Skocz do zawartości
Gość buczi82

SB (shout box)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość buczi82

tutaj by sie przydal SB, co o tym myslicie ???

zamiast pisac posty, mozna by bylo pogadac na SB, czasem chcialbym o cos zapytac i jak dla mnie wygodniej by mi bylo napisac na SB niz pisac posta, wiem na SB to sie nie uchowa, a posty jednak nie sa kasowane, ale nawet tak se popisac, no nie wiem, niech Admini sie wypowiedza, a moze byl juz taki pomysl i nie przeszlo, jak byl to sorka za dubla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ZA! Ale najlepiej żeby był na górze forum aby wszyscy go od razu po wejściu na forum widzieli a nie jak to zazwyczaj jest na innych forach na samym dole... :)


112l 80x35x40 12,5kg LR 6kg LS HQI 150W 1xJVP 101 + Koralia nano Stożkowy odpieniacz DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

no Pavilon, to chyba d*pa z tego bedie bo jak widac to tylko my jestesmy zainteresowani...

nic, w takim razie prosze Admina o zakniecie tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może dodaj do tematu ankietę ? Czy chcecie aby był SB : tak lub nie i zobaczymy :)


112l 80x35x40 12,5kg LR 6kg LS HQI 150W 1xJVP 101 + Koralia nano Stożkowy odpieniacz DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za shoutboxem, ciekaw jestem, tylko, czy taka integracja z systemem forum bedzie mozliwa :)

co do umiejscowienia, lepiej na dole, czasami rozne dziwne rzeczy potrafia sie w tym miejscu pojawic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw - jest psu na budę potrzebny, bo jak się chce o coś zapytać, to często nikogo na nim nie ma. Potem człowiek czeka 5 minut, 10 minut, godzinę... Wreszcie rezygnuje, a jak zajrzy do niego następnego dnia, to już wisi w nim zupełnie inna sieczka... ShoutBox to chyba coś dla ludzi, którzy mają za dużo czasu i ślepią w ekran w oczekiwaniu na odpowiedź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

no mi nie chodzi raczej o pytania, bardziej o to zeby se poklikac, ja czasem siedze na necie i sie nudze, a czasem by cos popisal na SB, cokolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech - trochę rozumiem, ale net to nie miejsce na zabijanie czasu :) Jeśli się siedzi w necie i nudzi, to po co siedzieć w necie? Mam taką bazę ciekawych adresów, że ryję w niej od 10 lat i jeszcze ani chwili się nie nudziłem... No i jeszcze na zewnątrz są ludzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

hehe no z jednej str masz racje, ja tez mam stronke, a bardziej gierke w ktora gram juz okolo 5lat, ale wszystko inne mi sie nudzi, u mnie to jest tak: gierka, poczta, ebay, forum(nano) i tak przez caly dzien, a co do ludzi z zewnatrz to tylko w weekendy bo po tyrowni nie chce sie nigdzie isc, taka monotonia niestety jest w uk ehhh

obecnie wiekszos czasu spedzam na forum i czasem bym chail cos napisac, ale nie mam gdzie, dlatego jak dla mnie SB to dobe rozwizanie, ale oczywicie nie jestem tu sam, a to jest tylko moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że można wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników :) nawet jeśli mają za dużo czasu to właśnie powinni mieć możliwość pisania na SB. Jeśli ktoś ma go mniej to nie musi korzystać :) i tak najbardziej wartościowe dyskusje toczą się zazwyczaj w tematach

a na SB zawsze można wrzucić jakiś link, komentarz czy jakieś śmieszne zdjęcie/dowcip. I w praktyce na tym się kończy :)

Pozdrawiam

Marcin


Aktualny baniak [209 x 60 x 60 cm]

Poprzednie zbiorniki:

http://nano-reef.pl/...l-yogher-vol-2/

http://nano-reef.pl/...zko-w-glowie-;/

akwarium morskie od 03.IV.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba ta nasza młodzież jakaś dzisiaj :) Ja wstaję o 5:00, wracam z pracy o 19:00 lub później, ale jak znajomki chcą poupalać gumy (drifting) albo kochanka dzwoni :), to i do 1:00 w nocy nie śpię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

hehe no to tylko pozazdroscic taiego zdrowia i kondycji :kapelusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SB się zazwyczaj nie sprawdza (niestety). W moich zamierzchłych czasach korzystało się z irca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#252768 Radek Ch :

Słaba ta nasza młodzież jakaś dzisiaj :) Ja wstaję o 5:00, wracam z pracy o 19:00 lub później, ale jak znajomki chcą poupalać gumy (drifting) albo kochanka dzwoni :), to i do 1:00 w nocy nie śpię...

...no to teraz rozumiem dlaczego tak nagle Sarko pokochal Polakow,liczy ze Polacy beda pracowac po dziesiec godzin dziennie bez slowa jak kiedys Portugale,ale ci juz nie chca,nauczyli sie od Francuzow ze najwazniejsze w zyciu sa wolne chwile,chwile spedzone z rodzina...Sorry ale nie moglem sie powstrzymac...trudno jest sie powstrzymac,kiedy walczy sie o trzygodzinny dzien pracy...Pozdrawiam...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.