Skocz do zawartości
magu

[S] ZEO-BioPalets reactor by THCSkiba, Aquabee UP2000, ceramika

Rekomendowane odpowiedzi

Po zrobieniu porządków, przygotowując się do nowego baniaka mam do sprzedania kilka rzeczy zalegających w domu.

Reaktor wystawiłem na allegro bez ceny minimalnej, za ile zostanie wylicytowany za tyle sprzedam. Szkoda żeby się w piwnicy kurzył. http://www.allegro.pl/item1026758869_zeo_biopalets_reaktor.html

1. Reaktor ZEO produkcji Rafała. Reaktor używany w pełni sprawny. Miałem zamiar przerobić go na reaktor do Palet jednak mój sump jest dość specyficzny i każda przeróbka tego filtra (jego wyjęcie) wiązało się z wyciąganiem sumpa Po dwóch próbach zrezygnowałem :p. Pozostało założyć kolanko, lub coś żeby zmniejszyć przepływ wody. Reaktor sprzedaje z oryginalną pompą MJ250, do palet używałem MJ750 (jest za silna, tej mniejszej nie próbowałem w ogóle) Z minusów, naderwałem rączkę, przy podstawie jest klejone pęknięcie (synek mi załatwił) i trochę kleju mi popłynęło na rurę reakcyjną jak wklejałem kolanko odpływowe (to tak dla pedantów).

Tu jest link do reaktora z paletkami, co prawda jeszcze przed ostateczną przeróbką ale widać jak kręci, z uwagi na konstrukcję nawet mała pompka robi niezły ruch: http://www.magu.pl/content/view/36/49/

ZEO Raktor (górne sitko jest w zestawie, widoczne na kolejnych zdjęciach)

DSC_1897.jpg

DSC_1896.jpg

Wewnętrzny cylinder ma na górze sitko, którego nie ma na zdjęciu.

DSC_1899.jpg

DSC_1900.jpg

DSC_1902.jpg

DSC_1904.jpg

Moje przeróbki...

DSC_1925.jpg

DSC_1926.jpg

DSC_1928.jpg

DSC_1929.jpg

Reaktor BioPalets

DSC_1932.jpg

Klejenia...

DSC_1993.jpg

DSC_2005.jpg

Cena: BCM że się tak wyrażę :p

2. [SPRZEDANE!]Pompa Aquabee UP2000, 15W, bardzo cicha. Sprzęt ma około roku, jednak jest używany przez kilka minut raz w tygodniu podczas podmiany wody (dolewa świeżo dorobioną solankę do sumpa)

Cena: 150zł

DSC_1948.jpg

3. Obudowa komina by Balon, wymiary wewnętrzne 16x16x40. Komin był używany przez rok w moim baniaku. Jest twardy i nie ma miękkich części. Komin oddam za czteropak ale raczej do baniaka z samymi miękkimi lub słodkiego, jeżeli ktoś ma pytania to na PW.

DSC_1960.jpg

DSC_1971.jpg

DSC_1979.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw


300L bez sumpa, Turboflotor multi sl z AB u3000 igła, 2x jvp 101, 2x150hqi + 2x54w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priv


250l+90l sump, marea stream 2400, aquael reef circulator 2600, JVP-101(przejściowo) AM Or 2500, Turbofloator 1000 + AM PH 2000l/h, HQI 150 10000K+2xT8 20W, wiadro chemipure i purigen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.