Skocz do zawartości
m_a_m_u_t

Dendrochirus zebra-nie chce jesc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam skrzydlice zebre.Pływa u mnie juz 2 tygodnie.Ma około 10 cm.Próbowałem ja karmic zywymi molinezjami i mieczami.Niestety nie jest zainteresowana.A i jeszcze jedno ma lekko metne oczy.Czy to cos powaznego?Co mam robic zeby ja uratowac?

Pozdrawiam i czekam na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak ją kupowałeś to jadła ? Jeżeli nie to jest spore prawdopodobieństwo że nie zacznie jeść.

Jak kupujesz skrzydlice to trzeba w sklepie sprawdzać czy je.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do sklepu i im to przedstaw. Może jakiś inny pokarm dawali


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Witam...przede wszystkim czy dzwoniles do sklepu...moze tam znajdziesz odpowiedz i ktos kto Ci sprzedal te zebre powie Ci co jadla i czy wogole jadla...jesli nie,sproboj z krewetka .Nadziej na nitke kawalek krewetki,ktora ryba bedzie mogla polknac i machaj jej przed nosem...powinna w koncu chwycic,tylko nie rob wezla na krewetce bo po polknieciu ryba ja w koncu wypluje i cala praca na marne...nie przejmuj tez sie tym ze nie je dwa tygodnie,moja zaczela jesc po chyba szesciu czy siedmiu.Tylko te metne oczy o ktorych wspominales sa niepokojace,ale skoro rybka plywa i oprocz tego ze nie je,zachowuje sie normalnie,powinno byc OK...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...RA345,Twoja skrzydlica jest kolo gorgoni zaraz nad clavularia...czy znasz moze nazwe tej gorgoni bo mam ja w akwa i rosnie jak chwast,musze ja czesto przycinac...wiem tylko tyle ze jest symbiotyczna a kupilem ja z netu i misio nie znal nazwy,swoja droga spektakl wspanialy...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam tą pseudogorgonię,ale nad nazwą się nie zastanawiałem.U mnie rośnie,ale nigdy jej nie przycinałem.Jak się z niej robi szczepki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...RA345,dzieki to na pewno ta gorgonia,choc szukalem w necie i pare wydawalo mnie sie podobnych ale teraz juz jestem przekonany ze to piniogorgia...sorry,walnalem sie z tym "symbiotyczna",przejezyczenie,chodzilo o fotosyntezujaca...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc.Bede próbował z krewetkami chociaz krewetka u mnie jedna smiga boksujaca i nie rusza jej :p Do sklepu dzwoniłe i mówili ze nie jadła bo dopiero co przyjechała z dostawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:p

#256888 m_a_m_u_t :

dzieki za pomoc.Bede próbował z krewetkami chociaz krewetka u mnie jedna smiga boksujaca i nie rusza jej :whip Do sklepu dzwoniłe i mówili ze nie jadła bo dopiero co przyjechała z dostawa.

No tak jak zawsze przeszła kwarannę :p a spirulinę dawałeś ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.