Skocz do zawartości
bigharry

Strach przed lataniem

Rekomendowane odpowiedzi

#261448 slawomirdyl :

Marudzicie :strutin Jadę za dwa tygodnie na nurkowanie na rafki i samoloty spadające mi nie przeszkadzają

Sławku można wiedzieć gdzie dokładnie? Ja we wrześniu lecę do Egiptu, ale wciąż zastanawiam się gdzie- jaki kurort (tzn. gdzie jest obfitsza rafa):)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#261448 slawomirdyl :

Marudzicie :strutin Jadę za dwa tygodnie na nurkowanie na rafki i samoloty spadające mi nie przeszkadzają

zycze pieknych wakacji I dlugiego nurkowania

Sk

ps Pieknie I spokojnie jest pod woda.

Jak chcesz karmic rybki to banany sa

przez je ulwielbiane.


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#261448 slawomirdyl :

Marudzicie :) Jadę za dwa tygodnie na nurkowanie na rafki i samoloty spadające mi nie przeszkadzają

Sławek Tobie nie przeszkadzają, bo jak sam napisałeś "jedziesz" :) Miłego nurkowanie i mam nadzieję , że nie zapomnisz o foto relacji . Ja tylko kilka razy w swoim żywocie leciałem w tym raz do Rosji . Nie wiem jaki to był samolot (taki gruchot ze śmigłami) ale wrażenia z lotu - tragedia. Portki momentami pełne (hałas niesamowity i dziwne wibracje) :strutin a lotnisko w Kaliningradzie wyglądało jak kiedyś u nas PGR-y.


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kłócę się z kolegami górnikami,ale tylko z tymi co uważają,że ich praca jest najcięższa i twierdzą,że za sam zjazd na dół to taka wypłata powinna być i ilu ich tam ginie na dole w roku.Ja wtedy odpowiadam,że kierowców na drodze zawodowych dziennie ginie więcej niż przez rok na kopalni.Byłem i górnikiem i zawodowo jeździłem autobusem więc jestem w temacie.Ryzyko jest wszędzie nawet przy podmiance może każdego coś trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem, jako początkujący pilot :strutin

Wśród lotniczej braci funkcjonuje ciekawe powiedzeniee - "latanie nie jest niebezpieczne, niebezpieczna jest tylko kraksa".

Dobrze tu ktoś w temacie napisał, że gdyby samolotów latało tyle, co jeździ samochodów, to statystyka nie wyglądałaby tak różowo na korzyść transportu lotniczego.

Jednak z drugiej strony, analizując wszystkie wypadki lotnicze, to trzeba rzeczywiście mieć ogromnego pecha, żeby w katastrofie lotniczej zginąć. W większość przypadków przeżywa co najmniej 25% pasażerów. Incydenty z udziałem samolotów ( wliczając w to katastrofy ) zdarzają się statystycznie raz na 1500000 lotów.

Jak ktoś ma pecha, to mu cegła w drewnianym kościele na głowę spadnie :), także Panowie, nie ma się co bać latania, a jeżeli ktoś już się wyjątkowo boi, to polecam "vodka methode" ( tylko ostrożnie z dozowaniem :) ) i zajmowanie miejsc w tylnej części samolotu, gdyż to właśnie te miejsca są najbezpieczniejsze w razie "niekontrolowanego przyziemienia".

Pozdrawiam


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.