Skocz do zawartości
Slawekkrzyzanowski

Jak wyleczyc sie od NanoReff.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomc za wiele czsu przebywam na tym forum.

Znalazlem nowe lekarstwo na to:

http://picasaweb.google.com/acutehomecare/UntitledAlbum3#5472811117471329010

Jakie sa wasze opinnie?

Sk


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Moja opinia jest taka : Też (zdaniem domowników) za dużo (strony NR nigdy nie zamykam a laptopa od nie wiem ilu tygodni nie wyłączałem) czytam NR. Każdego ranka pijąc poranną kawkę przeglądam co się nowego przez noc wydarzyło, po powrocie z pracy - co przez dzień i ...tak do wieczora. Co do pomocy ??? mi się wydaje, że nie jest mi jeszcze potrzebna, chyba , :) chyba jednak jest :) pozdrawiam


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basterek-4 ale to standardowy objaw :-) U mnie doszlo jeszcze to, ze w pracy zablokowali mi na komputerze polaczenia zewnetrzne :-) Wiec sprawilem sobie N97 i place za unlimited internet conection zeby NR z pracy takze odwiedzac :-):-):-)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodi co wy tam macie za sieci w tej Szkocji ze za neta trzeba placic:D? Pogoda czy za ten akcent?:)

Mnie wpracy jeszcze nie zablokowali, ale z czystym sumienie uwazam ze powinni. I podwyzke tez dac powinni


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#260594 basterek-4 :

Witam ! Moja opinia jest taka : Też (zdaniem domowników) za dużo (strony NR nigdy nie zamykam a laptopa od nie wiem ilu tygodni nie wyłączałem) czytam NR. Każdego ranka pijąc poranną kawkę przeglądam co się nowego przez noc wydarzyło, po powrocie z pracy - co przez dzień i ...tak do wieczora. Co do pomocy ??? mi się wydaje, że nie jest mi jeszcze potrzebna, chyba , :) chyba jednak jest :) pozdrawiam

Ehh, mam to samo. Jakos specjalnie mnie nie znacie bo sie raczej nie udzielam, ale na NR jestem codziennie.

Wczoraj stwierdzilem, ze jak w ciagu miesiaca nie zaczne odpalac akwa to zwiariuje :)


108L, 60x40x45cm, miniflotor, 2 x JVP-101, oświetlenie 6x24W, poki co skała dojrzewa :)

Start zbiornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, mam to samo. Jakos specjalnie mnie nie znacie bo sie raczej nie udzielam, ale na NR jestem codziennie.

Wczoraj stwierdzilem, ze jak w ciagu miesiaca nie zaczne odpalac akwa to zwiariuje :)

Ja na razie nawet nie myślę o odpalaniu akwa, puki co tylko czytanie i dział humor mi zostaje. Jako urodzony optymista widzę pozytywny aspekt nie odpalenia akwa planowanego na gurdzień....ubiegłego roku. Teraz wiem na pewno czego chcę, co kupić a czego nie i ogólnie co się z czym je. Czego jak czego ale cierpliwości (to chyba przez rozwód) mam nie wyczerpane pokłady. Pozdrawiam :)


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pobijam rekordy.Sprawdzilem

swoje koto z AT&T .( Internet w Iphonie)

Tylko czekac kiedy podniosa rachunek

(30$ na miesiac za trzy telefony 3G)

Syn przeslal 2800 textow ja nabilem

ladne MB na internecie.Od dzisaj odekowka

2 godzinki jedna rano I jedna wieczorem

Sk

U nas jest teraz 3:18 a ja ku.... Dalej

pisze.


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#260604 Grzegorz Dyzma :

... I podwyzke tez dac powinni

jak tu sie nie zgodzić :)

na na NR siedze w pracy - tak z 2 razy na godzinę sprawdzam - co tam, po powrocie z pracy - czy coś się wydarzyło jak jechałem do domu :), i przed snem ze 2 razy - jakas masakra :)

ale wiem jak sobie z tym poradzić :)

trzeba tylko zostać guru w akwarystyce i już się nie będzie tyle przesiadywało na forum :) :)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spirou jak już się zostanie guru, to pewnie będzie się przesiadywało na forum jeszcze więcej, bo z racji "gurowania" trzeba będzie pomagać innym którzy jeszcze guru nie są a chcą nimi być :)


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też obczytuje NR dzień w dzień, ale częste i długie przeglądanie tłumacze sobie potrzebą poszerzania wiedzy na odpalenie sprzętu przed jesienią.

#260591 Slawekkrzyzanowski :

Potrzebuje pomc za wiele czsu przebywam na tym forum.

Znalazlem nowe lekarstwo na to:

http://picasaweb.google.com/acutehomecare/UntitledAlbum3#5472811117471329010

Jakie sa wasze opinnie?

Sk

Sławek nie oszukuj się, to żadne lekarstwo, nadal będziesz spędzał wiele czasu na NR, tyle że teraz będziesz mógł to robić wszędzie i w każdej pozycji :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale laski troche wieksze I bardzej widoczne

sk


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.