Skocz do zawartości
dolec

jaki ksztalt zbiornika?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chce poznac wasza opinje jaki zbiornik bys cie wybrali majac do wyboru miedzy 60x30x35 a 50x35x35 zbiorniki pojemnoscia sa podobne ale dluzszy jest wizualnie wiekszy co czyni go ladniejszym natomiast krotszy-szerszy ale ma wieksze pole manewru np.przy ukladaniu skaly nie wiem jak to sie odnosi co do pozostalych kwestji np. cyrkulascji

a nie jeden/a z was posiada kwadraty chocby nawed gotowce (reef max i inne)

wiec prosze o opinie co nie ktorzy maja takie male lub podobne inni sie poprzesiadali na wieksze co bys cie zmienili a moze zostali przy swoim

z gory dzieki


85x60x55h LR20kg LS9,07kg LED DIY około100W Wave Motion 8000 BLAU odpienek TURBOFLOTOR BLUE 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Witam...ja mam kostke plus minus 60 na 55 na 60wys...co bym zmienil...?...mnie wizualnie podobaja sie zbiorniki ktorych dlugosc jest podobna do szerokosci,ze wzgledu na glebie no i przyjemniejsze ogladanie z gory...co do wysokosci to gora 50,najlepiej 45cm...pole manewru do wkladania rak we wszystkie zakamarki...akwaria wysokie po prostu mecza...w najblizszych planach bedzie przesiadka na 75X60X45wys...taki zbiornik wydaje mnie sie optymalny jak na moje potrzeby...akwaria dlugie i "chude" do mnie wogole nie przemawiaja...reszta to wszystko kwestia gustu oczywiscie...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam odmienne zdanie i co akwa rowniez wole krotsze i glebsze niz dlizsze i wazsze ale jakos kostki do mnie nie przemawiaja ale to rzecz gustu i kazdy ma inne niestety

grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dłuższe i niższe jak dla mnie są OK.Mam teraz 100x60x60 i żałuję,że posłuchałem innych.Klocek mam :cursin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pytasz czy 60x30x35 czy 50x35x35 , moim zdaniem rozważ 60x35x35 to kompromis pomiędzy tymi, które zaproponowałeś. Powszechnie wiadomo, że im większe tym łatwiejsze w utrzymaniu. Stawiaj największe na jakie masz warunki . Pozdrawiam !


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompromis to by było 55x35x35 a tak to jest wybranie największego jakie może być

też bym brał największe czyli 60x35x35 choć kurde ta wysokość 35cm do mnie jakoś nie przemawia i za niskie się wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.