tutaj się zgodzę :)

Iceberg, te 35 lat i "brak norm międzynarodowych" podają media we Francji?


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

w uk bylo podobnie, w wiadomosciach bylo ze polski prezydent rozbil sie rosyjskim samolotem....

a Wy tak pitolicie, najlepiej odrazu nap[iszcie ze byl zamach i zadajcie pytanie, co zrobi polska, czy odwazy sie ... czy bedzie utajnione ???

doslownie jak pisalem, za miesiac bedzie mozna z tego ksiazke napisac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze kolega SEB zamiast snuc wydumane historyjki pownien sobie przpomniec zdarzenie z przed kilku miesiecy kiedy Pan Kaczński probowal wymusic ladowanie pilota swojego samolotu w Gruzji. Poniewaz pilot odmowil ze wzgledu na bezpieczenstwo pasazerow po powrocie do kraju rozpetal pieklo wokol czlowieka ktory byc moze uratowal mu tylek. Moim zdaniem po tym fakcie Pan Kaczyński nie wycianal zadnych wnioskow. Ja tak jak wielu ludzi w Polsce zadaje sobie pytanie dlaczego pilot ladowal pomimo iz kontrola naziemna mu to odradzala. Czy sam podjal taka decyzje czy tez ktos wywieral na niego nacisk. Kontrola naziemna uznala ze pilot slabo mowil po rosyjsku (pomimo ze polscy przelozeni pilota twierdza ze mowil bardzo dobrze) a moze po prostu nie chcial mowic po rosyjsku bo chcial lub musial koniecznie wyladowac.

Mysle ze uzyskanie odpowiedzi na te pytania wskaza nam kto jest odpowiedzialny za smierc tych 96 osob i czy to napewno sa rosjanie wg teorii SEBa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ra, nigdzie nie napisalem że to Rosjanie są odpowiedzialni za tą tragedię, mało tego, napisałem że uważam że to nie oni "pomogli" samolotowi wylądować. Jest wiele państewek byłych republik radzieckich które chętnie zagraliby na nosie Putinowi i całej jego bandzie. A to że pilot został zmuszony do lądowania przez pasażerów kimkolwiek by oni nie byli - nie wierzę jakoś, choć taka szansa też istnieje, może było - ląduj i ch.j mnie obchodzi jakaś mgła! Może, nie twierdzę że nie, ale taki fakt byl do przewidzenia, w każdym razie samolot tak czy inaczej miał na tym lotnisku wylądować, a że najwięcej samolotów rozbija się przy starcie i lądowaniu to dużo kombinować nie trzeba...

A póki co odczytów z czarnych skrzynek jak nie było tak nie ma... W tym również nie ma nic dziwnego prawda?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

hmm to moze ja przypomne...

pilot przy zdrowych zmyslach nie ryzykowalby zycia ludzi jesli byloby inne wyjscie, ja jestem prawie pewien ze prezydent sie uparl, ale jak zwykle zwala na pilota..

a co do skrzynek to juz dawno wiedza co tam jest tylko wymyslaja co by tu nam wcisnac, tak mi sie przynajmniej wydaje, ale to tylko moja opinia i nikt nie powinien tego brac pod uwage...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#252487 buczi82 :

hmm to moze ja przypomne...

pilot przy zdrowych zmyslach nie ryzykowalby zycia ludzi jesli byloby inne wyjscie, ja jestem prawie pewien ze prezydent sie uparl, ale jak zwykle zwala na pilota..

a co do skrzynek to juz dawno wiedza co tam jest tylko wymyslaja co by tu nam wcisnac, tak mi sie przynajmniej wydaje, ale to tylko moja opinia i nikt nie powinien tego brac pod uwage...

tak jest popieram cie w 100%

180x60x60 SPS PROJECT 26-04-2009 BioPelletes 08-03-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#252520 Natan :

ja mam takie pytanko - czy mozna by ograniczyc czerń i biel tylko do głównej strony ?

u mnie pod IE jest biel i czerń wszędzie, ale pod OPERĄ jest full color.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#252520 Natan :

ja mam takie pytanko - czy mozna by ograniczyc czerń i biel tylko do głównej strony ?

Popieram. Tym bardziej, że reklamy pozostały kolorowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#252520 Natan :

ja mam takie pytanko - czy mozna by ograniczyc czerń i biel tylko do głównej strony ?

Pod FF jest kolor. Jeśli używasz IE polecam zmienić przeglądarkę, nie tylko ze względu na kolorki nano-reefa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszły do mnie kondolencje z Chin od przedstawiciela handlowego z którym nie prowadziłem od ponad roku korespondencji. Jak widać skala tragedii jest ogromna nigdy bym się nie spodziewał takiego maila.


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#252529 Ewaise :

[Pod FF jest kolor. Jeśli używasz IE polecam zmienić przeglądarkę, nie tylko ze względu na kolorki nano-reefa.

No tak... To wyjaśnia dlaczego czasami mam kolor a czasami nie - korzystam z dwóch komputerów z różnymi przeglądarkami.

@ozim, ja też spotkałem się z tym, że wiadomość o tym wydarzeniu sięgnęła bardzo daleko. Takie czasy - wiadomości rozchodzą się szybko i docierają prawie wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#252529 Ewaise :
#252520 Natan :

ja mam takie pytanko - czy mozna by ograniczyc czerń i biel tylko do głównej strony ?

Pod FF jest kolor. Jeśli używasz IE polecam zmienić przeglądarkę, nie tylko ze względu na kolorki nano-reefa.

FF mam w pracy i mam kolory a IE w domu.

Generalnie preferuje IE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,czytając teorię spiskową SEBa trochę się uśmiałem,za dużo amerykańskiego kina się naoglądał,czemu takie trudne przyjąć do wiadomości ,że był to nieszczęśliwy wypadek.tutaj http://freeisoft.pl/?p=26576 jest dobry artykuł napisany przez dziennikarza który tam był,najlepiej słuchać byle plot a później ich przekazywać skrzywione i szukać spisku np.o paru razach podchodzenia do lądowania ,gdy on tylko okrążał lotnisko trzy razy i potem podchodził do lądowania tylko raz.Szkoda słów ,Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo, masz rację, za dużo filmów :) Ale już prawda wychodzi na jaw, i dowiadujemy się powoli dlaczego stało się tak a nie inaczej :) Casa też spadła przypadkiem i polski szyfrant też zaginał przypadkiem:waving Cieszę się że Cię wprawiłem w dobry humor :)

Pozdrawiam

seb

ps. fajny link - "źródło - Gazeta Wyborcza" :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źródło jak każde inne ,kto według Ciebie jest wiarygodny w Polsce,wszyscy tylko ploty przekazują i szukają sensacji zresztą nie tylko w Polsce,że by tylko oglądalność była.A jaka prawda wychodzi na jaw niby?oficjalne info będzie dopiero jak odczytają skrzynki ,ale dla Ciebie i tak jest wszystko jasne ,więc to i tak nie ważne,bo wszystko jest manipulowane i montowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że będę cacy kiedy będę podzielal Twoje zdanie? :) Ja też przekazuję ploty i snuję domysly, wszystkim wolno a mnie nie wolno? No daruj, ale niesprawiedliwe by to bylo. A co do czarnych skrzynek, to już dawno je odczytano, teraz tylko główkują jak to wszystko posklejać do kupy zeby miało ręce i nogi :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musisz podzielać niczyjego zdania,każdy ma swoje ,podyskutować można .Ja uważam że nie mają jeszcze skrzynek odczytanych ,bo to nie kasety video że sobie odtworzą w każdej chwili i miejscu http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/eksperci-maja-zapis-rozmow-z-czarnych-skrzynek,1464107

,zresztą nie słyszałem nigdy że by zaraz po znalezieniu skrzynek wszystko już do publicznej wiadomości podawali,jak by nie było jest śledztwo prowadzone przez prokuraturę ,ale poczekamy zobaczymy.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedykolwiek dane z czarnych skrzynek po katastrofie lotniczej był udostępnione w całości i to natychmiast ?

Jak usłyszymy w mediach cytat z rozmowy na pokładzie to będzie max.

To że teraz to nie jest podane - to mnie akurat nie dziwi.

Jeśli je odczytali w całości to i tak trwa coś co określamy mianem śledztwa, i dopóki się nie skończy - będa krążyły plotki.

Seb - nawet jeśli prawdą będzie to że samolot się rozbił - to i tak nie uwierzysz :)

Masz swoje zdanie, ale nie przyjmujesz do wiadomości że MOGŁO być inaczej - ale spoko, czemu nie :)

Zmieniając lekko temat - pogrzeb na Wawelu ? to aby odpowiednie miejsce do tego ?

EDIT:

to co napisał tomer "jak by nie było jest śledztwo prowadzone przez prokuraturę" - do tego nie tylko polską, ale i rosyjską, to komplikuje jednak sprawę.


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrzeb na Wawelu jest dla mnie profanacją. I chyba duzo osób tak myśli. Wiem, że o zmarłych tylko dobrze,

ale teraz mi sie to jakoś przelało. Pycha, buta, żenada... Kompromitacja

A co jak okaże się że to on zasugerował lądawanie?


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spirou, to ze się rozbił, to akurat pewne :) Jak to że K. Olewnika porwano i zamordowano dla okupu, a wszyscy związani ze sprawą powiesili się w celach z wlasnej nieprzymuszonej woli:waving

edit.

A co jak okaże się że to on zasugerował lądawanie
nawet jak się okaże to i tak się nie ukaże :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka moja dygresja odnośnie pogrzebu - prezydent Rosji, jacyś deputowani z EU, prezydenci innych krajów, delegacje z innych krajów, może Obama przyjedzie, cała masa polityków... wyobrażacie sobie co by było gdyby był zamach terrorystyczny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.