Skocz do zawartości
Lizard

ZAPROSZENIA na LOCKERZ

Rekomendowane odpowiedzi

CZYM JEST LOCKERZ ?

Lockerz jest to portal internetowy poprzez który możemy zbierać punkty , nie byłoby w tym nic rewolucyjnego, gdyby nie fakt, że za uzbierane PTZ bo tak się fachowo nazywaja te punkty można wymienić na nagrody , i to nie byle jakie np PSP,X-box 360,PS3,Wii i wiele wiele innych ..

lok.png

Lockerz został założony w marcu 2009 roku przez byłego szefa serwisu Amazon.com jest to pierwsza wiadomość sugerująca że strona jest jak najbardziej prawdziwa.

zarejestrowac sie na stronie mozna po otrzymaniu zaproszenia od juz istniejacego uzytkownika. Tym samym jesli ktos jest zainteresowany, prosze o przeslanie maila na priv, wysle zaproszenie :) mysle, ze warto sprobowac, ja gram 3 Ci dzien i mam juz 268 pktow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa jest teraz z tego... Wcześniej za psp było 200pkt? teraz 800 :) niby są te filmy do oglądania ale lipa ogólnie... I nie można sobie wybrać nagrody w każdej chwili.


112l 80x35x40 12,5kg LR 6kg LS HQI 150W 1xJVP 101 + Koralia nano Stożkowy odpieniacz DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kwietniu maja byc 2 restocki, osobne dla USA i EU, ja w 3 dni uzbieralem 864 ptz :) siedzac w pracy i klikajac od czasu do czasu, wiec czemu nie, zapytacie dlaczego Wam wysylam zaproszenia, sami to pewnie bedziecie robic :) jak wysle 20 zaproszen i znajomi je przyjma to bede dostawal za kazdy film 2x ptz :) moja dziewczyna bawi sie w to od jakiegos czasu i np ma raybany warte u nas 600zl, za ok 2tygodnie siedzenia i klikania od czasu do czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama dzwignią .............. :) bardzo to lubię za nic dostajesz nagrody :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam o naszej klasie nic nie wiem facebook do mnie nie przemawia to może tu coś zadziałam,

priv

tomko


Nowe 400L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam pytanko... Gdy chę zobaczyć filmik jakiś taki np. z 2 strony to mi się wyświetla You are not in a geographic region that has access to this content. czyli Nie jesteś w regionie geograficznym, która ma dostęp do tych treści. Co mam z tym zrobić ? Jaki mam region zaznaczyć albo coś? :) bo właśnie przez weekend są liczone punkty x2 ! :) a tu taka lipa


112l 80x35x40 12,5kg LR 6kg LS HQI 150W 1xJVP 101 + Koralia nano Stożkowy odpieniacz DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, chodzi Wam pewnie o kreskowki, sprobojcie obejrzec je przez jakies proxy, albo logujcie sie przez serwic np www.hidemyass.com , nie probowalem, ale pomyslalem teraz o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na o2 też niedochodzą bo wszystko jest w spamie na wp.pl pewno jest identycznie


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naiwnych świat stoi ...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, poklikałem, nabiłem 5000 punktów i... nie chce mi się, jednak szkoda mi czasu :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, 5000 :) Jestem w trakcie kończenia pracy magisterskiej i przy kompie duuuużo siedzę.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.