Skocz do zawartości
sPRYTny

Nano-Reef na NK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Profil zrzeszając morszczaków na NK.

Zaproszenia mile widziane :reading

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodałem se :reading


54 L bez sumpa, kaskada + odpieniacz DIY, światło 2x24W (aktynika+biała), koralia i stara pomka po filtrze, 8kg skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam:strutin


[blue]225l+sump,cyrkulacja10000l/h,TMC led,tmc V2 400,10kgLR,400ml NP-Biopellets[/blue]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pro a nawet contra - nie mam konta ani na NK ani na Facebooku, ani nigdzie... Jakoś "grzeje" mnie ta współczesna metoda uzewnętrzniania siebie... Może wszczepmy sobie od razu chipy - jak dwóch reefowców będzie blisko siebie, zaczniemy piszczeć? :reading

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek brawo... tylko co ty tutaj robisz uzewnetrzniajac sie na NR ? Taka sama spolecznosc jak kazda inna.

Dokladnie to samo ....

ale fakt NK to niezly syf ...


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na NR nie muszę podawać danych osobowych... :reading żeby go używać... Zresztą forum to nie ta sama użyteczność i poziom hmmm... jawności, co portal społecznościowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ci powiem ze NR to portal spolecznosciowy, portal spolecznosciwy milosnikow akwarystyki morskiej.

dane teleadresowe nie maja tu nic do znaczenia

a NK teoretycznie jest portalem "klasowym"


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo - przyznam Ci trochę racji - trochę... bo tą miarką każde forum jest portalem społeczościowym. Ale funkcje NK i NR są zasadniczo inne. NR nie ma identyfikować, łączyć, pozwalać rozpoznawać wszystkich jak leci - jest bardzo wybiórcze. Ba - nawet wielu nie pragnie być rozpoznawanymi. A FB czy NK to dla mnie zbiorowisko autoreklamy, plastiku i blichtru na pokaz... Oczywiście to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać :reading

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodany.:waving


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był... obecnie służy w przeważającej części płci delikatnej, oraz męskiej ekshibicjonistycznej, do pokazania "jakiego to mam męża/żone/faceta/laske" - jeśli jest co pokazać, albo jaki to mam samochód, dom, psa, kota, chomika.. gdzie byłam w zeszłym roku na wczasach itd. wszystko oczywiście w celu wywołania zieloności na twarzach "najlepszych" przyjaciółek/"przyjaciół".... masakra. BTW- jakby kto pytał, miałem konto na NK - a jakże, ale odkąd pozbierałem kontakty do zaginionych "klasowiczów", usunąłem bo nie było już do niczego potrzebne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam podziwiam czasem moje koleżanki z podstawówki, wyrosły niektóre :waving:):)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Radek i Leszek, miałem konto kilka dni, już nie mam, po pierwsze jeśli kontakt z kimś z budy się urwał to znaczy że ani jedna strona, ani druga nie zabiegała o to zeby go zachować, wiec po co sztucznie przywracać coś co umarlo śmiercią naturalną? A po drugie to tak jak napisał Radek, ten portal powinien się nazywać "Stan mojego portfela"... Ogólnie to bleee i fuuuj :waving no ale co kto lubi:strutin

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.