Skocz do zawartości
dany

Zdjecia rafy - Dany

Rekomendowane odpowiedzi

Po przegladnieciu rafy Bibika, stwierdzilem ze warto z uwagi na liczne opinie o jego baniaku, zamieścić zdjecia ze swojej rafy. I czekać :)

250 litrów , Deltec , mixer HQI 150 - 13000+ dwie aktyniki jakies 70 kg skały z Fidzi i Indonezji.Akwarium ma 15 miesięcy.

Nasu juz nie ma zszedł w ubiegłym tygodniu- nagle, ukwiał jeden sprzedany, zostały dwa chodzą po akwa i wszytsko parza ....

Reszta zdjec w galerii

Pozdrawiam i czekam na opinie.

Dany

411-a1.jpg


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość klubowicz

Naso się nie przejmój, to że zszedł to standard.

Uważam ,że akwa masz niczego sobie. Jest w porządku.

Pozdrawiam PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladny zadbany zbiornik,moj ukwial też chodził i wszystko parzyl naraie ie uspokoil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten pancetnik ze zdjecia jes latwyw hodowli/na co trzeba zwrocic uwage,bardzo ladnie sie preentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli helumta :) helmut jest fajna rybka bo mi zjadl cala Aiptasie w tydzien kupilem go dosc drogo ale byl w pelni przystosowany do zycia w akwa jadl juz na dzien , czasami podskubuje korale a raczej to robil mila nie gresywna rybka i pozyteczna mam ja juz 7 miesiecy i zyje sobie spokojnie nikomu nie wadzac

Dany


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze czlowiek stara sie jak najlepiej i oczekuje pozytywnych opini ale mnie osobiscie sie nie podoba i nie mowie tego po zlosci moge ci przeslac zdjecia takiego samego zbiornika jak chcesz. Uwazam ze nie przemyslane ulozenie skaly ( komin widoczny ) oraz zly dobor zwierzxat psuje to akwarium ale oczywiscie sa gusta i gusciki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tych ukwialow to stanowczo masz za duzo i za duze :), jeden by tam w zupelnosci wystarczyl.

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs4 oczekiwalem slow krytyki rowniez dlatego chetnie zobacze inne lepsze zbiorniki. Wlasnie dlaczego dobor inwentarza jest niewlasciwy ??

dany


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowie lepsze kazdy zbiornik jest inny i nie mozna powiedziec ze ten lepszy od tego bo np ja lubie chodowac cyjanobakterie a ktos z tym walczy chodzi mi o to ze brak ulozenia skaly skala wyglada jakby ja ktos wrzucil poprostu oraz pomieszanie gatunkowe zwierzat widze ze plerogyra sie pieknie napompowala wiec znaczy to ze warunki masz dobre uporzadkowal bym to akwarium tzn miekkie na dol jesli musza byc a twarde na gore zniemilbym ulozenie skaly jakies groty szczeliny itp jaskinie oraz wywalilbym ukwialy albo kupilbym jakiegos kolorowego malego wiecej jesli chcesz to dawaj na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.