Skocz do zawartości
nika

Ponarzekajmy sobie tu....

Rekomendowane odpowiedzi

:waving tak :) Jak na piwo nie przyjeżdżasz to może chociaż kawka :) Potrzebuję trochę białego prochu na Ca :) bo mi się kończy. Jak będę wybierał się w twoje rejony to się odezwę.

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilunia, tu się narzeka, co to za offtopic? :waving


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#266867 kapuhy :

Chwilunia, tu się narzeka, co to za offtopic? :)

Przecież widzisz że Tomiooo narzeka że mu się prochy kończą :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego już doszło że jak widzę już zaczyna się na forum białym proszkiem dilować... no naprawde forum schodzi ... :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

kapuhy

przecież Panowie narzekają :waving

że się nie mogą umówić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po Michale bym sie nie spodziewał... oficjalnie we wiaderkach to sól jest tak ? normalnie hurt recydywa :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę Was, nie mówcie że Wy nie używacie białego :waving no pliss, byłem u Seba ostatnio to miał 3 baniaki rozrobione bo on w płynie woli :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Seb to samobójca skoro miesza wódkę i proszek :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem, że morszczyzna uzależnia - ale żeby do tego stopnia :waving


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reef-shop to przykrywka, kiedyś był Coffie-shop

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ciekawe czy kiedykolwiek celnicy sprawdzali czy w wiaderkach to faktycznie sól, bo może.... :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego moje błazny tak pajacują?


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzależnia...?? dopóki nie sprawdzasz salimetrem czy woda do gotowania makaronu dobrze osolona, to jeszcze jest nadzieja... nikła ale zawsze :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#266882 kapuhy :

Może dlatego moje błazny tak pajacują?

hehehehe :waving tzn ? :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to błazny, pływają jak naćpane, tarzają się po ukwiałach - od dawna podejrzewałem, że coś z nimi nie teges :waving


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#266883 loccutus :

uzależnia...?? dopóki nie sprawdzasz salimetrem czy woda do gotowania makaronu dobrze osolona, to jeszcze jest nadzieja... nikła ale zawsze :waving

Ja rosół sprawdzam tak zawsze. Wrzucam 2 kostki rosołowe, aerometr i sprawdzam czy nie za słone i czy ma właściwą temperaturę, ponieważ później rurówki 3-jajeczne tym zalewam.


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 jajeczne powiadasz, zapraszam do siebie, za "płotem" mam fabrykę, znaczy khmm ekhm.. farmę takich rurówek, możesz wyjechać do domu z co najmniej 15ma gatunkami, załatwię Ci po boksie każdego :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#266275 Przemek :

...

To tyle w temacie Marka-nie bedzie juz prania brudów, choc mam wrazenie ,ze niektorym bardzo na tym zalezy..

...

pozdrawiam

Przemek

Przemek, nie zależy mi na tym zupełnie. Chodziło mi w tej prośbie tylko o tematy stricte akwarystyczne.

Odpowiadam tak póżno, ponieważ od piątku do dzisiaj w serwisie były 2 rodzinne komputery.:waving

W piątek rano drogę przebiegł mi czarny kot a po południu nie odpalił stacjonarny, natomiast wieczorem zablokowała się klawiatura w laptopie żony i pisała sama same "3". Jak pech to na całego :banghead


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee.. nie skutkuje, co ja się pewnego razu po "imprezie" soli w kroplówkach dożylnie nabrałem... i nic mi kurna nie wyrosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#266952 Włodzimierz :
#266275 Przemek :

...

To tyle w temacie Marka-nie bedzie juz prania brudów, choc mam wrazenie ,ze niektorym bardzo na tym zalezy..

...

pozdrawiam

Przemek

Przemek, nie zależy mi na tym zupełnie. Chodziło mi w tej prośbie tylko o tematy stricte akwarystyczne.

Odpowiadam tak póżno, ponieważ od piątku do dzisiaj w serwisie były 2 rodzinne komputery.:waving

W piątek rano drogę przebiegł mi czarny kot a po południu nie odpalił stacjonarny, natomiast wieczorem zablokowała się klawiatura w laptopie żony i pisała sama same "3". Jak pech to na całego :banghead

Szkoda czasu :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj się wku... totalnie... Odmówiłi mi funduszy na start firmy... Małe 19000zł... Kupiona lampa 4*39w doszła w kawałkach... Ps. Pozdrowienia dla kuriera ups... :/ tiger mi się nawet nie otworzył tylko złamała się zawleczka. Co za ch... Dzień :/ na koniec dnia 0.5 wodeczki :waving pozytywny akcent :) ehh jutro wstać przed 6 trzeba :/


zlikwidowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.