Skocz do zawartości
robi

Bio pelets PODRÓBKI

Rekomendowane odpowiedzi

Odseperuj te zle,wloz dobre a zle zapakuj

I wyslij spowrotem do sklepu.Jak sa dobrej

marki odadzom pieniodze albo wysla nowy

worek.wtedy bedziesz mial troche exta bio kulek.

Sk


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz dojrzały system to peletki same złapią bakterie z wody niema potrzeby specjalnie dodawać, po za tym biopellets to głównie pokarm dla bakterii a nie główne miejsce ich osiedlania, bakterie namnażają się w całym systemie. Tych złych peletek NIE WSYPUJ odpieniacz zdechnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#253055 Grzegorz Dyzma :

U mnie tez jakos tak wyszlo. Z tego co mi zostalo w opakowaniu wyszlo mi 100ml odpadow i 500ml dobrych. Z filtra juz nie miezylem ALE co nawazniejsze juz po chwili odpieniacz zaczal pienic:bow w koncu moge zaczac karmic moje glodomory:strutin

Przysla peletki i o sprawie mozna juz zapomniec ale nerwow stracilem wiele

a gdzie kupiles w UK pellets ? w www.coralculture.co.uk ?

Odeslales te "wybrakowane" ?


Zbiornik 120x60x50 | Sump 60x35x40 | Odpieniacz AM Turboflotor Blue 3000 | Oswietlenie 4x54 T5 | Cyrkulacja Koralia 3 + Tunze Nanostream 6045 | Obieg Eheim Compact+ 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sam nie wiem ,chyba dodam te niby niedobre peletki dla uspokojenia odpieniacza bo z kulkami ostro zaczął na mokro a zawór odpienka otwarty na max. no właśnie , a jak ma chodzić odpienek przy peletkach ? sucho czy mokro ? może te 10 % niby złych kulek jest pododane aby lekko przychamować odpieniacz ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.